Dodaj do ulubionych

Rekordowa frekwencja...

28.06.20, 16:38
PKW: można uznać, że frekwencja jest rekordowa w historii ostatnich wyborów... na razie do godziny 12...

A jednak obawa o sfalszowanie wyborow jest uzasadniona, skoro w komisjach wyborczych usadowily sie takie indywidua jak Szczurek czy Farmazon.
Obserwuj wątek
    • al-szamanka Re: Rekordowa frekwencja... 28.06.20, 16:55
      m.maska napisała:

> PKW: można uznać, że frekwencja jest rekordowa w historii ostatnich wyborów...
      > na razie do godziny 12...
      >
      > A jednak obawa o sfalszowanie wyborow jest uzasadniona, skoro w komisjach wybor
      > czych usadowily sie takie indywidua jak Szczurek czy Farmazon.
      >
      >

Coooooooo, Farmazon???
      Przecież już samo dopuszczenie tego człowieka do komisji wyborczej jest równoznaczne z zamierzeniem oszustwa!!!
      • rena-ta49 Re: Rekordowa frekwencja... 29.06.20, 12:15
        al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
        >
        > > PKW: można uznać, że frekwencja jest rekordowa w historii ostatnich wybor
        > ów...
        > > na razie do godziny 12...
        > >
        > > A jednak obawa o sfalszowanie wyborow jest uzasadniona, skoro w komisjach
        > wybor
        > > czych usadowily sie takie indywidua jak Szczurek czy Farmazon.
        > >
        > >
        >
        > Coooooooo, Farmazon???
        > Przecież już samo dopuszczenie tego człowieka do komisji wyborczej jest równozn
        > aczne z zamierzeniem oszustwa!!!
        >
        >

Prezydent Łodzi z prawomocnym wyrokiem,to dziwicie się ,że taki farmazon (nie ma prawomocnego wyroku)
        zasiada w komisji? Zapewne z puli Urzędu Miejskiego.
        Większość członków komisji pochodzi z rekomendacji partii,a dopiero wolne miejsca obsadza UM.
      • rena-ta49 Re: Rekordowa frekwencja... 29.06.20, 11:31
        a74-7 napisał:

> wiadomo ,dlaczego wystawiono tylu kandydatow ( pisze o tych z kapelusza smile)
        > Zeby zabrac A .Dudzie czesc glosow.
        > Jeszcze dwa tygodnie ....

Tak ,musi być bardzo duża mobilizacja w II turze!
        W mojej komisji było kilka przypadków ,ze ktoś być w szpitalu i wypisali 2 dni przed wyborami.
        Taki wyborca jest na liście w szpitalu,wiec u mnie odchodzili z kwitkiem.Każdy mówił ,ze w tym upale nie pojedzie do szpitala głosować.
        • rena-ta49 Re: Rekordowa frekwencja... 29.06.20, 13:17
          W mojej komisji nie było ani jednego głosu nieważnego. Była za to wzruszająca sytuacje,kiedy na wóżku inwalidzkim przyjechał pan pobrał kartę i prosi mnie bym potrzymała jego trzęsącą się rękę ,żeby mogł dobrze postawić krzyżyk. Ja mowię panu ,że niestety nie wolno mi czegoś takiego robić,wtedy pan zwrócił się do całek komisji żeby przy świadkach zezwolono mi trzymac jego rękę ,kiedy będzie zakreslał,bo nie chce żeby jego głos był niewazny. Cała komisja wyraziła zgodę i pan postawił krzyżyk na Dudę.
    • a74-7 Re: Rekordowa frekwencja... 29.06.20, 10:25

PAP
      @PAPinformacje

Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z 82,2 proc. obwodów głosowania. Andrzej Duda ma w nich 45,73 proc. głosów (6 mln 833 tys. 656), a Rafał Trzaskowski 28,51 proc. (4 mln 260 tys. 611 głosów). Trzeci jest Szymon Hołownia z 13,6 proc. głosów (2 mln 31 tys. 855).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka