Dodaj do ulubionych

Autodestrukcja...

16.11.21, 13:12
Kiedy zaczelam czytac ponizszy artykul, myslalam, ze to cytaty z glacatego, a tu prosze bardzo, nie - to sie dzieje rowniez w innych miejscach w internecie...
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Autodestrukcja... 16.11.21, 13:15
      Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem
      2 Std. ·
      O Korwinie: ,,Bałwan, idiota. Boże, nie pozwól mi się tak zestarzeć."
      ,,Ziobro mizdrzący się do Bąkiewicza. Maski opadły. Ryje kontra twarze. Gdzie my qoorwa żyjemy."
      O TVP i imigrantach: ,,Powinniście ich bronić, debile".
      ,,Jesteście zwykłymi padalcami".
      ,,Cisną mi się na usta wyłącznie przekleństwa i inwektywy pod adresem tego gnojka z Żoliborza. (...) Spieprzaj dziadu."
      Udostępnienie wpisu z puentą: ,,Pierdol się."
      ,,Kaczor, ty bezdzietny szubrawcu, dedykuję Ci fotkę tego dziecka. Na dobranoc. Jak będziesz kładł swój zlupieżony łeb do poduszki, pomyśl że ta dziewczynka śpi w zimnym i mokrym lesie. Na ziemi. Niczym się nie różnisz, gnoju, od największych oprawców XX wieku."
      ,,Horda szaleńców", ,,katotalibowie".
      ,,Jesteśmy narodem centralnie walniętym."
      ,,Halo, Episkopat, macie może pomysł jak dziś wynagrodzić Jezusowi grzechy Kaczora, Ziobry, Niedzielskiego, Godek, Ordo Iuris, Fogla, Kowalskiego, Terleckiego i reszty tej bandy?".
      ,,Mały, mściwy kurdupel ten Jarek."
      ,,Wy zwykłe gnoje jesteście."
      ,,Czarna mafia z episkopatu".
      ,,Talibowie z PiS".
      To tylko komentarze z ostatnich dni zmarłego dziś Kamila Durczoka - ten ocean jadu pochodzi tylko i wyłącznie z listopada tego roku (a jesteśmy dopiero w połowie miesiąca...). Głębiej nawet nie ma sensu kopać, bo 30 października jest coś o ,,narodzie dziwek", wcześniej o ciężkich idiotach i chamach, ,,Morawiecki menda", ,,Błaszczak idioto", ,,Morawiecki ty sukinsynu", itd, itp.

Nie napiszę, że zabiła go nienawiść, bo to by było bardzo nieuczciwe i nieładnie - od dawna miał problemy ze zdrowiem, do tego jeszcze wyniszczające uzależnienie, więc szczerze życzę, żeby Bóg wziął te okoliczności pod uwagę, gdy będzie go rozliczał, a ludzi wierzących zachęcam do krótkiej modlitwy w intencji jego duszy.
      Nie mam jednak wątpliwości, że nieustanne zapluwanie się jadem miało wpływ na jego kondycję i podejrzewam, że znacząco przyczyniło się do pogorszenia jego zdrowia. Smutne, że w jego otoczeniu nie było ludzi, którzy przekonaliby go, że takimi hejterskimi, sokoburaczanymi wpisami nie robi żadnej, absolutnie ŻADNEJ krzywdy pisowcom, narodowcom, chrześcijanom czy konfederatom, za to wyrządza ogromną krzywdę samemu sobie. Smutne, że nikt mu nie powiedział: ,,Kamil, musisz odpocząć. Spójrz na swoje wpisy - one nie przynoszą żadnego rezultatu, rozmieniasz się na drobne. My, obóz III RP, potrzebujemy cię w dawnej formie - potrzebujemy, żebyś punktował naszych przeciwników merytorycznie i używając argumentów, jak przystało na dziennikarza - a nie prostacko i z użyciem całego słownika patologicznych wyrażeń, bo tak potrafi pierwszy lepszy hejter z internetu. Odpocznij, nabierz dystansu i wróć do pisania krytyki celnej, a nie do nawalanki na oślep, w której trafiasz wszystkich tylko nie tych, do których strzelasz."
      Nie widziałem, żeby ktoś wystosował do niego takie apele - za to widziałem całe hordy opozycyjnych głupków, łącznie z tymi czołowymi, którzy poklepywali go po plecach i udostępniali jego frustrackie, jadowite wpisy pozbawione choćby śladów argumentów, napędzając w ten sposób jego spiralę nienawiści i autodestrukcji.
    • a74-7 Re: Autodestrukcja... 16.11.21, 14:56
      Moj szacunek dla pana D skonczyl sie juz dawno , po zapoznaniu sie z widelkiem o Rurku ...
      Brak kultury osobistej i takie tam ... wylazlo az nadto.
      Wtedy chyba jeszcze nie byl chory...
      Jak to sie mowi ,niech mu ziemia lekka bedzie ,ale nie mam sentymentow.
      dokladnie jak to okreslilas autodestrukcja .
    • al-szamanka Re: Autodestrukcja... 16.11.21, 15:10
      m.maska napisała:

> Kiedy zaczelam czytac ponizszy artykul, myslalam, ze to cytaty z glacatego
      , a
      > tu prosze bardzo, nie - to sie dzieje rowniez w innych miejscach w internecie..

O tak... szczególnie te ryje to jego wyraz rozpoznawczy.
      I zaraz widać jakim słownictwem porozumiewano się w jego domu rodzinnym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka