Dodaj do ulubionych

Czy ta wkładka jest fajna? zna ktoś?

03.02.11, 21:23
Znacie tę wkładkę od wózka casualplay? Czy ona jest fajna, gruba, miękka itp? Czy to rzeczywisty kolor (pomarańczowy)?
Ja szukam czegoś do speedi i tę znalazłam. Macie jakieś doświadczenia? Warto?
img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/42/49/82/1442498206
Obserwuj wątek
    • simimi Re: Czy ta wkładka jest fajna? zna ktoś? 03.02.11, 23:10
      Wiesz, ja też niedawno szukałam wkładki do speedi i okazało się, że wkładki mają różną odległość od zgięcia do otwory na pas między nogami. Musisz zmierzyć w wózku i zapytać sprzedawcę o tę odległość w cm w tej wkładce. Wiem, że pasują do speedi wkładki z x-landera. Mi ostatecznie udało się kupić niedrogo wkadkę oryginalną quinny speedi i jest super. Mój prawie 6-miesięczny synek już nie ginie w wózku i wygodnie mu się leży (wcześniej wpadał w dół między siedziskiem a oparciem).
      • sylki Re: Czy ta wkładka jest fajna? zna ktoś? 06.02.11, 12:17
        Czasami tak jest jak sępy się rzuca wink
        Afroddytta, a nie myślałaś by kupić coś takiego
        allegro.pl/materacyk-wkladka-do-wozka-fotelika-hustawki-i1440320051.html
        Możesz napisać do tej osoby o kolor pomarańczowy, może tez np robi bawełniane, tak by dziecko się nie pociło

Mi się marzy do bboo wkładka na lato, jest sliczna w kolorze turkusowym czy też błękitnym, ale to koszt ponad 200 zł uncertain
        • afroddytta Re: Czy ta wkładka jest fajna? zna ktoś? 06.02.11, 20:44
          Ogólnie to czekam na jakąś okazję, bo obecnego malucha woziłam bez wkładki, a następne rodzę w czerwcu, więc do spacerówki przesiądzie się zimą, to będzie śpiwór i w sumie jeśli w ogóle ta wkładka będzie mi potrzebna to pewnie za rok smile ta aukcja była od 20 zł i w sumie myślałam, że nie będzie wielkiego zainteresowania.
          Co do tej z linka, to jedna forumka kupiła do speedi, ale chyba przestała speedi jeżdzić i nie jestem pewna jak ten materacyk się sprawdził. Poza tym ten materiał średni i nie wiem jak z grubością. Więc ciśnienia nie mam i tak się tylko przymierzam, może się trafi tania od speedi, zobaczymy.
          • simimi Re: Czy ta wkładka jest fajna? zna ktoś? 06.02.11, 21:35
            A widziałaś tę aukcję
            allegro.pl/oryginalna-wkladka-do-wozka-speedi-sx-i1447593332.html
            ta cena to nieco ponad połowa wartości nowej wkładki, myślę że to okazja. A wkładka jest super. Mój maluszek (właśnie zimą muzieliśmy z gondoli przejść na spacerówkę) świetnie się w niej znajduje. Poprzednio ginął w wózku, teraz jest ok i tak jakoś przytulniej smile
            • afroddytta Re: Czy ta wkładka jest fajna? zna ktoś? 06.02.11, 21:55
              Oczywiście, że widziałam smile
              A twój maluch jeżdził w zimie i z wkładką i ze śpiworem? Bo ja zakładałam, ze w zimę to tylko śpiwór.
              Kurczę, tej oryginalnej wkładki nie macałam (niby widziałam w sklepie), ale ogólnie opinie są bardzo mieszane i nie jestem przekonana... jakoś dużo bardziej podoba mi się taka jaką widziałam w slalomie. Na razie tej to nie kupię, bo za długo by musiała leżeć, ale ogólnie wkładka cały czas mi po głowie chodzi tylko decyzji brak...
              • simimi Re: Czy ta wkładka jest fajna? zna ktoś? 06.02.11, 22:24
                Do spacerówki przeszedł w styczniu, skończył wtedy 5 mcy. Bez wkładki - kurcze, nie dało się go położyć, bo taki dziwny dół w tej spacerówce, że by krzywo leżał - wiadomo, on jeszcze nie dzieci. Kładłam więc w to miejsce kocyk złożony i rożek (jako wkładkę, czyli ten kwadrat złożony na pół) i wtedy jakoś to było. Oczywiście na spacery na to wszystko jeszcze śpiworek. Teraz po zakupie wkładki odpadają kocyk i rożek, sam śpiworek wystarcza, aby małemu się wygodnie leżało.
        • magda79pn SYLKI 06.02.11, 23:20
          ja będe miała wkładki do buga wink nie wiem tylko czy dam radę "przeskoczyć" temat bawełny, ale na tą chwilę będą polarowe (na wiosnę -jesień) smile identyczne jak buga wink w kolorach jaki kto chce a nawet dwustronnie inne smile
          • magda79pn Re: SYLKI 06.02.11, 23:26
            mam fotkę, jak chcesz zobaczyć to odezwij się do mnie na maila, nie będę tutaj wklejała zdjęć, bo nie wiem czy mnie zaraz nie pogonicie smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka