Dodaj do ulubionych

Atak na synagogę w Wiedniu.

02.11.20, 21:31
Podobno dużo rannych i 7 osób nie żyje
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Atak na synagogę w Wiedniu. 03.11.20, 14:18
      To nie byl atak na synagoge, bo synagoga w poniedzialki zamknieta - to byl atak na Austriakow, ktorzy chcieli skorzystac z ostatnich godzin przed lockdownem... ataki byly w szesciu miejscach w Srodmiesciu Wiednia.
      Dopiero co obcinali glowy w Nicei, teraz Wieden... a Merkel nadal chce rozsylac swoich gosci z maczetami i obrzynami po Europie.
      Jesli wszedzie bedzie sie to dzialo - bedzie miala wymowke, ze to bez roznicy. Jesli w krajach, ktore obronily sie przed ta muzulmanska nawalnica takich przypadkow nie bedzie, bedzie to dowod na to, ze sprowadzila nieszczescie na Europe a tego to ona nie chce.
      Jeszcze rok i ona umyje raczki i pojdzie sobie na emeryturke a niech inni sie z tym uzeraja.
      Kiepsko to wyglada. Sama Hiszpania walczyla z ta dzicza niemal 800 lat - cala Europa nie da rady - bo oni sa teraz wszedzie.
        • rena-ta49 Re: Atak na synagogę w Wiedniu. 03.11.20, 21:38
          a74-7 napisał:

> Do nas w tym roku przyplynelo ponad 8 tysiecy ,pontonami ,przez La Manche .
          > Tykajaca bomba.Rzad - 2 glowne partie siedza cicho w temacie .Jedynie Nigel Far
          > age punktuje.
          > 5 -go lockdown, tez moga zaatakowac sad

Boże,oby nie! Przecież Tusku stwierdził ,że :"Kwintesencją Zachodu jest to, że ludzie się lubią, szanują, uśmiechają się do siebie"
          Zwłaszcza w Wiedniu i we Francji ,kiedy głowy obcinają.
        • al-szamanka Re: Atak na synagogę w Wiedniu. 03.11.20, 20:32
          Przyznaję, że mam niesamowitego nerwa.
          Gdy wracałam po pracy do domu wyprzedziło mnie 5 samochodów policyjnych na sygnale. Z bocznej ulicy wyjechały jeszcze 2. Coś musiało się dziać o czym nieprędko będą informacje.

Po dwoch godzinach pracy zwolniłam moją praktykantkę - nie spała całą noc, gdyż ciągle próbowała dodzwonić się do siostry w Wiedniu, która mieszka parę metrów od placu, na którym odbył się zamach terrorystyczny. Dwie komórki siostry, dwie komórki jej córki oraz telefon stacjonarny milczały. Kompletna cisza. Ponoć powyłączano całą komunikację telefoniczną... ale jaki to stres dla rodzin!
            • al-szamanka Re: Atak na synagogę w Wiedniu. 04.11.20, 14:17
              rena-ta49 napisała:

> To już codzienność zachodniego świata.To zafundowała Europie komunistka Makrela
              > .

Dopoki jakis sniady nie da jej parokrotnie pałą po glupim łbie i nie polamie jej rak, to nic sie nie zmieni, dalej bedzie wiatala mordercow maskotkami i wysokim socjalem.
              • rena-ta49 Re: Atak na synagogę w Wiedniu. 04.11.20, 15:39
                al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
                >
                > > To już codzienność zachodniego świata.To zafundowała Europie komunistka M
                > akrela
                > > .
                >
                > Dopoki jakis sniady nie da jej parokrotnie pałą po glupim łbie i nie polamie je
                > j rak, to nic sie nie zmieni, dalej bedzie wiatala mordercow maskotkami i wysok
                > im socjalem.
                >
                >

No nie dostanie ,chyba ,ze jej pancerną limuzynę zaatakują.Zwykłych obywateli ma w głębokim poważaniu,czy oni czują się bezpieczni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka