Dodaj do ulubionych

Opowiesci dziwnej tresci

  • a74-7 Re: Opowiesci dziwnej tresci 13.05.22, 17:02
   dla leniwych calosc w lineczku pod widelkiem
   telegra.ph/Briefing-on-the-results-of-the-analysis-of-documents-related-to-the-military-biological-activities-of-the-United-States-on-the-t-05-11
   Ale poczekam cierpliwie na polska wersje smile
   • rena-ta49 Re: Opowiesci dziwnej tresci 13.05.22, 18:29
    a74-7 napisał:

    > dla leniwych calosc w lineczku pod widelkiem
    > telegra.ph/Briefing-on-the-results-of-the-analysis-of-documents-related-to-the-military-biological-activities-of-the-United-States-on-the-t-05-11
    > Ale poczekam cierpliwie na polska wersje smile

    Ha,zaraz sie może okazac ,że covidka to nam Ukraińcy przysłali i na Chinoli winę zwalilismile
  • a74-7 Re: Opowiesci dziwnej tresci 13.05.22, 17:35
   A tu tajemnice w Mariupolu (polska wersja)
   polskawliczbach.blogspot.com/2022/05/cadieu-fabryka-azovstal-nato-i-azov.html

   hmmm, dziwilo mnie dlaczego babcia Peloci ,Trudo , pierdzioszek Bajden i jeszcze tam ktosiu przylecial w te pedy do UKR jakby nie bylo wojny big_grin
  • a74-7 Re: Opowiesci dziwnej tresci 18.05.22, 09:53
   J N Harari....i nowy porzadek swiata wg tego glacatego
   kurierostrowski.pl/2022/05/13/yuval-harari-w-poznaniu-globalista-spotkal-sie-z-mateuszem-morawieckim/
   Yuval Harari w Poznaniu. Globalista spotkał się z Mateuszem Morawieckim
   13 maja 2022


   -Musimy stworzyć działający porządek światowy – apelował w trakcie konferencji Impact’22 filozof Yuval Noah Harari, który wygłosił wykład i spotkał się z premierem RP Mateuszem Morawieckim.

   Impact to jedno z największych wydarzeń technologiczno-gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez dwa dni – 11 i 12 maja – ponad 400 gości z Polski i zagranicy dzieliło się swoimi wnioskami w ramach 18 obszarów tematycznych, na pięciu scenach MTP. W Poznaniu pojawił się także premier Mateusz Morawiecki, jego ministrowie, szefowie kilku globalnych firm, analitycy.

   Gościem konferencji był także kontrowersyjny filozof Yuval Noah Harari, który jak przy każdym występie rysował utopijne wizje społeczeństwa przyszłości, które według niego powinno zostać wprowadzone w nowy porządek światowy oparty o globalizm, ograniczanie praw jednostki i technologię, która ma zawładnąć nad myśleniem społeczeństwa jako organizmu.

   -Ostatnie lata były niefortunne. Zastanawiamy się czy jesteśmy w punkcie zwrotnym historii, zastanawiamy się, czy nie wchodzimy w nową erę biedy, głodu. Po raz pierwszy głód zabił mniej ludzi niż otyłość, choroby zakaźne zabiły mniej osób niż starość – podkreślał w Poznaniu Harari.

   Według Harariego pandemią była okazją do kroku milowego w celu wprowadzenia nowego porządku. Jak wskazał zawiedziony filozof, politycy nie zrealizowali w pełni „wykorzystać tych narzędzi” by „skoordynować globalną odpowiedź na rosnące zagrożenie”.

   -Dobry nacjonalista powinien być globalistą – stwierdził filozof. – Politycy zawiedli, nie byli w stanie skutecznie wykorzystać tych narzędzi. Zabrakło pomysłu, jak powstrzymać falę zalewającą świat. Były narzędzia, nie było woli. Stany Zjednoczone — tradycyjnie światowy lider — nie zrobiły praktycznie nic. Prezydent Trump nawet nie próbował skoordynować globalnej odpowiedzi na rosnące zagrożenie, długo zaprzeczał ustaleniom naukowym, podważał działania prozdrowotne” — mówił Harari.

   Kancelaria Premiera opublikowała zdjęcie uśmiechniętego Morawieckiego w rozmowie z Yuvalem Noahem Hararim.
   pbs.twimg.com/media/FSeciFgXMAA0Rw5?format=jpg&name=small
  • a74-7 Re: Opowiesci dziwnej tresci 21.05.22, 10:28
   halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/insane-tyranny-eu-needs-lockdown-like-restrictions-to-curb-russian-oil-use
   Tak,tak koniecznie ....
   Luxembourg’s energy minister stwierdzil , ze powinnismy miec jeden dzien-niedziele bez uzywania samochodow.
   W Luxie ,no problem - przeciez to 82 km /na 57 km, na pietach mozna w jeden dzien ....niech sobie pomykaja .....
   A pamietam jak w Polsce byl problem z niedzielami bez handlu , teraz na pleckach trza bedzie w niedziele sobie towarek nosic ....
  • a74-7 Re: Opowiesci dziwnej tresci 21.05.22, 19:29
   I znowu kuju - kuju big_grin
   Ambrozja sie klania dla smakoszy big_grin

   "Ten startup oferuje klientom transfuzje krwi... nastolatków
   Business Insider Polska
   8 października 2017
   Kto nie chciałby być piękny i młody przez cały czas, który przyjdzie mu spędzić na ziemskim padole? Ludzkość od wieków próbuje przedłużyć młodość i zachować urodę. W XXI wieku ma do tego narzędzia - wysokiej jakości opiekę medyczną, prywatnych trenerów, całą masę suplementów, dietetyków i chirurgów plastycznych. W Kalifornii działa startup, który proponuje jeszcze jedno – transfuzje krwi od młodych osób.

   Kalifornijski startup ma wiele mówiącą nazwę - Ambrosia. Ambrozja to według mitologii pokarm bogów, który zapewniał im wieczną młodość i nieśmiertelność
   Kalifornijski startup ma wiele mówiącą nazwę - Ambrosia. Ambrozja to według mitologii pokarm bogów, który zapewniał im wieczną młodość i nieśmiertelność .

   Za tę przyjemność należy zapłacić 8 tys. dol. Transfuzje przeprowadzane są w prywatnej klinice. Osocze (bo to ono jest przetaczane) pochodzi od nastolatków i młodych dorosłych. Startup kupuje je od działających w USA banków krwi. W ramach jednej sesji pacjentowi przetacza się dwa litry "młodej" krwi.

   32-letni Jesse Karmazin, twórca startupu Ambrosia, nie przejmuje się zbytnio krytyką, która spadła na niego, gdy o jego biznesie zrobiło się głośno. A krytycy wskazują, że do tej pory nie udowodniono, czy to, za co jego klienci płacą niemałe pieniądze, przynosi jakiekolwiek efekty.

   Teorię o tym, że młoda krew przetoczona starszym osobnikom wpływa na ich organizmy pozytywnie, próbowali już nieraz sprawdzić naukowcy, m.in. przeprowadzając badania na myszach. Jednak nie doszli w tej sprawie do konsensusu, choć niektóre rezultaty były obiecujące (chodziło konkretnie o jeden ze składników krwi, który miał wzmacniać mięśnie starszej osoby).

   Ten gabinet lekarski wygląda jak z serialu "Westworld". Tak będziemy leczyć się w przyszłości
   Tylko u nas NAUKA
   Granica ludzkiego życia - sądzono, że to 115 lat, ale być może to jednak trochę więcej
   22.07.2017 | Kevin Loria
   Granica ludzkiego życia - sądzono, że to 115 lat, ale być może to jednak trochę więcej
   Profesor Uniwersytetu Harvarda, Amy Wagers, która uczestniczyła we wspomnianym badaniu na myszach, cytowana przez "MIT Technology Review", tłumaczy, że w warunkach laboratoryjnych myszom przetaczano krew aż przez dwa tygodnie. Ambrosia tymczasem oferuje tylko jednorazową transfuzję.

   Naukowcy nie porzucają tego tematu i nadal sprawdzają np., w jaki sposób osocze od młodej osoby może wpłynąć na pacjentów po zawale.

   Tajemniczy startup
   Karmazin wierzy w to, że transfuzja u ludzi poprawia zdrowie i kondycję. Jego wiarę podziela współpracujący z nim 66-letni lekarz, który swoim pacjentom oferuje też kuracje z antybiotyków czy witamin. Przed dwoma laty miał przez to kłopoty, bo zaaplikował antybiotykową kurację pacjentowi, który trafił później na szpitalny oddział ratunkowy.

   Ze strony internetowej startupu nie dowiemy się zbyt wiele. Wita nas grafika z napisem "Ambrosia. Leczenie za pomocą młodej krwi". Poniżej widzimy zdjęcie młodzieńca, który siedzi obok roweru w dziwacznej pozie. Jeszcze niżej znajduje się jeszcze jedno zdjęcie – typowo stockowe, na którym lekarz mierzy ciśnienie starszej kobiecie.

   Na stronie możemy sprawdzić, gdzie można uzyskać transfuzję (na razie w dwóch miejscach: Tampa i San Francisco) i skontaktować się z firmą za pomocą formularza kontaktowego. I tyle. Nie ma żadnego opisu procedury, nie dowiemy się, jakich efektów należy się spodziewać, brak też jakichkolwiek informacji, które potwierdzałyby skuteczność transfuzji czy popularnego marketingowego chwytu, czyli wypowiedzi klientów, którzy się jej poddali.

   W maju 2017 roku Karmazin twierdził, że z transfuzji osocza skorzystało 70 klientów."

   Ha , juz nie trzeba bedzie farbowac szczoty pod nosem ......

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka