Dodaj do ulubionych

Odkrywanie tajemnic Kotliny Kłodzkiej

01.06.11, 12:22
Zapraszamy na weekendowe resety do Kotliny Kłodzkiej.

Hrabstwo Kłodzkie przez lata (do 1945r.) zwano zakątkiem Pana Boga, to idealne miejsce na jednodniowe, weekendowe, jak i tygodniowe wypady. Laptopa i papiery zostaw w domu, przyziemne problemy też. Weź siebie i jak chcesz, kogoś jeszcze i pozwól sobie na gruntowny reset. Naszą ofertę kierujemy do osób, które preferują aktywny wypoczynek na łonie przyrody, lubią zgłębiać tajemnice historii, a przede wszystkim kolekcjonują pozytywne wspomnienia z wyjazdów.
Tworzymy grupę ludzi zafascynowanych tutejszym bogactwem przyrody i zabytków. Wspólnie pragniemy zaprosić na arcyciekawą podróż w czasie i przestrzeni. Dysponujemy obszerną wiedzą m.in. z dziedziny historii, którą chętnie się podzielimy – nie dukamy bajek z internetu. Dzięki osobistym kontaktom niewątpliwą atrakcją będzie zwiedzanie obiektów, które nie są ogólnie dostępne lub też znajdują się (nie wiedzieć dlaczego!!) poza szlakami turystycznymi bądź poza zainteresowaniem przewodników.
Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy program przyrodniczy, tutaj spotkają się oko w oko ze zwierzętami gospodarskimi, które zazwyczaj znają tylko z książek i kreskówek. Dysponujemy także rozbudowaną bazą agroturystyczną, która pozwala znaleźć dla siebie idealne miejsce na nocleg.

Zajmujemy się także organizowaniem imprez plenerowych, nietypowych uroczystości i szkoleń. Mamy do dyspozycji stary i pełen tajemnic zamek, wraz z jego duchem opiekunem. Pod okiem profesjonalnego instruktora organizujemy szkolenia ze strzelectwa sportowego.

Tajemnice Kotliny Kłodzkiej czekają, zapraszamy do wyjątkowego spędzania wolnego czasu!

Kontakt: magicznemiejsca@o2.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka