Dodaj do ulubionych

kawa zbożowa

15.05.15, 23:41
Czy myślicie, że można pić kawę zbożową np Anatol? Tak bardzo ją lubię.
Kawę zbożową przygotowuje się z różnych proporcji mieszanek: żyta, korzenia cykorii, jęczmienia, pszenicy orkiszowej, buraków cukrowych.
A przy okazji moje zmagania opisałam na blogu: mniejjem.blogspot.ca
Obserwuj wątek
    • jocker24s Re: kawa zbożowa 16.05.15, 05:54
      MAMY TU ZASADĘ PISANIA W DŁUGICH WĄTKACH TO TAKIE ZAPYTANIE NIE TRZEBA TWORZYĆ KOLEJNEGO POSTU. Myślę że chyba nie powinno się jej pić chociażby ze względu na buraki cukrowe i przenice orkiszowa. Przeczytaj skład o cukrach i węglach
          • krawczykasia Re: kawa zbożowa 18.05.15, 12:18
            rzeczywiście, powitanie niezbyt ładne...
            jocker - może zapisz tę zasadę "na górze", wtedy "nowi" będą mogli się do niej zastosować :):):)

www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Kawa-zbozowa-Anatol-o-smaku-wanilii-Delecta.html
            ta kawa ma bardzo mało kalorii, w tym węgli.
            Myślę, że jak jedną dziennie wypijesz, nic się nie zadzieje złego. Musisz pamiętać jednak, ze te węgle w tej kawie pochodzą z cukrów. Jak sobie odpuścisz grossini lub inna tekturkę :), to możesz sobie spokojnie równowartość wypić - pod postacią kawy.

Dieta nie ma być karą. Cierpieniem ani uprzykrzeniem. Jeśli czasem sobie ciut popuścimy, odrobinkę, ale niezbyt często - to wtedy dieta przebiega bez zbędnych frustracji :):):)

Powodzenia.
              • elainne Re: kawa zbożowa 22.05.15, 09:12
                Iska pisze dla Ciebie ;) i dla innych miłych osob:) Nic nie przytyłam, a jeszcz schudłam. Dieta hcg okazała sie strzałem w 10 👍 jak narazie mam full energii. Ćwiczę, co kiedys było niemożliwe bo nie lubiłam :/ co do kawy zbożowej to zdrowa kawa i nie sadze aby jakos miała zaszkodzić utracie kg. Ja osobiście trzymałam sie ścisle zasad. Powodzenia i duzo siły zycze.
                • iska-504 Re: kawa zbożowa 22.05.15, 22:15
                  dzieki elainne :) to prawda ze dieta okazala sie strzalem w dziesiatke dla mnie tez , jeszcze nigdy tak malo nie wazylam ,chociaz mam tak jak jockier, patrze w lustro I mysle jejku jaki ja mam duzy brzuch:)
                  • kaludyna Re: kawa zbożowa 27.05.15, 16:35
                    Kawa nie bardzo, bo ma duzo weglowodanow i sporo kalorii. No chyba, ze by to bylo tak ze 2 lyzeczki na dzien.

Co do pytan - mozna je stawiac w dowolnym miejscu i zakladac watki gdy sobie ktos zyczy.
                    • krawczykasia Re: kawa zbożowa 28.05.15, 06:53
                      Kaludyno, widziałaś dodany przeze mnie link? Ta kawa ma mało kalorii. To nie jest kawa INKA, która jest bombą kaloryczną.
                      dziewczyna pytała o kawę Anatol: www.ilewazy.pl/szklanka-kawy-zbozowej
                      Chyba zasugerowałaś się stereotypem Inki.
                      Wyżej pisałam, że jeśli ktoś ma ochotę na Anatola, niech zrezygnuje z jednego grissini czy tam innego, stosowanego zamiennika.

Umiar i rozwaga, bez popadania w skrajności :):):)
    • iska-504 Re: kawa zbożowa 28.05.15, 03:32
      wlasnie mialam kupic erythrtol a tu znalazlam taki artykul sekrety-zdrowia.org/naukowcy-zszokowani-muchy-owocowki-padaja-niecaly-tydzien-spozyciu-powstalego-metoda-gmo-erytrytolu/ chyba pozostane przy stewii
          • trusinski Re: kawa zbożowa 05.06.15, 21:20
            a jesteś na utrwalaniu czy już przeszłaś całą dietę? kurcze nie wiem, jestem tu młodsza stażem :(
            dla "pocieszenia" powiem Ci że ja na przykład nie przeszłam poprawnie przez utrwalanie, wytrzymałam zaledwie dwa tygodnie (i to z małymi wyskokami) a potem zaczęłam objadać się mega niezdrowymi rzeczami jak szalona, byłam non stop głodna, jakby we mnie jakiś diabeł wstąpił, nigdy czegoś takiego nie miałam... no i w 6 dni przytyłam 5 kg... w następne 6 dni niby je straciłam, i teraz mam wagę taką jak po protokole, nawet niższą ale widze w lustrze że jestem dużo grubsza w nogach, tak jakby ten tłuszcz wredny osiadł tylko w udach które już miałam szczuplutkie! jestem taka zła na siebie, mój jedyny ratunek w II rundzie która na szczęście zbliża się wielkimi krokami. boje sie jednak co będzie po skończeniu diety
    • wandetka Re: kawa zbożowa 16.06.16, 10:58
      Również piję kawę zbożową z jęczmieniem i cykorią , ale od Blue Nature. Mają łagodny smak. Zaczęłam je pić przy odchudzaniu. Kawa rozpuszczalna miała nieco więcej kalorii. Z resztą zbożową mogłam pić 2 razy dziennie :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka