Dodaj do ulubionych

wymuszona autocenzura na FB !!!

11.01.20, 20:35
doniesiono mi właśnie..

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha !!!!!

--
AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
Obserwuj wątek
                • m.maska Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 01:46
                  m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
                  >
                  > > Ledwie się zaczęło, a już sprzedany. Nie dziwię się.
                  > >
                  > >
                  > > https://s19.directupload.net/images/user/200111/zuhyz6d7.jpg
                  > >
                  >
                  > Tez sie nie dziwie... gleboka wymowa tego dziela.
                  >
                  >

Ostoja światłości - tytul obrazu tez bardzo symboliczny...

--
                  http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
                  www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
                • al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 08:39
                  m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
                  >
                  > > Ledwie się zaczęło, a już sprzedany. Nie dziwię się.
                  > >
                  > >
                  > > https://s19.directupload.net/images/user/200111/zuhyz6d7.jpg
                  > >
                  >
                  > Tez sie nie dziwie... gleboka wymowa tego dziela.
                  >

Bo wiesz, są artyści i ... artisty big_grin

--
                  AL

• m.maska Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 12:49
                    W moim opisie wycieczki po Madrycie zblizam sie do dnia w ktorym odwiedzilysmy Museo Reina Sofía po obejrzeniu ktorego stwierdzilysmy, ze to byla strata czasu i zmeczenie dla nog. W obliczu tego wszechogarniajacego kiczu takie obrazy wspolczesnych malarzy jak ten ponizej, zapieraja dech w piersiach...
                    ANGERER DER ÄLTERE - Moc Krzyża. Artysta wszechstronnie uzdolniony.
                    To zreszta nie pierwszy jego obraz, ktory mnie zachwycil.

https://s19.directupload.net/images/user/200112/vtsfbtyc.jpg

--
                    https://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
                    • al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 13:05
                      m.maska napisała:

> W moim opisie wycieczki po Madrycie zblizam sie do dnia w ktorym odwiedzilysmy
                      > Museo Reina Sofía po obejrzeniu ktorego stwierdzilysmy, ze to byla strata czasu
                      > i zmeczenie dla nog. W obliczu tego wszechogarniajacego kiczu takie obrazy wsp
                      > olczesnych malarzy jak ten ponizej, zapieraja dech w piersiach...
                      > ANGERER DER ÄLTERE - Moc Krzyża. Artysta wszechstronnie uzdolniony.
                      > To zreszta nie pierwszy jego obraz, ktory mnie zachwycil.
                      >
                      > https://s19.directupload.net/images/user/200112/vtsfbtyc.jpg
                      >

Ma w sobie cos z atmosfery wnetrza katedry w Siennie.

--
                      AL

• al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 13:12
                        A tak prawde mowiac trzeba przyznac, ze Magical Dreams ma super obrazy… oczywiscie oprocz dwoch beznadziejnych bohomazow, ktore nijak tam nie pasuja i raczej trzymane sa tam jak zwykle po znajomosci, ale przede wszystkim z litosci.

--
                        AL

• m.maska Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 13:50
                        al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
                        >
                        > > W moim opisie wycieczki po Madrycie zblizam sie do dnia w ktorym odwiedzi
                        > lysmy
                        > > Museo Reina Sofía po obejrzeniu ktorego stwierdzilysmy, ze to byla strata
                        > czasu
                        > > i zmeczenie dla nog. W obliczu tego wszechogarniajacego kiczu takie obra
                        > zy wsp
                        > > olczesnych malarzy jak ten ponizej, zapieraja dech w piersiach...
                        > > ANGERER DER ÄLTERE - Moc Krzyża. Artysta wszechstronnie uzdolniony.
                        > > To zreszta nie pierwszy jego obraz, ktory mnie zachwycil.
                        > >
                        > > https://s19.directupload.net/images/user/200112/vtsfbtyc.jpg
                        > >
                        >
                        > Ma w sobie cos z atmosfery wnetrza katedry w Siennie.
                        >

Mnie kojarzy sie jako polaczenie Sainte-Chapelle i niedokonczonych kaplic Batalha.

--
                        https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif
                        • m.maska Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 13:54
                          m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
                          >

> > > https://s19.directupload.net/images/user/200112/vtsfbtyc.jpg
                          > > >
                          > >
                          > > Ma w sobie cos z atmosfery wnetrza katedry w Siennie.
                          > >
                          >
                          > Mnie kojarzy sie jako polaczenie Sainte-Chapelle i niedokonczonych kaplic Bata
                          > lha.
                          >
                          >

i witraze katedry w León...
                          Niesamowita wyobraznia artysty pozwala obserwatorowi na najrozniejsze skojarzenia.

--
                          • al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 16:20
                            m.maska napisała:

> m.maska napisała:
                            >
                            > > al-szamanka napisała:
                            > >
                            >
                            > > > > https://s19.directupload.net/images/user/200112/vtsfbty
> c.jpg
                            > > > >
                            > > >
                            > > > Ma w sobie cos z atmosfery wnetrza katedry w Siennie.
                            > > >
                            > >
                            > > Mnie kojarzy sie jako polaczenie Sainte-Chapelle i niedokonczonych kaplic
                            > Bata
                            > > lha.
                            > >
                            > >
                            >
                            > i witraze katedry w León...
                            > Niesamowita wyobraznia artysty pozwala obserwatorowi na najrozniejsze skojarzen
                            > ia.

Gdyby wiadomo jacy znaffcy ten obraz widzieli, to jestem przekonana, ze zaraz rozpoczeloby sie wycie… eeeee, taki swiety ten lobrazecek, taki kicz, ciemnogrod i zacofanie, takie byle co.
                            Hmm, Angerer der Ältere, baaaaaardzo nieznany artysta malarz, baaaaaaardzo zacofany.

--
                            AL

• m.maska Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 19:52
      al-szamanka napisała:

> doniesiono mi właśnie..
      >
      > Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
      > ahahahahaha !!!!!
      >
      >

No ja tez chce wiedziec o co biega...

--
      • al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 20:03
        m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
        >
        > > doniesiono mi właśnie..
        > >
        > > Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
        > ahahah
        > > ahahahahaha !!!!!
        > >
        > >
        >
        > No ja tez chce wiedziec o co biega...

Ha. przysłano mi screena z FB, strasznie dużo mówiło się tam o przyzwoitości.
        A w galerii, co naocznie widziałam, dozorczyni zaatakowała panią Bator, zarzucając jej kłamstwo, żądając przeprosin, no i oczywiście znowu o przyzwoitości... wyobrażasz sobie? taki ktoś pieprzy o przyzwoitości!!!
        Pani Bator nie patyczkowała się i szybko gnój usunęła.

--
        AL

• m.maska Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 12.01.20, 20:56
          al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
          >
          > > al-szamanka napisała:
          > >
          > > > doniesiono mi właśnie..
          > > >
          > > > Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
          > ahahah
          > > ahahah
          > > > ahahahahaha !!!!!
          > > >
          > > >
          > >
          > > No ja tez chce wiedziec o co biega...
          >
          >
          > Ha. przysłano mi screena z FB, strasznie dużo mówiło się tam o przyzwoitości.
          > A w galerii, co naocznie widziałam, dozorczyni zaatakowała panią Bator, zarzuca
          > jąc jej kłamstwo, żądając przeprosin, no i oczywiście znowu o przyzwoitości...
          > wyobrażasz sobie? taki ktoś pieprzy o przyzwoitości!!!
          > Pani Bator nie patyczkowała się i szybko gnój usunęła.
          >
          >

o przyzwoitosci? shock niesamowite, to jak slepy ktory opowiada o kolorach....

--
            • al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 13.01.20, 08:14
              rena-ta49 napisała:

> O przyzwoitości często najwięcej mówią szubrawcy

Racja, tacy, którzy nawet nie znają znaczenia tego słowa.
              A uwielbiają publicznie obrażać, oczerniać i zniesławiać.
              Tacy, którzy z ranienia człowieka czerpią dziką satysfakcję.
              Tacy, którzy w niecnych celach zmuszają własną rodzinę do kłamstwa... i nie widza w tym nic złego.
              No i tacy, którzy takich ludzi popierają - bez honoru, godności, krztyny człowieczeństwa, a pustota bije w nich na głucho, niczym spartaczony dzwon.

--
              AL

• al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 13.01.20, 08:02
            m.maska napisała:

>
            > o przyzwoitosci? shock niesamowite, to jak slepy ktory opowiada o kolorach....

No tak, o przyzwoitości big_grin big_grin big_grin
            Wywaliła na stronie galerii tak nienawistny post, obraźliwy i roszczeniowy, jakby to ona sama była arTistką, a nie tylko służalczym pomagierem na każdy gwizdek. Nic dziwnego, że pani Bator nie chciała tego brudu u siebie i go usunęła.
            Obejrzałam tam filmik z wernisażu, fajnie było zobaczyć twarze znanych, doskonałych malarzy i świetne obrazy na ścianach. Tych, wiadomo jakich, widać nie było, pewnie jak zwykle w piwnicy za filarem, albo w toalecie.

--
            AL

• al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 13.01.20, 14:02
              al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
              >
              > > o przyzwoitosci? shock niesamowite, to jak slepy ktory opowiada o kolorach..

> No tak, o przyzwoitości big_grin big_grin big_grin
              > Wywaliła na stronie galerii tak nienawistny post, obraźliwy i roszczeniowy, jak
              > by to ona sama była arTistką, a nie tylko służalczym pomagierem na każdy gwizde
              > k. Nic dziwnego, że pani Bator nie chciała tego brudu u siebie i go usunęła.

Hehe, dozorczyni myślała, że może sobie ot tak obrzucić błotem stronę galerii i rozkręcić prymitywną pyskówkę, bo przecież, jak ją znam, na jednym poście by się nie skończyło. A tu szast prast i jej wypociny usunięto big_grin Aż milo było zobaczyć, jak to błocko z sekundy na sekundę znikło.

--
              AL

• al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 13.01.20, 14:12
                A ja pogratulowałam na stronie galerii pięknego wydarzenia.
                W końcu zorganizować coś takiego to nie byle co. Opłacić transport obrazów, a najpierw je zapakować, odpowiednio je rozmieścić na ścianach, czego nikt za darmo nie robi, przygotować katalogi, wydrukować zaproszenia itp. Taka impreza to wielki wydatek. Myślę, że artyści wiedzą za co galerię cenić. A tu przychodzi szczekaczka i galerię obraża...

--
                AL

• m.maska Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 15.01.20, 18:14
                al-szamanka napisała:

> al-szamanka napisała:
                >
                > > m.maska napisała:
                > >
                > > > o przyzwoitosci? shock niesamowite, to jak slepy ktory opowiada o kolo
                > rach..
                >
                > > No tak, o przyzwoitości big_grin big_grin big_grin
                > > Wywaliła na stronie galerii tak nienawistny post, obraźliwy i roszczeniow
                > y, jak
                > > by to ona sama była arTistką, a nie tylko służalczym pomagierem na każdy
                > gwizde
                > > k. Nic dziwnego, że pani Bator nie chciała tego brudu u siebie i go usunę
                > ła.
                >
                > Hehe, dozorczyni myślała, że może sobie ot tak obrzucić błotem stronę galerii i
                > rozkręcić prymitywną pyskówkę, bo przecież, jak ją znam, na jednym poście by s
                > ię nie skończyło. A tu szast prast i jej wypociny usunięto big_grin Aż milo było zoba
                > czyć, jak to błocko z sekundy na sekundę znikło.
                >
                >
                >

A potem wystarczy spojrzec na konto na FB takiej persony, a tam kawka, herbatka, kfiotki i cmoktaczki - znawczyni sztuki.

--
                https://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
                • al-szamanka Re: wymuszona autocenzura na FB !!! 15.01.20, 20:53
                  m.maska napisała:

> > Hehe, dozorczyni myślała, że może sobie ot tak obrzucić błotem stronę gal
                  > erii i rozkręcić prymitywną pyskówkę, bo przecież, jak ją znam, na jednym pości
                  > e by s ię nie skończyło. A tu szast prast i jej wypociny usunięto big_grin Aż milo był
                  > o zobaczyć, jak to błocko z sekundy na sekundę znikło.
                  > >

> A potem wystarczy spojrzec na konto na FB takiej persony, a tam kawka, herbatka
                  > , kfiotki i cmoktaczki - znawczyni sztuki.

No tak, pierdołki o kawusi i kwiatusiach - niektorzy to uwielbiają, taaaa, prawdziwi artiści... i trzymają się tych kwiatusiów jak ostatniej deski ratunku, bo bez nich to już nic.

--
                  AL

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka