Dodaj do ulubionych

Polsko-węgierskie weto

18.11.20, 18:11
W tym FAZ jak w GW siedza idioci, jak mozna dac taki tytul? zdaje sie, ze w tym celu spotykaja sie tam ministrowie wszystkich krajow... a czyje interesy maja forsowac? niemieckie moze?

https://s12.directupload.net/images/user/201118/lisxx55n.jpg
Obserwuj wątek
  • m.maska Re: Polsko-węgierskie weto 18.11.20, 18:12
   "Nie tylko Węgry i Polska są przeciwne powiązaniu funduszy europejskich z tzw. praworządnością. Premier Słowenii powiedział: „zastosowanie pozatraktatowego instrumentu będzie oznaczało, że o tym, czy praworządność jest przestrzegana, będzie decydowała większość w Radzie Europejskiej, czyli większość polityczna, a to oznacza koniec Unii Europejskiej”. Naukowcy jak prof. Żurawski vel Grajewski stwierdził: „Jeśli ustąpimy, przestaniemy być Rzeczpospolitą, a staniemy się prowincją zarządzaną przez UE". Uznana specjalistka prawa międzynarodowego, prof. dr hab. Genowefa Grabowska uznała ze zaproponowany przez prezydencję niemiecką mechanizm wiążący budżet UE z praworządnością jest sprzeczny z traktatami.
   Gdyby to Polska pod rządami Prawa i Sprawiedliwości zawetowała „Konstytucję Europy" którą eurokraci próbowali przepchnąć kilka lat temu, to wyobrażam sobie ten pisk, wrzask i i sobacze ujadanie totalnej opozycji... jak to Polska traci jedyną swoją szansę w histor... itd. itd. itd. A Francja i Holandia w referendum Konstytucję odrzuciły i pozostałe kraje miały ten problem z głowy. Nic się nie wydarzyło nadzwyczajnego i żaden urzędas europejski nie śmiał atakować Francuzów ani Holendrów... Teraz muszą się przyzwyczaić że Polacy nie sprzedają się za kasę. Panie Premierze, żadnych aneksów, żadnych ustępstw, ani kroku w tył."
   Autor: Adam Borowski
   • m.maska Re: Polsko-węgierskie weto 18.11.20, 18:54
    Sie Niemiaszkom wydawalo, ze wykorzystujac pandemie przeforsuja swoje chore dyktaty, kosztem lamania traktatow wprowadza NIEPRAWORZADNIE zapisy o tzw. praworzadnosci a potem juz bedzie z gorki... nie przyjmujecie imigrantow? jestescie niepraworzadni - polecimy wam po pieniadzach, nie chcecie kupowania dzieci przez gejow? jestescie niepraworzadni - obcinamy wam dotacje... chcecie karac sedziow zlodziei? jestescie niepraworzadni... itd...itd... wszystko mozna w to wlozyc - bo zadnej definicji na to nie ma.
    • al-szamanka Re: Polsko-węgierskie weto 18.11.20, 20:15
     m.maska napisała:

     > Sie Niemiaszkom wydawalo, ze wykorzystujac pandemie przeforsuja swoje chore dyk
     > taty, kosztem lamania traktatow wprowadza NIEPRAWORZADNIE zapisy o tzw. praworz
     > adnosci a potem juz bedzie z gorki... nie przyjmujecie imigrantow? jestescie ni
     > epraworzadni - polecimy wam po pieniadzach, nie chcecie kupowania dzieci przez
     > gejow? jestescie niepraworzadni - obcinamy wam dotacje... chcecie karac sedziow
     > zlodziei? jestescie niepraworzadni... itd...itd... wszystko mozna w to wlozyc
     > - bo zadnej definicji na to nie ma.

     >

     Otoz to! Jak zwykle Niemcy tylko swoje interesy maja w glowie, ktore jak zwykle powiazane sa z dazeniem do panowania nad cala Europa i rzucenia wszystkich krajow europejskich na twarz przed ta wyzsza, "aryjska rasa". Ciagle im sie marzy realizacja planow Hitlera.
     • m.maska Re: Polsko-węgierskie weto 18.11.20, 20:33
      No... a do tego Morawiecki naiwnie podpisal w lipcu zgode na wspolne zadluzenie wszystkich krajow UE w zwiazku z pandemia - a to oznacza, ze gdyby z powodu tzw. praworzadnosci obcieto Polsce dotacje, to i tak musialaby splacac ten dlug - nie dostajac nic. Swietnie sobie to wymyslilo unijne lewactwo.
      • al-szamanka Re: Polsko-węgierskie weto 18.11.20, 20:49
       m.maska napisała:

       > No... a do tego Morawiecki naiwnie podpisal w lipcu zgode na wspolne zadluzenie
       > wszystkich krajow UE w zwiazku z pandemia - a to oznacza, ze gdyby z powodu tz
       > w. praworzadnosci obcieto Polsce dotacje, to i tak musialaby splacac ten dlug -
       > nie dostajac nic.
       Swietnie sobie to wymyslilo unijne lewactwo.
       >


       Lewactwo jak lewactwo, obojetne... polskie, unijne czy amerykanskie - zawsze maja mafijno-bolszewickie metody dzialania
  • m.maska Re: Polsko-węgierskie weto 23.11.20, 14:24
   Ks. kard. Gerhard L. Müller: kiedy Niemcy nauczą się traktować Polaków z szacunkiem?

   Prezydent Andrzej Duda wyraził szacunek wobec wypowiedzi ks. kard. Gerharda L. Müllera na temat sytuacji międzynarodowej wokół Polski. Prefekt senior Kongregacji Nauki Wiary w jednym z wywiadów mówił m.in. o kampanii dechrystianizacji w Europie i Ameryce.

   Prefekt senior Kongregacji Nauki Wiary ks. kard. Gerhard L. Müller w rozmowie z agencją Kath.net odniósł się do sytuacji międzynarodowej wokół Polski.

   „Polska od dawna znajduje się na celowniku finansowych i politycznych potęg prowadzących dechrystianizacyjną kampanię w Europie i Ameryce” – oznajmił ks. kard. Gerhard L. Müller.

   Ksiądz kardynał nawiązał także do oskarżeń ze strony niemieckich polityków i mediów, jakoby Polska była na niedemokratycznej ścieżce. Jak mówił, rani to każdego, kto zna ten kraj i jego mieszkańców, a przede wszystkim tych, którzy nie spali na lekcjach historii. Prefekt senior Kongregacji Nauki Wiary stwierdził, że nikt nie chce wiedzieć o cierpieniach i zmaganiach Polaków o wolność i demokrację.

   „Nikt nie chce nic wiedzieć, ale chcą ich za to uszczęśliwiać zachodnimi wartościami – aborcją jako prawem kobiet, eutanazją osób chorych i starszych, wczesną seksualizacją i zrównywaniem jakiegokolwiek związku seksualnego z małżeństwem” – zaznaczył prefekt senior Kongregacji Nauki Wiary

   Ksiądz kardynał postawił także pytanie, czy Niemcy kiedykolwiek nauczą się traktować Polaków z szacunkiem.

   „Jasno, jednoznacznie i w punkt. Przede wszystkim o wartościach. Szacunek” – tymi słowami do wywiadu ks. kardynała Mullera odniósł się prezydent Andrzej Duda.
   • al-szamanka Re: Polsko-węgierskie weto 23.11.20, 21:51
    m.maska napisała:

    > Ks. kard. Gerhard L. Müller: kiedy Niemcy nauczą się traktować Polaków z sza
    > cunkiem
    ?

    >

    Wtedy, gdy przestaną padać przed nimi na kolana i zachowywać się jak gorszy sort ludzi... czyli jak odmóżdżona lewizna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka