Dodaj do ulubionych

Sławek Tik-Tak zatrzymany...

20.07.20, 11:52
Jak informuje prokuratura, zatrzymanie N. to efekt międzynarodowego śledztwa prowadzonego przez wspólny zespół prokuratorów z Polski i Ukrainy a także funkcjonariuszy CBA oraz ukraińskiej służby antykorupcyjnej NABU. Śledczy informują, że zespół ten powstał z uwagi na "transgraniczny charakter działalności zorganizowanej grupy przestępczej"
***
No coz, o ile sobie przypominam Sławek-Zegarek ma tez obywatelstwo ukrainskie.
Obserwuj wątek
  • m.maska Re: Sławek Tik-Tak zatrzymany... 20.07.20, 11:53
   Komentarz:
   Zbigniew K.... Musiało tak się skończyć po tym jak na gościnne występy na Ukrainę wyjechał znany szubrawiec Sławomir N. Tam służby specjalne nie są tak spolegliwe w stosunku do byłych i obecnych działaczy PO, więc sprawa kolejnych przestępstw tego gagatka nabrała rozgłosu i będzie mieć dalszy ciąg.
   Sławomir N oprócz, polskiego ma również ukraińskie obywatelstwo. Dlatego mam gorącą prośbę i wszystkich namawiam do tego, żeby nagłaśniali sprawę i czynili wszystkie możliwe naciski, żeby Sławomir N był sądzony na Ukrainie i po ewentualnym skazaniu tam odbył swoją karę.
   Nasze polskie sądy są wyjątkowo spolegliwe dla ludzi z PO i tak jak było już w przeszłości, można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że i teraz mógłby być uniewinniony, a w skrajnym przypadku mógłby dostać jakiś mały wyrok w zawieszeniu, co według mnie i tak byłoby w ocenie opozycji rażąco wysokim wyrokiem.
   ODDAJMY SŁAWOMIRA N UKRAIŃSKIEMU WYMIAROWI SPRAWIEDLIWOŚCI.
  • al-szamanka Re: Sławek Tik-Tak zatrzymany... 20.07.20, 14:54
   m.maska napisała:

   > Jak informuje prokuratura, zatrzymanie N. to efekt międzynarodowego śledztwa pr
   > owadzonego przez wspólny zespół prokuratorów z Polski i Ukrainy a także funkcjo
   > nariuszy CBA oraz ukraińskiej służby antykorupcyjnej NABU. Śledczy informują, ż
   > e zespół ten powstał z uwagi na "transgraniczny charakter działalności zorganiz
   > owanej grupy przestępczej"
   > ***
   > No coz, o ile sobie przypominam Sławek-Zegarek ma tez obywatelstwo ukrainskie.

   Bandzior narozrabial w Polsce, a potem pojechal robic to samo na Ukrainie.
   To co, Ukraincy nie wiedzieli jaka szuje zatrudnili?
   Dobrze, ze chociaz wspolpracuja w dochodzeniu.
   • m.maska Re: Sławek Tik-Tak zatrzymany... 20.07.20, 18:03
    al-szamanka napisała:

    > Bandzior narozrabial w Polsce, a potem pojechal robic to samo na Ukrainie.
    > To co, Ukraincy nie wiedzieli jaka szuje zatrudnili?
    > Dobrze, ze chociaz wspolpracuja w dochodzeniu.
    >
    >
    >

    Niby powinni byli wiedziec, bo przedstawiciele polskiego rzadu ich ostrzegali... no ale niech go sobie Ukraincy rozlicza, niech go u siebie trzymaja.
  • m.maska Re: Sławek Tik-Tak zatrzymany... 25.07.20, 22:40
   Wstydem miały być rządy PiS, wstydem miał być Andrzej Duda. Ale prawdziwy wstyd czaił się pod uśmiechniętym logo PO. "Брати, пробачте"

   Wstydem miały być rządy Prawa i Sprawiedliwości. Wstydem miała być prezydentura Andrzeja Dudy. To miała być wielki wstyd. Na całą Polskę, Europę i na cały świat.

   Ale prawdziwy polski wstyd, taki palący, bolący do kości, czaił się gdzie indziej. Czaił się pod „uśmiechniętym” logo Platfrmy Obywatelskiej. Czaił się pod luzacką czapeczką najbliższego współpracownika Donalda Tuska, wskazywanego często jako jego następca. Czaił się pod cennym zegarkiem, pod dobrze skrojonym garniturem, pod zachodnim sznytem, pod protekcjonalnym podejściem do wszystkich wokół.

   Czy może być większy wstyd niż pojechać na udręczoną Ukrainę, mówiąc, że chce się jej pomagać w modernizacji, w budowie dróg, a w istocie po to, by - jak słyszymy - budować strukturę korupcyjną, i to na dużą skalę? Czy może być większy wstyd niż okradanie narodu tak ciężko doświadczonego, tak biednego, walczącego z Rosją o niepodległość? Narodu, który niemal codziennie płaci życiem swoich synów i córek za wolność od moskiewskiego ucisku?

   To tak jakby ukraść puszkę z zebranymi monetami biednemu muzykantowi grającego w przejściu podziemnym. Albo zbierać na sieroty, a wydać na zagraniczną wycieczkę.

   To było żerowanie na słabszych. Żerowanie cyniczne, a nawet okrutne.

   To naprawdę wielki wstyd. Wstyd dla nas wszystkich.

   Брати, пробачте.

   Autor
   Jacek Karnowski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka