Dodaj do ulubionych

Debata Prezydencka 17.06. i hurra

18.06.20, 16:38
Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem

Zajrzałem sobie na jakiś portal, a tu moim oczom, zamiast portalu, ukazała się...

gigantyczna reklama Rafała, INFORMUJĄCEGO, że został zwycięzcą debaty prezydenckiej! 😅

A skąd wiadomo, że wygrał ją Rafał?

A bo Rafał tak powiedział! <3 Co się głupio pytacie! Rafałowi i jego sztabowi nie wierzycie? Hejterzy? :v Albo ankietom internetowym nie wierzycie, na których masowo głosują polityczne trolle? <3 Całości nie oglądałem, obejrzałem skróty, ale nie słyszeliście wczoraj tego genialnego zarzutu, że ,,rząd nie chce nam powiedzieć kiedy się skończy epidemia"? :v No zwycięzca murowany!

Teraz tylko czekać aż TVN zorganizuje oficjalną galę, żeby mu wręczyć statuetkę! <3 Ach, kogo tam nie będzie...! Stuhr kawały o katastrofach lotniczych poopowiada! Hołdys pomlaska coś do mikrofonu przy wtórze gitary! BONO z U2 się pojawi, w koszulce Konstytucji! Ba, co tam jakiś Bono. BOLEK we własnej osobie zasiądzie na trybunie honorowej! <3

Jeśli ktoś czuje, że faktycznie wygrał jakąś debatę, to raczej nie musi płacić za reklamę, żeby poinformować o tym ludzi. big_grin Ja, kiedy zaoram TVN, Lisa czy Wałęsę, nie muszę się dowartościowywać wykupując reklamę o treści: ,,Zaorałem TVN!" :v Chwalcie mnie! <3

Gdybym ja organizował jakąś galę i wręczał nagrody, Rafał dostałby ode mnie prestiżową statuetkę ,,Brązowego Lwa".

Za lizanie się po własnych...
Obserwuj wątek
    • al-szamanka Re: Debata Prezydencka 17.06. i hurra 18.06.20, 16:54
      m.maska napisała:

> Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem
      >
      >
      > Zajrzałem sobie na jakiś portal, a tu moim oczom, zamiast portalu, ukazała się.
      > ..
      >
      > gigantyczna reklama Rafała, INFORMUJĄCEGO, że został zwycięzcą debaty prezydenc
      > kiej! 😅
      >
      > A skąd wiadomo, że wygrał ją Rafał?
      >
      > A bo Rafał tak powiedział!

> Gdybym ja organizował jakąś galę i wręczał nagrody, Rafał dostałby ode mnie pre
      > stiżową statuetkę ,,Brązowego Lwa".
      >
      > Za lizanie się po własnych...

Może te własne byłyby choć trochę czyściejsze niż twarz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka