Dodaj do ulubionych

I znowu Was strasza :-)

29.01.20, 16:24
Nigel Farage powiedzial dzis w PE :
"Kiedy myślę o krajach, które, jako kolejne opuszcza UE, do głowy przychodzą mi Dania, Polska i Włochy
Myślę, że w sposób, w jaki Polacy są upominani, są wielokrotnie obrażani przez takie osoby, jak Timmermans, to dla nich trochę za dużo, niż są w stanie znieść, mając na uwadze ich trudną i skomplikowaną historię."
Ale slowo mowione jest trudne do zrozumienia zwlaszcza kiedy mozna je troszke wykrecic i zaczac nim siac panike jak to robi opozycyjna jelita .
wpolityce.pl/polityka/484600-farage-jestem-przekonany-ze-nastepna-ue-opusci-polska
Obserwuj wątek
      • al-szamanka Re: I znowu Was strasza :-) 29.01.20, 19:46
        Jeżeli unia nie przeprowadzi swojej własnej reformy, to też jestem za wyjściem... bo to jest dyktatura porównywalna z komunistyczną, gdzie Stalinem są całe Niemcy, a pomagają takie pachołki jak Francja, która kolaborowanie ma we krwi.

--
        AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
    • a74-7 Re: I znowu Was strasza :-) 29.01.20, 21:40

Bartosz Arlukowicz
      @Arlukowicz
      Dzieje się historia.
      Stało się.
      Przegłosowane.
      Wychodzą.
      My nie możemy do tego dopuścić w Polsce, ze względu na nasze dzieci!
      O tym będzie to głosowanie. W maju.
      W Polsce.
      Najważniejsze.

Przeciez Polski Rzad nie chce wychodzic z Juni .
      Strachy na Lachy
      Stuka kolesiowi czy cus????
      • m.maska Re: I znowu Was strasza :-) 30.01.20, 01:28
        Tylko, ze cala ta KE zachowuje sie jak trollownia - oni zarzucaja Polakom, ze: zle wybrali, ze rzad robi to zle, tamto zle, a kiedy rzad probuje tlumaczyc dlaczego tak sie dzieje - bo srodowisko sedziowsko-prokuratorsko-komornicze to kasta a raczej mafia - tamci tego w ogole nie slysza. To tak jak Timmermans rznal glupa, mial zreszta tak tepy wyraz geby, ze trudno nie myslec, ze to przyglup, twierdzac, ze we Francji nic sie nie dzieje....
        Tak wiec cale te tlumaczenia daja podobny efekt jak dyskusja z forumowymi trollami - a rzad musi - az im wspolczuje, ze musza tlumaczyc oczywiste oczywistosci.
        Tylko wciaz nie rozumiem, ze ta kasta ma wciaz poparcie u tylu zwyklych ludzi, bo jesli im sie zdarzy wyladowac przed sadem to nikt ich nie spyta czy ich popierali ale beda mieli z gory przechlapane.
        Ot przypadek jakich wiele...
        Wypadek, czyli korzenie mafii prokuratorskiej. (link)

--
        https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif
        www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
        • al-szamanka Re: I znowu Was strasza :-) 30.01.20, 13:26
          m.maska napisała:

> Tylko, ze cala ta KE zachowuje sie jak trollownia - oni zarzucaja Polakom, ze:
          > zle wybrali, ze rzad robi to zle, tamto zle, a kiedy rzad probuje tlumaczyc dla
          > czego tak sie dzieje - bo srodowisko sedziowsko-prokuratorsko-komornicze to kas
          > ta a raczej mafia - tamci tego w ogole nie slysza. To tak jak Timmermans rznal
          > glupa, mial zreszta tak tepy wyraz geby, ze trudno nie myslec, ze to przyglup,
          > twierdzac, ze we Francji nic sie nie dzieje....
          > Tak wiec cale te tlumaczenia daja podobny efekt jak dyskusja z forumowymi troll
          > ami - a rzad musi - az im wspolczuje, ze musza tlumaczyc oczywiste oczywistosci
          > .
          > Tylko wciaz nie rozumiem, ze ta kasta ma wciaz poparcie u tylu zwyklych ludzi,

> bo jesli im sie zdarzy wyladowac przed sadem to nikt ich nie spyta czy ich popi
          > erali ale beda mieli z gory przechlapane.
          > Ot przypadek jakich wiele...
          > Wypadek, czyli korzenie mafii proku
          > ratorskiej. (link)

>

Bo jak wspomniałaś, są to zwykli ludzie, z zasady niemyślący i wyjątkowo podatni na pogardliwą i nienawistną propagandę postkomuchów.

--
          AL

• rena-ta49 Re: I znowu Was strasza :-) 30.01.20, 20:50
        Jak zacięta płyta, straszenie Polexitem dawno przestało działać na Polaków.
        Chociaż ja osobiście jestem za wyjściem Polski z tego eurokołchozu!
        RWPG łagodniej traktowała Polskę pod rządami ZSRR niż ten unijny kołchoz.
        • al-szamanka Re: I znowu Was strasza :-) 30.01.20, 22:41
          rena-ta49 napisała:

> Jak zacięta płyta, straszenie Polexitem dawno przestało działać na Polaków.
          > Chociaż ja osobiście jestem za wyjściem Polski z tego eurokołchozu!
          > RWPG łagodniej traktowała Polskę pod rządami ZSRR niż ten unijny kołchoz.

Ja tez jestem za wyjsciem Polski… i Austrii. W Austrii jeszcze przed wprowadzeniem euro bylo ok, ale potem dzialo sie coraz gorzej.

--
          AL

• czarek_sz Re: I znowu Was strasza :-) 31.01.20, 19:50
            Myślę że obecna UE a tak naprawdę to Niemcy oszukają się jeśli myślą że bezwarunkowo podporządkują sobie kraje Europy Wschodniej. Mówię od siebie ale wiem że większość Polaków mimo wszystko jeszcze pamięta okupację sowiecką nie tylko z autopsji ale także m.in z rodzinnych opowieści i wątpię by nawet dla kasy byliby chętni zamienić jedną okupację na drugą. Oczywiście chętnych na to nie brak i wiadomo kim ci chętni są jednak są w zdecydowanej mniejszości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka