Dodaj do ulubionych

Usmialam sie od rana :

28.02.21, 09:55
Pomoc psychologiczna dla restauratorów( niezalezna.pl podaje ):


Pomoc psychologiczna dla restauratorów i handlowców, pogrążonych w stresie i depresji z powodu kryzysu na tle pandemii - to inicjatywa związku przedsiębiorców z Bolonii. Zorganizowano dla nich spotkania w grupach wsparcia.


Strach, niepokój o przyszłość, załamanie z powodu braku przychodów i konieczności zamknięcia lokali stanowią zagrożenie dla równowagi psychicznej osób dotkniętych skutkami restrykcji i dlatego należy im pomóc.

Do takiego wniosku doszła organizacja biznesowa w stolicy Emilii- Romanii, uważanej za kolebkę najlepszej włoskiej kuchni, gdzie zwłaszcza wielu restauratorów boryka się z trudnościami w związku z częściowym zamknięciem gastronomii.

To dla nich zorganizowano cykl zajęć w grupach z psychologiem. Ich celem, wyjaśnili pomysłodawcy, jest to, by lęk i wściekłość zamienić w pozytywną energię, podzielić się z innymi radami i swoimi obawami a przede wszystkim, by znaleźć siłę i spróbować od nowa.

“Zrozumieliśmy, że frustracja zamienia się w depresję” - powiedziała Isabella Angiuli ze związku handlu i usług, jedna z organizatorek tej inicjatywy.

W ramach pomocy dla biznesu odbędą się zajęcia pod hasłami: „Odrodzić się pozytywnie”, „W grupie łatwiej stawić czoła kryzysowi” oraz „Siłą jest chcieć”.

No to tanio ich zbywaja ....
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: Usmialam sie od rana : 28.02.21, 11:57
      Taniej zakwalifikowac zdepresowanego bylego restauratora pod mental health paragraf ....niz zaplacic mu za wyrzadzona szkode .To jest skandal i szantaz jednoczesnie.
      Ci ludzie ,kiedy wyleza z deprechy juz nie dostana pozyczki na kolejny biznes, bo beda mieli mental health pietno w papierkach ...Nie wspomne, ze kilku moze popelnic samobojstwo....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka