Dodaj do ulubionych

o eksperymentach tchorze tylko

• m.maska Re: o eksperymentach tchorze tylko 14.06.21, 21:00
      ... ale o co chodzi? to polskie stowarzyszenie, oni sprzeciwiaja sie pandemii, maseczkom, lockdownowi, szczepioonkom no i po co to? zeby ludzi draznic, denerwowac, prowokowac, sklocac Polakow? niech ida z tym nie na polskie forum - niech wykrzycza to co mysla, to co maja do powiedzenia na forum miedzynarodowym, niech opieprza WHO i tych skad to wyszlo.
      W Polsce to jest raj psze Pani w porownaniu z tym zamordyzmem w Niemczech. Dzisiaj nie dane mi bylo nawet pokroic samodzielnie chleba w sklepie bo... automat zamknieto. ciekawe, ze jak zachorowan bylo 160 na 100tys. mieszkancow to krajalnica chulala, a teraz kiedy jest 20 - kazali im zamknac.
      Mam sprawe do zalatwienia w mojej kasie chorych - no nie ma takiej mozliwosci, zamknieta, tylko w przypadkach skrajnych mozna otrzymac termin - i to niedotyczy tylko mojego miasta, ale calych Niemiec.
      To takie moje doswiadczenia z pierwszego dnia po powrocie z Polski, w ktorej czulam sie wlasciwie normalnie - poza tymi durnymi maseczkami w niektorych miejscach - ale nic tam nie bylo zamkniete i to na glucho jak moja kasa chorych.
      • a74-7 Re: o eksperymentach tchorze tylko 14.06.21, 21:16
        A nie wystarczy pokazac certificate szczepienia ,zeby byc uprzywilejowanym i moc swobodnie kroic sobie chlebek, bez obaw ?
        To po co ta szczepionka, maseczki ,dezynfekcja lapek 30 razy dziennie ?big_grinbig_grinbig_grin
        Takie stowarzyszenia powstaja teraz w wielu krajach , beda ciagnac odpowiednie wadzuchny do Trybunalu.
        I sUsznie!smilewink
      • al-szamanka Re: o eksperymentach tchorze tylko 15.06.21, 13:36
        m.maska napisała:

> W Polsce to jest raj psze Pani w porownaniu z tym zamordyzmem w Niemczech. Dzis
        > iaj nie dane mi bylo nawet pokroic samodzielnie chleba w sklepie bo... automat
        > zamknieto. ciekawe, ze jak zachorowan bylo 160 na 100tys. mieszkancow to krajal
        > nica chulala, a teraz kiedy jest 20 - kazali im zamknac.
        > Mam sprawe do zalatwienia w mojej kasie chorych - no nie ma takiej mozliwosci,
        > zamknieta, tylko w przypadkach skrajnych mozna otrzymac termin - i to niedotycz
        > y tylko mojego miasta, ale calych Niemiec.
        > To takie moje doswiadczenia z pierwszego dnia po powrocie z Polski, w ktorej cz
        > ulam sie wlasciwie normalnie - poza tymi durnymi maseczkami w niektorych miejsc
        > ach - ale nic tam nie bylo zamkniete i to na glucho jak moja kasa chorych.
        >

W Austrii tez durny zamordyzm. Po tym jak 15 min. czekalam podczas nocnego dyzuru na polaczenie, aby zamowic karetke pogotowia... bo przeciez musialam ratowac zycie Klienta... nie mam juz zludzen, ze bedzie tu kiedykolwiek normalnie.
        A Polacy wyja o byle kabaretowy detal.
    • a74-7 Re: o eksperymentach tchorze tylko 19.06.21, 18:41
      "tickets holders have to arrive in their allocated 30-minute window, and advice remains in place to wear a mask, sanitise hands regularly, keep 1.5 metres apart, and avoid contact or unnecessary movement with the stadium.
      konkretne zalecenia dodatkowe poza zoltymi opaskami ( ktore sie brzydko kojarza wink)
      Oczywista kazdy Wegier ma maske 'na ryju,'(opinio tfuuu .rczy cytat) trzyma dystans od kolegi i zeluje lapki miedzy jednym klasnieciem a drugim....
      znajdz sobie goo.polku te maseczki .....bo oprocz 'scypionki ' i zoltego' papirka' namordnik dalej obowiazuje .
        • al-szamanka Re: o eksperymentach tchorze tylko 19.06.21, 20:49
          a74-7 napisał:

> "Przestań ujadać bo gryziesz się we własne scrotum."
          > to jest dokladnie tfuujj poziom .
          >
          > A "kuchta" to hobby , nic zreszta wstydliwego smile
          > Nie kazdy potrafi smile

Oj, coś mi się widzi, że znowu jakieś zapłotne błocko na Ciebie poleciało.
          • m.maska Re: o eksperymentach tchorze tylko 20.06.21, 12:45
            al-szamanka napisała:

> a74-7 napisał:
            >
            > > "Przestań ujadać bo gryziesz się we własne scrotum."
            > > to jest dokladnie tfuujj poziom .
            > >
            > > A "kuchta" to hobby , nic zreszta wstydliwego smile
            > > Nie kazdy potrafi smile
            >
            > Oj, coś mi się widzi, że znowu jakieś zapłotne błocko na Ciebie poleciało.
            >
            >

Od razu widac z jakiego marginesu wywodzi sie autor takiego sformulowania - no coz, komuna umoziliwila nagorszym metom awans spoleczny i przez to wniesli i wnosza do jezyka polskiego slownictwo jakie wyniesli z nizin spolecznych.
            Oni nawet nie maja swiadomosci jak sami sie obnazaja - takie jest to dla nich oczywiste i w ich pojeciu normalne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka