Dodaj do ulubionych

Kościół przeciw państwu polskiemu

• al-szamanka Re: Kościół przeciw państwu polskiemu 15.11.21, 21:06
          rena-ta49 napisała:

> U mnie wczoraj proboszcz modlił się za żołnierzy i służby na granicy,sądzę ,ze
          > większość księży jest przeciwko migrantom Tylko niektórzy idą po linii lewacki
          > ego papieża Borgoglio.

Od samego początku był dla mnie falszywką i nie potrafiłam zrozumieć dlaczego właśnie jego wybrano.
          • m.maska Re: Kościół przeciw państwu polskiemu 16.11.21, 01:21
            A ja sie zastanawiam jak doszlo w ogole do tego, ze Benedykt XVI jako pierwszy papiez w historii kosciola ustapil, czy tez przypadkiem go do tego ustapienia zmuszono. Ponoc po smierci JPII juz chciano zeby Borgoglio zostal papiezem, ale sie nie udalo, widac wsrod kardynalow lewactwo nie mialo jeszcze wiekszosci a kiedy okazalo sie, ze ta wiekszosc juz jest, zmuszono Benedykta XVI do ustapienia.
            • al-szamanka Re: Kościół przeciw państwu polskiemu 16.11.21, 15:18
              m.maska napisała:

> A ja sie zastanawiam jak doszlo w ogole do tego, ze Benedykt XVI jako pierwszy
              > papiez w historii kosciola ustapil, czy tez przypadkiem go do tego ustapienia z
              > muszono. Ponoc po smierci JPII juz chciano zeby Borgoglio zostal papiezem, ale
              > sie nie udalo, widac wsrod kardynalow lewactwo nie mialo jeszcze wiekszosci a k
              > iedy okazalo sie, ze ta wiekszosc juz jest, zmuszono Benedykta XVI do ustapieni
              > a.

Nie wiadomo czy mu nie dokładali jakichś środków do jedzenia, aby czuł się śmiertelnie chory... na podszepty "szczerych przyjaciół" jest się wtedy mocno podatnym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka