Dodaj do ulubionych

Ałtorytety popierają opozycję

01.07.20, 21:22
Ał....

https://s12.directupload.net/images/user/200701/hnkgf2x4.jpg
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Ałtorytety popierają opozycję 01.07.20, 21:26
      Ten smarkajacy na murawe altorytet, dyplom dostal bo dobrze kopal pilke dzisiaj wolalby zeby prezydent Polski byl wybierany glosami ludzi (a moze ludźmi) srodowiska wieziennego - blizej mu do nich zapewne...

Te Boniek, ja mieszkam sobie tutaj w malej dziurze, powiedzialabym nawet wiosce - bo co to takiego te 7-8 tys. mieszkancow - wiesz pan ilu tu mieszka milionerow? zdziwilbys sie pan... hahaha
          • m.maska Re: Ałtorytety popierają opozycję 02.07.20, 00:39
            A on jakby cokolwiek niepismienny, a taki niby "ksztalcony" - poczatkowo myslalam, ze to jakas pomylka, ze Boniek nie zna polskiej odmiany, ale nie, to jego oryginalna pisanina... "wybrany głosami ludźmi" - te odmiane znaja ludzie nawet z wyksztalceniem podstawowym a on nie zna - wniosek? on by chcial zeby ludzie z wyksztalceniem podstawowym nie glosowali, tylko niepismienni wiezniowie.

https://s12.directupload.net/images/user/200702/yem9dfft.jpg
            • rena-ta49 Re: Ałtorytety popierają opozycję 02.07.20, 10:29
              m.maska napisała:

> A on jakby cokolwiek niepismienny, a taki niby "ksztalcony" - poczatkowo myslal
              > am, ze to jakas pomylka, ze Boniek nie zna polskiej odmiany, ale nie, to jego o
              > ryginalna pisanina... "wybrany głosami ludźmi" - te odmiane znaja ludzie nawet
              > z wyksztalceniem podstawowym a on nie zna - wniosek? on by chcial zeby ludzie z
              > wyksztalceniem podstawowym nie glosowali, tylko niepismienni wiezniowie.
              >
              > https://s12.directupload.net/images/user/200702/yem9dfft.jpg
              >

Swietne podsumowanie Bońka, broniącego ubeckich układów w PZPN !
      • rena-ta49 Re: Ałtorytety popierają opozycję 02.07.20, 10:42
        Masz racje Boniek czerwony złogu !!

chyba się nie denerwujesz bo to fakt !
        PRAWDA ?

w czasie kiedy ty z tym bandytą chlustałeś Sowietskoje Igristoje jego siepacze i oprychy mordowali ludzi !
        [img]https://pbs.twimg.com/media/Ebxx4GZXgAAxlsA?format=png&name=360x360[img]
        https://twitter.com/z0rr064/status/1278022787639246853
        • rena-ta49 Re: Ałtorytety popierają opozycję 02.07.20, 10:47
          rena-ta49 napisała:

> Masz racje Boniek czerwony złogu !!
          >
          > chyba się nie denerwujesz bo to fakt !
          > PRAWDA ?
          >
          > w czasie kiedy ty z tym bandytą chlustałeś Sowietskoje Igristoje jego siepacze
          > i oprychy mordowali ludzi !
          > [img]https://pbs.twimg.com/media/Ebxx4GZXgAAxlsA?format=png&name=360x360[img]
          > twitter.com/z0rr064/status/1278022787639246853
          https://pbs.twimg.com/media/Ebxx4GZXgAAxlsA?format=png&name=360x360
          • czarek_sz Re: Ałtorytety popierają opozycję 02.07.20, 12:52
            Boniek tym co powiedział nie tylko strasznie się sqrwił ale przede wszystkim pokazał jak bardzo jest żałosnym i zakompleksionym człowiekiem. Elektorat który popiera totalną antypolską opozycję czyli takich m.in jak Boniek to jeden wielki ropiejący wrzód na Polsce który nie prędko się zagoi o ile w ogóle. A podziwiałem kiedyś Bońka jako piłkarza bo graczem był nieprzeciętnym.
    • m.maska Re: Ałtorytety popierają opozycję 02.07.20, 18:26
      Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem
      21 Std.

,,Kochana Wisiu! Jeszcze żyję, chociaż są to prawdopodobnie już ostatnie dla mnie dni. Siedzę z oficerem gestapo. Oni otrzymują listy, a ja nie. A tak bardzo chciałbym otrzymać chociaż parę słów Twoją ręką napisanych. Ten ból składam u stóp Boga i Polski. Bogu dziękuję za to, że mogę umierać za Jego wiarę świętą, za moją Ojczyznę i za to, że dał mi taką żonę i wielkie szczęście rodzinne." (Łukasz Ciepliński, urodzony we wsi Kwilcz, powiat międzychodzki)
      ,,Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie w poczet członków Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Podanie swoje mogę motywować jedynie tym, że chciałbym w szeregach PZPR, która jest wiodącą siłą Narodu, pracować dla dobra Polski Ludowej." (Wiktor Zborowski, urodzony w dość dużym mieście, w Warszawie, wykształcenie wyższe)
      ,,Mordercom mego syna wszystko przebaczyłam. Niech im Bóg też przebaczy. Najbardziej bym się cieszyła, żeby oni się nawrócili. Ja już im przebaczyłam." (Marianna Popiełuszko, urodzona we wsi Grodzisk (kilkadziesiąt mieszkańców) w gminie Suchowola, wykształcenie: wypasanie krów, sprzątanie w oborze, karmienie gęsi)
      ,,Zamknij się, wariatko" ,,Jak śmiesz, dupku, ogłaszać co jest dobre, a co złe, dla Polski?" ,,Jeszcze dorżniemy watahy." (Radosław Sikorski, urodzony w Bydgoszczy, wykształcenie: Uniwersytet w Oksfordzie)
      ,,Bili, jak popadło. Każdy z nich chciał uderzyć, kopali, bili po twarzy, w żołądek. Ciągłe obelgi, obrażali wszystko, co mogło być dla mnie ważne. W śmiechu któryś wpadał w szał i bił, aż upadnę. Potem do następnego pokoju. Tu miało się rozpocząć właściwe przesłuchanie. Upadałem często. Bili inni, ale za to samo… Za to, że mam szesnaście lat, za to, że jestem chudy „jak szkapa oświęcimska”, że uciekałem i wreszcie za to, że jestem za grzeczny" ,,Mamo, ty i tata należycie do pokolenia przestraszonych. Was już przestraszyli, a mnie jeszcze nie zdążyli. Ja się ich nie boję. Nie będę żył na kolanach. Umrę stojąc." (Emil Barchański, wykształcenie niepełne średnie, na więcej nie pozwolili mu mordercy z SB)
      ,,Tak. Kiszczak jest człowiekiem honoru." ,,Uważam, że było wielkim szczęściem dla Polski, że wtedy gen. Jaruzelski i gen. Kiszczak stali na czele tego państwa i tej bezpieki". (Adam Michnik, stolica, wykształcenie wyższe)
      ,,Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się, jak trzeba." (Danuta Siedzikówna, urodzona w Guszczewinie (kilkadziesiąt mieszkańców), wykształcenie niepełne podstawowe - komuniści ją zastrzelili, bo skazał tę nastolatkę na śmierć Adam Gajewski, urodzony w dużym mieście, w Lublinie, wykształcenie wyższe, absolwent prawa, członek elity sędziowskiej)
      ,,Nie oddałabym ci, Polsko, ani jednej kropli krwi, sorry, Polsko" (Maria Peszek, urodzona we Wrocławiu, wykształcenie wyższe. Młoda, wykształcona i z wielkiego ośrodka.)
      Takimi przykładami mógłbym zapełnić kilka książek a nie wpis na fejsie, który z przyczyn praktycznych muszę skrócić.
      Do jakich wniosków zmierzam?
      Po pierwsze, samo wyższe wykształcenie wcale nie czyni człowieka lepszym ani mądrzejszym od innych, a już na pewno nie w dzisiejszych czasach, kiedy dyplom większości szkół tak się zdewaluował, że dziś bez żadnego wysiłku mógłby go zdobyć nawet ostatni kretyn. Tym bardziej nie czyni człowieka mędrcem pochodzenie z wielkiego miasta, a wielu z najmądrzejszych ludzi w historii świadomie wybierało życie z dala od miejskiego wyścigu szczurów. Znam również niejednego emeryta, i kościółkowego staruszka, który - gdyby tylko chciał - życiową mądrością i świadomością wpływu historii na teraźniejszość mógłby zamknąć gębę niejednemu wyszczekanemu studenciakowi, któremu zdaje się, że pozjadał wszystkie rozumy bo się naoglądał śmieszkowych memów w necie. A Bońka z jego świadomością o realiach to już by przeorał jak rolnik pole.
      A po drugie, ukończenie AWF-u (prawdopodobnie zaocznie, bo jak inaczej zrobiłby w 1982 studia w Warszawie, będąc na co dzień piłkarzem Widzewa Łódź...?) nie czyni cię, Bońku, intelektualistą (sądząc po tym jak się wypowiadasz na żywo, stawiałbym cię raczej w szeregu z uczniem gdzieś tak pierwszego roku zawodówki niż profesorem w Cambridge), a piękna piłkarska kariera nie daje ci żadnego prawa do stawiania się ponad innymi i takiej obleśnej pogardy wobec ludzi, których przedstawiłeś jako gorszych.
      Kiedyś ci ludzie z małych wiosek, po podstawówce, na emeryturze - mieli łzy w oczach po twoich golach na mundialu. Wtedy ci to nie przeszkadzało, nie śmierdziały ci kwiaty, które rzucano ci pod nogi na lotnisku, nie pytałeś o wykształcenie ani pochodzenie klasowe tych, którzy skandowali twoje nazwisko. Wielu z nich naplułeś dziś w twarz.
      Jeśli Boniek woli skończyć jako marny propagandysta i agitator polityczny, a nie legenda polskiej piłki - ja mu przecież nie zabronię.
      • al-szamanka Re: Ałtorytety popierają opozycję 02.07.20, 19:52
        m.maska napisała:

> Kiedyś ci ludzie z małych wiosek, po podstawówce, na emeryturze - mieli łzy w o
        > czach po twoich golach na mundialu. Wtedy ci to nie przeszkadzało, nie śmierdzi
        > ały ci kwiaty, które rzucano ci pod nogi na lotnisku, nie pytałeś o wykształcen
        > ie ani pochodzenie klasowe tych, którzy skandowali twoje nazwisko. Wielu z nich
        > naplułeś dziś w twarz.

> Jeśli Boniek woli skończyć jako marny propagandysta i agitator polityczny, a ni
        > e legenda polskiej piłki - ja mu przecież nie zabronię.
        >

Mam nadzieję, że tego oplucia nikt mu nie zapomni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka