Dodaj do ulubionych

Po raz pierwszy zgadzam się z Korwinem

27.10.20, 18:38
Miałem pewne wahania, co do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego – bo o ile dla naszych Kolegów z Korony i Ruchu Narodowego walka z aborcją to postulat Nr 1 to KORWiN, jak każda partia prawicowa, jest przeciwko aborcji, ale nie traktuje tego jako sprawy ani najważniejszej; ani wymagającej działania przy pomocy topora. Dodaję, że nie ma ona nic wspólnego z katolicyzmem – np. w Burmie, zwanej dziś Myanmarem, katolików nie ma, a aborcja jest (z wyjątkiem przypadków, gdy ciąża grozi życiu kobiety) surowo zakazana.
Co więcej, z krytyczną rezerwą patrzymy na poczynania Episkopatu i niektórych diecezyj, gdzie usiłuje się kontr-demonstrantów „zrozumieć” i „załagodzić”. Nie uważałem też, że jest dobrze, że TK ogłosił to orzeczenie teraz akurat teraz. Ale to – być może – sprawa kolejki na wokandzie... Miałem tu jednak pewne wątpliwości. Nie zdawałem sobie jednak sprawy z siły protestu. Dość masowe demonstracje na ulicach zupełnie zmieniły moje nastawienie. Ci ludzie po prostu mnie przekonali! Przekonali mnie, że był to całkiem niezły czas na ogłoszenie tego orzeczenia!
Takiej inwazji chamstwa i plugastwa wszelakiego dawno nie widziałem na polskich ulicach. Widziałem w Niemczech demonstrację prostytutek – zachowywały się o wiele przyzwoiciej. Bezwstyd i wulgarność demonstrantek i demonstrantów, prymityw i bezsens haseł pokazały, że ten wyrok bardzo ich zabolał. I tych ludzi powinno cos bardzo zaboleć – bo są kompletnie rozwydrzeni i pozbawieni hamulców. Dotyczy to nie tylko ulicy – słowa te pisze na sali Sejmu, a o pół metra przede mną obserwuję to samo chamstwo i bezczelność odziane w maseczki z błyskawicą, które wtargnęło na mównice i nie chce jej opuścić.
Jak śpiewał p.Andrzej Rosiewicz: „Chamstwu trzeba się godnie przeciwstawić siłą/ A jak tylko coś skłamie – to od razu w ryło!” Przypominam, że już parę dni temu domagałem się zaprowadzenia przez wojsko i policję porządku... A to plugastwo trzeba zapędzić do nor. I nauczyć, że gdy wychodzi się do ludzi, to trzeba się jakoś ogarnąć. Fizycznie i duchowo. Tych ludzi było dużo. 50 tysięcy? Sto tysięcy? A może dwieście tysięcy? Tymczasem Polek i Polaków w wieku dojrzałym jest 26 milionów. I 25.800 tysięcy z hakiem nie chodzi na te spędy. I sądzić należy, że ich w większości nie popiera. Bo poza tą hałastrą są w Polsce miliony normalnych kobiet, które normalnie rodzą dzieci i czasem nie chcą nawet wiedzieć, jakiej będą one płci.
Co sądzę o tej ulicznej hałastrze, to już napisałem; nie wytrzymałem, przepraszam. Po namyśle znalazłem chyba freudowski powód, dla którego ci ludzie tak się zachowują: Po prostu mają ukryty żal do swoich rodziców, że ich nie wyskrobali.

Janusz Korwin-Mikke
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Po raz pierwszy zgadzam się z Korwinem 28.10.20, 16:56
     al-szamanka napisała:

     > Nic dodać, nic ująć.
     >
     > "Krzyczcie paniusie z piorunem dalej, że walczycie o swoją pusię i godność. O g
     > odność nawet się nie otarłyście, a ze swoich pusi zrobiłyście spółki z ogran
     > iczoną odpowiedzialnością.
     "
     > (z netu)
     >

     Korwin dobrze to podsumowal... chamstwo wyleglo na ulice i czepilo sie Kosciola. To nie Kosciol katolicki w Polsce, ale kazdy Kosciol na calym swiecie zakazuje aborcji - ja wciaz nie moge zrozumiec dlaczego te dzieciaki, ktore chca sie bawic na wlasnym sprzecie i miec najtansza zabawe na swiecie, nie wysterylizuja sie jak to sie robi z psami czy kotami i problem dla nich sie skonczy. Proponuje ustawe zeby panstwo wspolfinansowalo nawet sterylizacje idiotek.
     • al-szamanka Re: Po raz pierwszy zgadzam się z Korwinem 28.10.20, 22:25
      m.maska napisała:


      > wciaz nie moge zrozumiec dlaczego te dzieciaki, ktore chca sie b
      > awic na wlasnym sprzecie i miec najtansza zabawe na swiecie, nie wysterylizuja
      > sie jak to sie robi z psami czy kotami i problem dla nich sie skonczy. Proponuj
      > e ustawe zeby panstwo wspolfinansowalo nawet sterylizacje idiotek.


      Jestem za! A potem takie wysterylizowane i bez problemów mogłyby hasać do woli po całym świecie, dopóki młode ochotników, w szczególności śniadych, by nie zabrakło.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka