Dodaj do ulubionych

policja zatrzymała mnie o 5:58

05.11.20, 18:08
... dokładnie 2min. przed końcem godziny policyjnej big_grin
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: policja zatrzymała mnie o 5:58 05.11.20, 21:59
      U ciebie policja ,u mnie tez policja na miescie,
      Pierwszy dzien lockdown, jak juz pisalam Guy Fawkes celebracje w ogrodkach w Londynie az dudni,strzelaja" z kalichlorku" jak moj stary mowi winkA na Trafalgar Sq marsz miliona masks z twarza Anonymus w protescie przeciwLockdown.Oraz w kilku innych punktach miasta.Maja pozwolenie do 9pm, wiec juz sie konczy . Byly walki,areszty ,krew sie leje,chcieli wedrzec sie do budynku TV nawet .
      A w merdiach minimalne wzmianki i ciiiiii..szaaaa.Wszystko jest blokowane.Moze jutro sie dowiemy ,hehe
      • m.maska Re: policja zatrzymała mnie o 5:58 06.11.20, 01:24
        A u mnie - jak to w malej wiosce ups... to sie miasto nazywa - ca. 8 tys. mieszkancow to tak 1/10 widowni na Stadionie Narodowym i... na dzien wczorajszy 86 aktywnych przypadkow - to duzo i z kazdym dniem doliczaja kolejne. Niby cos tam ubywa ale wiecej przybywa. Na ulicach zadnych tlumow, zadnych manifestacji, spokoj, cisza, tam gdzie spotykaja sie juz dwie osoby ludzie nosza maseczki - nie ma protestow. Oczywiscie, ze mogli to przywiezc spoza wioski i sie roznosi - nie wyglada to optymistycznie. Za to ponoc w Berlinie karnawal cividiotow trwa.
        • a74-7 Re: policja zatrzymała mnie o 5:58 06.11.20, 09:34
          Miasteczko 8 tys mieszk. , to sie chyba wszyscy znaja wink ( tak przynajmniej twierdzi moja kolezanka z niewielkiego Gibraltaru)
          Weszlismy w sezon przeziebien czy grypy, wiec ludzie choruja .Pomimo ze nosza maseczki, myja rece et cetera.
          Noo chyba ,ze grypa juz nie jest trendy....
      • al-szamanka Re: policja zatrzymała mnie o 5:58 06.11.20, 18:58
        a74-7 napisał:

> Ale chyba Ty masz prawo czuc sie bezpieczniej na ulicach, kiedy stroz prawa czu
        > wa ,prawda?

Niby tak, ale stróż prawa nie może być wszędzie i nie był wczoraj na ulicy, gdzie jest moja firma, gdyż jacyś wandale doszczętnie zniszczyły dekorację przed kwiaciarnią sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka