Dodaj do ulubionych

Trybun Ludu czy Town Crier ?

20.11.20, 10:17
Wrzucam dla zainteresowanych wink
miejsce: ulica Downing numer 10
aktortongue_outosel parlamentu partii konserwatystow Desmond Swayne
Od poczatku , pierwsze osiem minut.

Ciekawam ,czy udostepni YT w innych krajach smile
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: Trybun Ludu czy Town Crier ? 24.11.20, 10:01
      "When tyranny becomes law, rebellion becomes duty."
      No wiec tak : aktor w poprzednim filmiku to nie *osel P, to bylo dla zmylki wink
      To nasz "rewolucjonista" Haiko Khoo, ktory w polityce siedzi juz od lat. Zaprzyjazniony z Hyde Park Corner od wczesnej mlodosci ( pierwszy raz siedzial na ramionach swojego malezyjskiego taty ,majac 3 czy 4 lata sluchajac free speech in Hyde Park C.)Majac 17 lat zostal mlodziezowym czlonkiem partii Pracy .
      Ja okreslila bym go jako John Cleese naszych czasow smile
      Free speech plynie mu w zylach .
      Tu widelko, co dzieje sie w sercu miasta .Policja gania protestujacych ,przymykajac oko na rosnaca ilosc bezdomnych ( namioty na Park Lane- prominentne miejsce w Londku)

Dodam - widelko nie zawiera zadnych przeklenstw smile
      • m.maska Re: Trybun Ludu czy Town Crier ? 24.11.20, 10:08
        Dodam - widelko nie zawiera zadnych przeklenstw

Powiem tak: to co dzieje sie na polskich ulicach jest takze w Niemczech nie do pomyslenia - z tej prostej przyczyny, ze jezyk niemiecki jest bardzo ubogi jesli chodzi o bluzgi... Niemcy najgorsze przeklenstwa zapozyczaja z angielskiego, bo wlasnych nie maja. I to jest jeden z niewielu plusow jakie dostrzegam, ze nie ogarnia mnie obrzydzenie na widok protestujacych tutaj.
        • al-szamanka Re: Trybun Ludu czy Town Crier ? 24.11.20, 11:11
          m.maska napisała:

> Dodam - widelko nie zawiera zadnych przeklenstw
          >
          > Powiem tak: to co dzieje sie na polskich ulicach jest takze w Niemczech nie do
          > pomyslenia - z tej prostej przyczyny, ze jezyk niemiecki jest bardzo ubogi jesl
          > i chodzi o bluzgi... Niemcy najgorsze przeklenstwa zapozyczaja z angielskiego,
          > bo wlasnych nie maja. I to jest jeden z niewielu plusow jakie dostrzegam, ze ni
          > e ogarnia mnie obrzydzenie na widok protestujacych tutaj.

>

Dobrze to okreslilas, bo ja rzeczywiscie na widok wulgarnych polskich babiszonow dostaje odruchu wymiotnego. Do tego te tepe malolaty, dla ktorych publiczne wycie przeklenstw to szczyt europejskosci.
          Sluchalam wywiadu z tymi malolatami.... tak durnych dziewuch to ja w zyciu nie slyszalam. A ich meskie odpowiedniki zadowolone, ze sobie tak baby na przyszlosc urabiaja, baby, ktore na jedno slowo chlopa pobiegna sie skrobac, a potem dalej sluzyc im jako materace, bo przeciez sie im wmawia, ze na tym polega wolnosc.
      • rena-ta49 Re: Trybun Ludu czy Town Crier ? 26.11.20, 18:58
        a74-7 napisał:

> Brytyjska policja wyraznie pozazdroscila warsiawskiej i postanowila zapuszkowac
        > tubylcza babcie (ok 70tki ponoc)
        > Za wsiarz i lubudu do suki .A co! Mogla sobie na drutach przy kominku ,zamiast
        > sie szwendac i protestowac .
        >
        > Nawet MP nie wytrzymal i zaprotestowal smile

To i tak delikatni,we Francji to by za kudły chodnik nią powycierali.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka