Dodaj do ulubionych

Poszukuję chętnych na ezotyczne wyjazdy

29.10.06, 23:05
Witajcie,
Od pewnego czasu moje grono znajomych sie wykruszło jeżeli chodzi o wspólne
wyjazdy, praktycznie zostałem sam na placu boju, dlatego szukam sympatycznych
ludków na wspólne wyjazdy w ciepłe kraje.Interesują mnie różne kierunki
średnio bużetowe w zwyż. Od stycznia mogę ruszyć w świat i czytając różne
relacje zrodziła mi się koncepcja Kilimajaro ( 5-6dni) + safari ( 3-5 dni
Manyara Lake i Ngorongoro )+ Zanzibar (4-6 dni głównie rafa ). Szukam
chętnych a może ktoś organizuje cos podobnego chetnie się przyłączę. Co do
podanego programu jest to wstepna kocepcja jestem elastyczny. W drugiej
połowie 2007 myślę też o Polinezji Francuskiej...
Pozdrawiam wszystich podóżników
Wiesiek
Obserwuj wątek
        • awok też szukam... 29.11.06, 21:00
          Szukam ekipy na wyjazd - parki narodowe (i nie tylko) USA 2007.
          Chciałabym pojechać na jakieś 21-24 dni do Stanów, ale na dzisiaj nie mam z
          kim.
          Jak to widzę? Wynajęty samochód. Namiot. Jedzenie – raz dziennie coś na
          ciepło w knajpie wink Maksymalnie dużo zwiedzania. Standard – raczej
          ekonomiczny wink
          Miejsce: start w Arizonie: Antelope, Saquaro… dalej to jakaś pętla 3.000-
          4.000km…
          O mnie: po 30-tce, mówię po angielsku, prowadzę samochód (chociaż z automatem
          nie mam doświadczenia), rozstawiam namiot, nie trzeba mnie nosić na rękach ;-
          ), znam trochę Stany, wiem (mniej więcej jak to zorganizować), mam wizę.
          Byłam dwa lata temu na podobnym wyjeździe (California, Arizona, Nevada,
          Utah). Pozostał mi niedosyt i ochota na więcej. Nie chciałabym powielać
          ostatniej trasy (jakiś pojedynczy park – ok., ale więcej raczej nie, myślę,
          że rozumiecie).
          Dwa lata temu wydałam ok. 7.000-8.000zł (total, łącznie z drobnymi zakupami
          różnej treści).
          Kogo szukam? Albo grupy – łacznie 5-6 osób (aby wynająć coś w rodzaju
          Chryslera Voyagera), albo 1-2 osób (wtedy samochód osobowy).
          Lepiej żeby były to osoby z Polski (wypadałoby się wcześniej spotkać, ale
          może też ktoś dołączyć w USA). Ludzi sensownych, komunikatywnych,
          zorganizowanych, dobrych kompanów podróży, chętnie z angielskim, prawem
          jazdy… Niepalących i raczej mało pijących wink
          Pozdrawiam smile

• chi22 Re: też szukam... 29.11.06, 22:42
            Witaj,
            Dzieki za zaproszenie do Stanów. Byłem w tym roku ( marzec/kwiecień 17 noclegów)
            na Hawajach( 4 wyspy). Jeździłem wynajetym samochodem , oczywiście automatem,
            bardzo szybko sie przyzwyczaiłem do jazdy takim samochodem. Mam oczywiście
            jeszcze ważna wize i znam ang, a także nie palę i jestem symbolicznie trunkowy,
            40+. Mój brat zrobił w tym roku po Arizonie, Nevadzie, Uhta i Kaliforni ok 5500
            km( głównie parki narodowe) piekna trasę i chętnie kiedyś bym ja zaliczył, ale
            mnie raczej interesuje spanie w tanich hotelach, pensjonatach itp.a w
            ostateczności w namiotach( tj w miejscach, w których nie ma innej
            możliwości).Minimum komfortu tj prysznic, dostęp do kuchni dającej mozliwośc
            zrobienia posiłków + ciepły posiłek raz dziennie w knajpie jest ok. Mój brat
            nocował w 2-3* hotelach/motelach i łączne koszty ok 8000 zł.Takie koszty sa dla
            mnie do przyjęcia, a nawet moga być wyższe . Ja za Hawajach ( są bardzo drogie)
            wydałem ok. 13000 zł, ale podróżowałem sam ( nie znalazłem nikogo chętnego). W
            kilka osób jest oczywiście zawsze taniej, dlatego szukam teraz chętnych na
            Tanzanię. Oczywiście , wyjazd w ciepłe kraje w II połowie 2007 jest aktualny,
            ale przyznam się iz wolałbym coś bardziej egzotycznego niż Stany, tam wszystko
            jest zbyt zurbanizowane i uporządkowane( tak było na Hawajach, a bywałem w
            takich miejsca, gdzie przeciętny amerykanin nie dociera mimo tego wszystko było
            skażone infrastrukturą )> Lubię też takie klimaty, ale póki jeszcze jest
            możliwość zobaczenia trochę dzikiej natury ( za kilka lat to wszystko zniknie)
            to wolę troche inne kierunki, Ale jeżeli nie znajdę nikogo chętnego na moje
            kierunki to chętnie wybiorę się do Stanów. Czas pokaże...
            Pozdrawiam, Wiesiek
            • pleple12 Re: też szukam... 05.02.07, 13:40
              chi22 napisał:

> Witaj,
              > Dzieki za zaproszenie do Stanów. Byłem w tym roku ( marzec/kwiecień 17
              noclegów
              > )
              > na Hawajach( 4 wyspy). Jeździłem wynajetym samochodem , oczywiście automatem,
              > bardzo szybko sie przyzwyczaiłem do jazdy takim samochodem. Mam oczywiście

Czy nie myslałeś o Ameryce Południowej? Napisz coś więcej bardziej konkretnie o
              Twoich planach podrózniczych wtym roku.
              > jeszcze ważna wize i znam ang, a także nie palę i jestem symbolicznie
              trunkowy,
              >
              > 40+. Mój brat zrobił w tym roku po Arizonie, Nevadzie, Uhta i Kaliforni ok
              5500
              >
              > km( głównie parki narodowe) piekna trasę i chętnie kiedyś bym ja zaliczył,
              ale
              > mnie raczej interesuje spanie w tanich hotelach, pensjonatach itp.a w
              > ostateczności w namiotach( tj w miejscach, w których nie ma innej
              > możliwości).Minimum komfortu tj prysznic, dostęp do kuchni dającej mozliwośc
              > zrobienia posiłków + ciepły posiłek raz dziennie w knajpie jest ok. Mój brat
              > nocował w 2-3* hotelach/motelach i łączne koszty ok 8000 zł.Takie koszty sa
              dla
              >
              > mnie do przyjęcia, a nawet moga być wyższe . Ja za Hawajach ( są bardzo
              drogie)
              >
              > wydałem ok. 13000 zł, ale podróżowałem sam ( nie znalazłem nikogo chętnego).
              W
              > kilka osób jest oczywiście zawsze taniej, dlatego szukam teraz chętnych na
              > Tanzanię. Oczywiście , wyjazd w ciepłe kraje w II połowie 2007 jest aktualny,
              > ale przyznam się iz wolałbym coś bardziej egzotycznego niż Stany, tam
              wszystko
              > jest zbyt zurbanizowane i uporządkowane( tak było na Hawajach, a bywałem w
              > takich miejsca, gdzie przeciętny amerykanin nie dociera mimo tego wszystko
              było
              >
              > skażone infrastrukturą )> Lubię też takie klimaty, ale póki jeszcze jest
              > możliwość zobaczenia trochę dzikiej natury ( za kilka lat to wszystko
              zniknie)
              > to wolę troche inne kierunki, Ale jeżeli nie znajdę nikogo chętnego na moje
              > kierunki to chętnie wybiorę się do Stanów. Czas pokaże...
              > Pozdrawiam, Wiesiek
      • pleple12 Re: Poszukuję chętnych na ezotyczne wyjazdy 05.02.07, 13:39
        kasia1805 napisała:

> Witaj, z tego co piszesz jesteś zainteresowany egzotycznymi podróżami. Ja
        > właśnie poszukuję partnera na wyjazd do Kambodży i Wietnamu. Niestety, do tej
        > pory mi się nie udało, może Ty............. tel: 0607546699

W jakim terminie chciałabyś wyjechac i na jak długo?
    • andyl Poszukuję chętnych na ezotyczne wyjazdy 31.01.07, 22:53
      Czesc
      Mieszkam w tej chwili w Las Vegas i jak ktos sie zapusci w te rejony to moge sie dolaczyc t=do jaiejs
      ciekawej wycieczki. Znam tu duzo ladnych miejsc, np. gorace zrodla w gorach w Arizonie i Nevadzie.
      W maju organizuje rejs na Karaiby, bedziemy zeglowac na trzech katamaranch przez 10 dni w
      okolicach Martinque. Na kazdym katamaranie jest miejsce na 8-10 osob.
      Wiec jak ktos chce sie cos wiecej dowiedziec to prosze pisac na maila.
      Pare zdjec z zeszlego roku z Karaibow tu: www.flickr.com/photos/onztad

Pzdr

Andy 702

> Witajcie,
      > Od pewnego czasu moje grono znajomych sie wykruszło jeżeli chodzi o wspólne
      > wyjazdy, praktycznie zostałem sam na placu boju, dlatego szukam sympatycznych
      > ludków na wspólne wyjazdy w ciepłe kraje.Interesują mnie różne kierunki
      > średnio bużetowe w zwyż. Od stycznia mogę ruszyć w świat i czytając różne
      > relacje zrodziła mi się koncepcja Kilimajaro ( 5-6dni) + safari ( 3-5 dni
      > Manyara Lake i Ngorongoro )+ Zanzibar (4-6 dni głównie rafa ). Szukam
      > chętnych a może ktoś organizuje cos podobnego chetnie się przyłączę. Co do
      > podanego programu jest to wstepna kocepcja jestem elastyczny. W drugiej
      > połowie 2007 myślę też o Polinezji Francuskiej...
      > Pozdrawiam wszystich podóżników
      > Wiesiek
    • m_magdalena74 Re: Poszukuję chętnych na ezotyczne wyjazdy 17.03.07, 19:30
      Hej, jesli jeszcze nie pojechales do Tanzanii, jade z moimi przyciolkami i
      jednym kolega (pod znakiem zapytania). Jesli ten kolega sie nie zdecyduje, to
      bedzie nam brakowalo jednej osoby. Lecimy do Nairobi, potem do Arushy i przez 4
      parki na polnocy, potem nad Jezioro Wiktoria, do Dar i na pare dnia na
      Zanzibar. Daj znac czy w ogole jestes jeszcze zainteresowany. Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka