Dodaj do ulubionych

B.Linda też się zdeklarował...

14.06.20, 14:42
z netu...

Nie rozumiemy skąd to nagłe oburzenie na Lindę. Sprzedał się? Że NAGLE gra razem z nimi? No więc gówno prawda. Będziemy go teraz bronić jak niepodległości, bo część sfrustrowanych "prawych" zachowuje się kompletnie niepoważnie.

Otóż UWAGA - Boguś od zawsze był jednym z nich. Zawsze był salonowcem i przedstawicielem warszawskiej elitki. To nie tak, że mu nagle odjebało. On zjebany był od zawsze.

Mało kto pamięta już, że dawno temu Linda uprawiał seks z aktorką i scenarzystką Ewą Wencel, żoną swojego przyjaciela Erwina Wencla.

"Linda na imprezy lubił przychodzić z bronią Sig Sauer, z której nocą strzelał w przestrzeń - Oddałem mu do dyspozycji gabinet, gdzie było osobne łóżko. Wiedziałem, że jest pod bronią ostrą i tym bardziej chciałem go zatrzymać w domu. Po jakimś czasie przebudziłem się i chciałem sprawdzić, czy Boguś nie czmychnął z tym pistoletem - mówi w wywiadzie dla Super Expressu Erwin Wencel.

- Delikatnie podszedłem, uchyliłem drzwi i zobaczyłem, jak moja naga żona, Ewa, kocha się z nagim Bogusiem w moim łóżku. Stanąłem jak wryty. - dodaje. Po całym zajściu Linda opuścił mieszkanie przyjaciela zostawiając za sobą spodnie i pistolet"

To jedno. Kolejną sprawą jest otwarte zaangażowanie się Bogusia w kampanię wyborczą Ligii Krajewskiej z Platformy Obywatelskiej w październiku 2015 roku:

W klipie, trwającym zaledwie 12 sekund, Linda przekonuje dlaczego warto oddać swój głos na Krajewską.

Dzień dobry. Zapamiętajcie wszyscy, bo to dobra kobieta jest.

– mówił aktor parafrazując kultowy już cytat z filmu „Psy”

Około dwóch lat temu Boguś postanowił zadeklarować się jako sojusznik osób LGBT w akcji organizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii.

My doskonale wiemy, że jak złotousty salonowiec Linda powie "Husaria", albo "Powstanie Warszawskie" to część tkwiących w swojej bezpiecznej bańce prawych od razu ma mokro w gaciach - ale o to tutaj przecież chodzi. O rozmiękczanie takich jak wy, a potem... Robienie swojego, np. wspieranie Trzaskowskiego. Z Bogusia taki patriota jak z Jaruzelskiego. Najemnik polityczny, wykorzystujący swój dawno przebrzmiały "autorytet" w celu mieszania w naiwnych łbach, którym wystarczy połechtać ego patriotyzmem na zawołanie.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka