Dodaj do ulubionych

4 runda - nie poddamy sie NEVER

02.12.14, 00:19
Kolejne podejście - znów praktycznie od początku.
Ale właściwie przecież to nieprawda.
Za sobą mam dużo doświadczeń i ostatecznie pomimo przejścia menopauzy wagę mam prawie taką jak przed meno. Więc może mi się tylko wydaje, że brak efektów, bo nie schudłam skutecznie. Ale też z drugiej strony mimo fundamentalnych zmian nie przytyłam.

Więc teraz schudnę.
1- szy dzień z kropelkami jutro.
Obserwuj wątek
    • anaanda Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 02.12.14, 01:33
      Pierwsza dawka kropelek za mną.
      Teraz 2 dni ładowania.

Ostatnio po diecie stosowałam LC, ale niestety tyko do lata, bo uwielbiam lody i owoce. A do tego świeży chleb z masłem i miodem.
      I słodycze - mój nałóg.
      W ten sposób nie było mowy o skutecznym utrzymaniu wagi.

No trudno.
      Nie udało się - tym razem.
      A nawet jakby się miało okazać, że muszę to powtarzać co roku, to co? Co roku robię też przegląd samochodu i wymieniam opony. To mmoże to też będzie taka higiena osobista.

To jest naprawdę jedyna tak komfortowa i skuteczna dieta. Nawet jak po roku coś wróci.
      A może jednak tym razem się uda.
      Do dzieła !!!
      • kaludyna Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 03.12.14, 20:07
        Dokladnie. Zgadzam sie calkowicie. Raz do roku na pewno posluzy, dobrze dla ciala, glowy i ducha.

Co wiecej, nieraz tak patrze na niektore nawet calkiem szczuple osoby w srednim wieku 40-50 i tak sobie mysle, ze im by sie przydala hcg dla samego odmlodzenia. Szczuple ogolnie, ale jednej z wiekiem juz np. podbrodek rosnie, innej kark - niektorzy tak maja, ze sie im tak wlasnie tluszcz odklada. I nie ma mowy zeby z tego schudnac przy zwyklej diecie, zreszta oni szczupli by sie nawet nie odchudzali, a wiem, ze hcg by ladnie ich wysmuklilo.
        Powodzenia!
        • anaanda Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 08.12.14, 23:46
          Dzięki Kaludyna. Fajnie, że ciągle tu jesteś :)
    • anaanda Po 4 dniach 500kcal 09.12.14, 00:02
      - 2kg !
      Jestem z tego wyniku zadowolona.
      Ciągle jestem w drodze, więc moje posiłki są zawsze trochę na oko. Ale mimo to jest całkiem nieźle.
      Nie wożę ze sobą wagi, więc efekty oceniam tylko po ciuchach i obwodach. A nie da się zmierzyć wszystkiego w cm.
      Dziś poczułam, że mam pusty i lekki brzuch. A w ciągu dnia miałam biegunkę - uznałam to za dobry znak, w zwykłym życiu mam zaparcia.

Loading tym razem dał tylko +0,2, ale też nie objadałam się na siłę w ilościach. Jak zawsze bardzo szybko straciłam apetyt i musiałam jeść dla zasady.

Dietę znoszę jak zawsze dobrze. Jedyny dyskomfort to suchość w ustach - też już znana.

Świadomie wybrałam ten moment ze świętami. Mam tak duży problem z przejadaniem się w gościach, że ustalenie mocnego rygoru na ten czas to jedyne wyjście. Już raz tak zrobiłam i było super.
      Tym razem skończę przed sylwestrem.

Zauważyłam też że zima jest dobra na tę dietę. Jakoś tak zwyczajowo w zimie więcej się je, więc przybieranie na wadze jest wpisane w ten czas. A tu, ponieważ ta dieta nie wychładza, można spokojnie odwrócić ten zwyczaj na swoją korzyść.
      To będzie moja stała pora szczuplenia.
      • szpila.2 Re: Po 4 dniach 500kcal 09.12.14, 17:18
        Ja mam już ponad miesiąc utrwalania. Nie mogę przemoc do pieczywa. Coś słodkiego czasem chwycę, bo robię sporo tego. Ale zachowuję umiar. Mam za sobą 3 dni steka. Nie do pomyślenia wcześniej - cały dzień bez jedzenia. Waga waha się od 0 do 0,8 kg od wagi wyjściowej do utrwalania.
        Anaada, piszesz że dieta nie wychladza. Ja miałam kilka dni, a nawet kilkanaście, w diecie, że trzęsło mną niemiłosiernie. Było mi zimno, a ręce i nogi mialam lodowate.
        • anaanda Re: Po 4 dniach 500kcal 12.12.14, 20:48
          Szpila, ja rzeczywiście nie odczuwam większego zimna niż zwykle. Mam teraz trochę napadów na słodkie, więc dziś jabłka zjadłam na gorąco. Super smak - nawet lepsze od szarlotki :)

Jutro wracam do domu więc sprawdzę jak mi idzie.
          • kaludyna Re: Po 4 dniach 500kcal 19.12.14, 15:24
            Mnie dieta bardzo mocno wychladza, na lato dla mnie idealna ale na zime juz nie bardzo.
            Jak Ci idzie???
            • mizia30 Re: Po 4 dniach 500kcal 28.12.14, 12:19
              Witaj anaanda :) Buźka kaludyna :*
              Ja też wracam do hcg , od 1 stycznia będę już na 500.
              Kaludyna masz może jakieś nowe informacje z amerykańskiego forum ?
              pamietam że coś wspominałaś że odrzucenie węgli złożonych niekorzystnie objawia się w fazie utrwalania i coś o ładowaniu... że tego już nie robią ...
              • aneta838 Re: Po 4 dniach 500kcal 29.12.14, 22:30
                Czesc dziewczyny!Jestem 2dzien na diecie 500 kcal, po pierwszym dniu wpadli mi -0.4kg.Jestem nastawiona na 40 dni odchudzana i mam pytanko czy ktoras z Was byla tyle dni na tej diecie? I jak sobie radzicie bez antyperspirantu i makijażu??
                pozdrawiam
                • mizia30 Re: Po 4 dniach 500kcal 30.12.14, 21:25
                  aneta838 , uzywałam i uzywam antyperspirantu :)
                  Co do makijażu to używam kremu do twarzy i balsamu do twarzy ( zamiennie i do twarzy) info w wątku kosmetycznym :)
                  Byłam chyba ponad 40 dni na hcg ( Pregnylu) i wówczas chyba spadło 10 kg.
                  powodzenia i życzę rundy bez grzechów :)
    • niebieskaa4 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 29.12.14, 20:21
      Witam "Starą Gwardię" :-). Powodzenia Anaanda. Ja powiem Wam ,że też wolałam zimowe dietowanie bo jestem owocożerna więc zimą niewiele pokus.
      • mizia30 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 30.12.14, 21:19
        Niebieska dołączysz do nas ?
        Dziś pierwszy dzien z kulkami , a od 1 stycznia lecę "500" tką :)
        • niebieskaa4 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 31.12.14, 19:54
          Kusisz Mizia :-). W sumie to mam znowu problemy żołądkowe i może "detoks" by mi się przydał mam nawet kulki ale nie jestem pewna czy dam radę. Ja już i tak mam bardzo ograniczone menu a jednak coś dalej mnie "alerguje". Tak mi się teraz przypomniało jak Kaludyna nas goniła za mleko do kawy : -P i jak po kolejnym suszeniu głowy je odstawiłam to do tej pory piję czarną. Tak czy siak będę zagladać. Może się skuszę jak sobie poprzypominam ....
          • kaludyna Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 31.12.14, 23:39
            hej Mizia i Niebieska!!! :D
            Mizia, hmm, ja moze dołącze w poniedziałek? cos mi pare kilosow wpadło ostatnio, bym je zbiła.

Co do nowych wieści to nie posiadam żadnych wcale, nie zaglądałam na tamto forum od dawna. Teraz pewnie zajrzę przy okazji diety :)
            Ale z tymi węglami to moja prywatna o obserwacja/teoria była. Ładować tez juz nie zamierzam, ale o tym to czytałam, ze niektórzy tego nie robią, ja w sumie tez tylko w pierwszej rundzie ładowałam. Powodzenia!!
            I Szczęśliwego Nowego Roku wszytkim!
            • niebieskaa4 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 01.01.15, 18:15
              Wszystkiego dobrego Laseczki w 2015r. Aby ciała nasze jędrne i gibkie były :-D , humor nam dopisywał , zdrowie nie opuszczało i tak w ogóle dobrze się działo :-*. Z ciekawości zajrzałam do sklepu z granulkami i co widzę- sporą powyżkę ceny! No 35 $ plus przesyłka no niefajnie :-(.
              • kaludyna Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 01.01.15, 18:27
                Wszystkim uściski noworoczne przesyłam! Niebieska piękne te Twoje życzenia :D oby sie sprawdzily!!
                I powiadasz cena urosła? Niefajnie :/ Tez bym chyba musiała zamówić bo jakieś resztki mi zostały.
                • mizia30 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 01.01.15, 20:39
                  Dziewczyny to czekam na WAs :)
                  Aananda się nie odzywa to może swój wątek założę :)
                  Dziś pierwszy dzień na 500 :)

Co do ceny to faktycznie poszła w górę :]

Miłego dnia :)
                  • kaludyna Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 01.01.15, 21:01
                    Hej Mizia? :) Ja sprawdze swoje zapasy kulek zaraz, cos mam ale to na pewno za mało. Zamówić muszę szybko. Ale juz podjęłam decyzje, ze od poniedzialku ruszam :) załóż ten wątek i będziemy pisać tam :)
                    Ty juz zaczelas to powodzenia!!
                    • mizia30 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 01.01.15, 23:29
                      Czekam na Ciebie :*
                      Jak jeszcze dołączy do nas Niebieska to będzie powtórka sprzed dwóch lat :)
                      • kaludyna Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 02.01.15, 04:06
                        Mizia :*
                        Napisalam do sklepu z pytaniem o kupon bo tak to przysyłają a jak trzeba to nic. O dziwo odpisali od razu i dali mi ;) na 10% - im10. Moze sie komuś przyda A do tego jak sie kupi dwie buteleczki to dają zniżkę 10 dol w sumie wiec 16, zawsze cos. Zamówię chyba dwie, bedzie na zaś ;)
                        • niebieskaa4 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 02.01.15, 17:34
                          Kaludyna a możesz mi na maila przysłać treść takiego zapytania? Bo chętnie skorzystam ze zniżki. Masz rację, że bardziej opłaca się dwie bo nawet bez kuponów 2 wychodza taniej. Mizia jak zamawiałaś 2 to cło Ci naliczyli?
                          • kaludyna Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 02.01.15, 17:39
                            Niebieska spokojnie uzyj ten sam co Wam podalam :) kod: im10
                            jak nie bedziesz mogla uzyc to Ci system nie zaakceptuje. ale mysle, ze to standartowy, pewna jestem, ze taki sam Ci wysla. ale jak chcesz to Ci napisze jak zapytac, nie ma sprawy :*
                            • niebieskaa4 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 02.01.15, 17:56
                              Niedoczytałam ,że on ogólny :-P. Jak będę zamawiać i mi nie naliczy to się zgłoszę :-D. Dzięki Kaludynko.
                              • mizia30 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 02.01.15, 18:51
                                Nuiebieska zawsze bez cla, kupowałam max 3 buteleczki, na kopercie wpisana wartość 20 dolców. A kupon standardowy :)
                                Miłego dnia :)
                                • kaludyna Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 02.01.15, 21:33
                                  zdaje relacje: zamowilam dwie buteleczki, uzylam kupon bez problemu, zaplacilam 53,98 dol.
    • kitka75 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 08.02.15, 14:17
      Cześć dziewczyny , ja zaczęłam 26.01 chciałabym do was dołączyć bo macie już doświadczenie ... A ja dopiero raczkuje ;-) . Na wadze mam dopiero 2 kilo ale w pasie 10 cm a wiec działa , nie załamuje sie ze waga stoi to trochę typowe dla mnie w innych dietach tez waga reagowała dopiero po długim czasie ...
      • niebieskaa4 Re: 4 runda - nie poddamy sie NEVER 08.02.15, 17:27
        Kitka piszemy w wątku Mizi "2015 czyli ......... " Tam nas więcej, zapraszam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka