Dodaj do ulubionych

Teleporada medyczna

28.11.21, 21:50
Teleporada medyczna. Humoreska.
Posted by Marucha w dniu 2021-11-27 (Sobota)

Dodzwoniłeś się do Publicznego Centrum Usług Zdrowotnych „Esklulap” w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli dzwonisz w sprawie uzyskania telefonicznej porady zdrowotnej- wybierz tonowo cyfrę 1, jeśli chcesz się zapisać na szczepienie covid-19, szóstą dawką utrwalającą – wybierz tonowo cyfrę 2, jeśli dzwonisz w innej sprawie- wybierz tonowo cyfrę 3.

Wybrałeś tonowo cyfrę 1, czekaj na połączenie z konsultantem. Liczba osób oczekujących-100, przewidywany czas oczekiwania na połączenie – 2 godziny. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.

Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 150. przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 3 godziny. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.

Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 200, przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 4 godziny. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.

Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 250. przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 4 godziny. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.

Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 300, przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 5 godzin. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.

Jeśli interesuje cię dlaczego rośnie liczba osób oczekujących , oraz wydłuża się czas oczekiwania na połączenie, to informujemy, że wszyscy nasi konsultanci mają obecnie przerwę śniadaniową. Obecnie liczba osób oczekujących na połączenie wynosi 530, czas oczekiwania na połączenie- 12 godzin. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.

Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 800, przewidywany czas oczekiwania na połączenie – 15 godzin. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.

Z uwagi na wydłużający się czas oczekiwania spowodowany udaniem się naszych konsultantów na przerwę obiadową, proponujemy wysłuchanie propozycji nagród dostępnych dla osób zaszczepionych 6 dawką szczepionki. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą – wybierz tonowo cyfrę 5, jeśli chcesz pozostać na linii i czekać, słuchając specjalnie wybranej dla ciebie muzyki relaksującej – wybierz tonowo cyfrę 6

Witamy w Agencji Nagród dla osób zaszczepionych 6 dawką szczepionki. Jeśli chcesz wysłuchać jakie nagrody możesz wylosować po 6 szczepieniu- wybierz tonowo cyfrę 7, jeśli chcesz abyśmy wysłali ci listę nagród sms – wybierz tonowo liczbę 8.

Przedstawiamy ci listę nagród jakie możesz wylosować po 6 szczepieniu.

Przygotowaliśmy dla ciebie:

pralkę automatyczną ładowaną „od góry”, lodówkę z zamrażarką, kosiarkę do trawy, młotek ciesielski, suszarkę do naczyń oraz do suszenia grzybów, telewizor plazmowy, drukarkę, nici dentystyczne, teczkę skórzaną, rower górski, wiertarkę udarową, komplet bielizny nocnej i dziennej, krem do golenia, mydełka perfumowane, żel do układania włosów, płyn powodujący ładny zapach z ust, laserowy depilator, grabie ogrodnicze, elektryczny zbieracz do liści, sekator, maszynkę do golenia oraz do mięsa, jodełki zapachowe do samochodu, stół do gra w tenisa, specyfik na porost włosów o gwarantowanym działaniu, pompkę do roweru, kompostownik plastikowy o pojemności 100 litrów z nadstawką pozwalającą na zwiększenie pojemności do 300 litrów, atestowaną łapkę na szczury i krety, odstraszacz komarów zasilany z baterii 9V, dwie rolki papy, worek cementu portlandzkiego nieznacznie tylko uszkodzony w czasie transportu, rusztowanie warszawskie pomalowane na żółto, drabina aluminiowa o udźwigu do 100 kg, oraz szereg innych przedmiotów.

Jeśli chcesz powrócić do oczekiwania na połączenie z konsultantem – wybierz tonowo cyfrę 9, jeśli rezygnujesz z teleporady medycznej- wybierz tonowo cyfrę 10.

Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 1200, przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 22 godzin. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.

Oczekując na połączenie z konsultantem medycznym, podziel się z nami swoją opinią na temat jakości usługi. Jeśli chcesz nam powiedzieć, że za chwilę wsiądziesz na swoją hulajnogę którą wygrałeś w loterii szczepionkowej, popędzisz na niej do naszej siedziby i rozpierdolisz ją w drobny mak – wybierz tonowo cyfrę 11.

Jeśli chcesz nam powiedzieć, że za chwilę wsiądziesz na swoją hulajnogę którą wygrałeś w loterii szczepionkowej, popędzisz na niej do naszej siedziby i spuścisz wpierdol każdej osobie obecnej w lokalu – wybierz tonowo cyfrę 12.

Jeśli chcesz nam powiedzieć, że jesteśmy bandą złodziei, bandytów, łapowników i kurwiarzy i jeśli chcesz dodać, że należałoby nas wszystkich powywieszać – wybierz tonowo cyfrę 13.

Jeśli chcesz skierować pod naszym adresem wszystkie wymienione groźby karalne – wybierz tonowo cyfrę 14.

Wybrałeś tonowo cyfrę 14, co świadczy, że w sensie medycznym nic ci nie dolega i zupełnie niepotrzebnie blokujesz połączenie osobom chorym..

Jeśli chcesz się zapisać na 6 dawkę szczepionki utrwalającej – wybierz tonowo cyfrę 15. Nasz konsultant oddzwoni do ciebie w ciągu 10 sekund.

Jeśli chcesz nam powiedzieć żebyśmy wsadzili sobie szczepionki w swoje posrane dupy – wybierz tonowo cyfrę 16.

Ponieważ wybrałeś tonowo cyfrę 16, więc rozłącz się, nie wydzwaniaj nigdy więcej i dupy posranej nam nie zawracaj! Twoja składka zdrowotna posłuży nam do sfinansowania leczenia w trybie teleporad ludzi chorych naprawdę, a nie takich jak ty hipochondryków!

Zarząd Centrum Usług Zdrowotnych „Esklulap” w Piotrkowie Trybunalskim.
Dr nauk medycznych Jan Twardowski.

Anthony Ivanowitz
Obserwuj wątek
  • m.maska Re: Teleporada medyczna 29.11.21, 10:37
   No ale po takiej rozmowie mozna sie rozchorowac.
   • al-szamanka Re: Teleporada medyczna 29.11.21, 19:59
    m.maska napisała:

    > No ale po takiej rozmowie mozna sie rozchorowac.
    >

    Ja sie rozkaszlalam, dochodzac do polowy tekstu.
    Cos podoibnego przeszlam dzisiaj w pracy, dzwoniac na oddzial psychiatrii big_grin
  • rena-ta49 Re: Teleporada medyczna 30.11.21, 12:53
   Na podstawie nakaszlania do telefonu stwierdzono Covida,a jak ktoś przechodzi Covida w postaci jelitowej ,to co ma zrobić do telefonu w czasie teleporady?

   A na poważnie,to wczoraj przyjęła mnie lekarka i po wrzasku,że z kaszlem powinnam pójść do izolatki,bo kto jej
   zdezynfekuje gabinet i że ona bez kombinezonu,stwierdziła ,że mam zapalenie oskrzelismile
   Nie zgodziłam się na teleporadę.
   • a74-7 Re: Teleporada medyczna 30.11.21, 21:41
    I mialas absolutna racje.
    Likorzyki juz zupelnie rozpuscily sie jak dziadowskie bicze.
    • a74-7 Re: Teleporada medyczna 30.11.21, 21:44
     Na moje oczko oni boja sie teraz stanac oko w oko z pacjentem .
     Przez te cala sytuacje pandemonii pacjent staje sie bardziej agresywny a oni juz tak sie przyzwyczaili do bezpiecznych teleporad ,hehe.
     • rena-ta49 Re: Teleporada medyczna 01.12.21, 08:27
      a74-7 napisał:

      > Na moje oczko oni boja sie teraz stanac oko w oko z pacjentem .
      > Przez te cala sytuacje pandemonii pacjent staje sie bardziej agresywny a oni ju
      > z tak sie przyzwyczaili do bezpiecznych teleporad ,hehe.


      Bezpiecznych dla kogo,bo nie dla pacjenta.
      Stąd mamy tyle zgonów,tak lecza przez telefon!
    • rena-ta49 Re: Teleporada medyczna 01.12.21, 08:24
     a74-7 napisał:

     > I mialas absolutna racje.
     > Likorzyki juz zupelnie rozpuscily sie jak dziadowskie bicze.


     To następna kasta po sędziach.
     Lekarze chcą zarabiać 40000 miesięcznie a dawać ludziom teleporady albo prywatnie.
     • a74-7 Re: Teleporada medyczna 01.12.21, 11:03
      "Lekarze chcą zarabiać 40000 miesięcznie a dawać ludziom teleporady albo prywatnie."
      To bardzo wygodne ,hehe.a teleporady bezpieczne dla likorzy , przeciez nie beda zarazac sie od pacjenta .
      Nasz kochany Borisek zapowiedzial ambitny plan szczepien osob po 60tce ,do stycznia wszyscy maja byc zaszczepieni ,lekarze maja pracowac 7dni w tygodniu ,wlepiajac nam ten booster.Lekarze beda mieli platne od pon. do piatku po £15 od szczepionki, w soboty £20 i juz nawet nie wspomne ile w niedziele...

      Likwiduja nawet czas oczekiwania na reakcje poszczepienna 15 minut, tylko jeden booster za drugim....
      Juz sobie wyobrazam ten sznureczek przyjezdnych likorzykow, beda gnali "na zniwa" jak niektorzy do Niemiec na zbiory szparagowsmile;D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka