Dodaj do ulubionych

Co czytacie ?

05.10.22, 17:49
Pewnie bardzo grube ksiegi , bo cisza na forum ;Dwinksmile
Ja czekam niecierpliwie na wydanie biografii o( oczywista )kucharzubig_grinsmilewink
"Down And Out In Paradise "
Publikacja juz 11 pazdziernika .....
A co wy czytacie w jesienny wieczor ?
Obserwuj wątek
    • al-szamanka Re: Co czytacie ? 05.10.22, 21:38
      Dzisiaj nic, bo jestem na doksztalcie, a do wertowania sa jedynie protokoly i sprawozdania. Ale przedwczoraj przeczytalam prawie sto stron... W pustyni i w puszczy... jakos tak mi sie zachcialo powrotu do dziecinstwa big_grin
    • a74-7 Re: Co czytacie ? 05.10.22, 22:15
      w wieku lat 13 pierwsze 60 stron znalazlam nudne jak flaki z olejem ...
      dopiero pozniej akcja rozwinela sie wink
      big_grin
    • rena-ta49 Re: Co czytacie ? 06.10.22, 08:07
      Aktualnie zaczęłam czytać ciekawą książkę o umieraniu, napisaną przez szpitalnego kapelana pt: "Potęga Nadziei"
      Refleksyjna bardzo.
      • m.maska Re: Co czytacie ? 06.10.22, 13:33
        Podczas pobytu w Polsce wyciagnelam z polki ksiazke, ktora zapewne ja kupilam i nie zabralam, przed laty, bo z cala pewnoscia jej nie czytalam. Z serii: Zakazane Biografie, "Od zmarlej ksiezniczki". Wlasnie skonczylam i rozgladam sie za kolejna ksiazka tej autorki, czyli kolejna biografia a raczej tym razem autobiografia. Poniewaz biografia dotyczyla jej matki a losy dziecka zapewne byly podobnie fascynujace. W tej chwili czytam jakis norweski kryminal i juz przymierzam sie do ksiazki, ktora zamowilam: "Rawenna Stolica imperium tygiel Europy", w kolejce czekac bedzie "Bizancjum" tej samej autorki. Nie nadazam wprost. Na polce stoi i czeka "Sad Ostateczny" - kryminal osnuty wokol historii tryptyku Memmlinga znajdujacego sie w Gdansku, ale tez "Strollowana rewolucja" Ziemkiewicza i wiele wiele innych.
        Przymierzam sie tez do "Obcej" Diany Gabaldon - chce zobaczyc czy ta saga mnie wciagnie.
        Polecam fascynujacy tytul "Skryba ze Sieny" - to juz mam za soba, choc czuje niedosyt. Moze dlatego, ze Siena to miejsce magiczne i niezapomniane.
    • a74-7 Re: Co czytacie ? 06.10.22, 17:39
      Kanapa czy wygodny fotel ...?
      I juz Cie widze , wygodnie wsparta poduszka pod plecami , oblozona ksiazkami , zaczytana ,przytulne swiatlo....
      kawa na stoliku i ..ten dymek z papierosa .....winkbig_grinTrudno sie oderwac ...wink
      • al-szamanka Re: Co czytacie ? 12.10.22, 21:45
        Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka