Dodaj do ulubionych

Dziś przyszedł mój bee+"D

08.04.11, 19:06
Jest słodki i Wit jest zadowolonybig_grin
Ja też, a oto cudko:
https://lh3.googleusercontent.com/_NLMI7rmj-X0/TZ8tGgFFl_I/AAAAAAAACa4/1LClWjbW-PQ/s512/DSC_0573.JPG
--
Dobrawka
Wit
Obserwuj wątek
        • agnes_nyc Re: Dziś przyszedł mój bee+"D 11.04.11, 12:14
          hehehe ja tez to przechodzilam teraz juz mam i nie oddam zostalo mi tylko upiekszanie mojego cacka smile

i chyba jak Izabel zostawie go na pamiatke po wozkowaniu ale u mnie to jeszcze daleka droga bo planuje drugie i juz mysle o orbicie smile
          --
          https://www.suwaczek.pl/cache/b7911682fe.png
              • sylki Re: Dziś przyszedł mój bee+"D 11.04.11, 20:15
                No i właśnie ta strata pieniędzy mego męża najbardziej denerwuje sad
                A ja tak chciałabym mieć jeszcze bee wink
                Ale cóż jak nie teraz, to za jakiś czas (oczywiście najbliższy czas smile), ale tego mój mąż już wiedzieć nie musi big_grin
                --
                Wózkomania
            • saras-wati Re: Dziś przyszedł mój bee+"D 11.04.11, 20:24
              didis, no ja Ci mówię, że ty jeszcze z rozpędu kupisz tego orbitawink ja na każdym wózku straciłam minimum 30%, no ale nie miałam ich jakoś szczególnie dużo, więc i strata jeszcze nie jest dużawink

rozsądek mam włączony i najbardziej gryzę się, bo mam ochotę kupić ergo beco po raz drugi...

a w jakim kolorze tego stokke'a kupiłaś? ten fiolet bardzo ładny był...

sylki, mój mąż na szczęście nie orientuje się w wózkach i w ogóle go to nie interesuje, więc nie muszę niczego z nim uzgadniaćbig_grin

a co do bee...hmm, to kto wie? nie mówię nie i pilnuję ogłoszeń dimybig_grin
              • sylki Re: Dziś przyszedł mój bee+"D 11.04.11, 21:05
                heeh no mój mąż się orienituje big_grin i w sumie też je lubi, ale gorzej z kasą, której i tak nie ma uncertain
                Nie uzgadniam z nim, bo się mnie boi tongue_out ale też nie mam skąd wziąć np na nowy wózek kasy, więc coś kosztem czegoś. Jakbym sprzedała cameleona, to mogłabym myśleć o bee, ale kurde nawet po sprzedaży cameleona ba bee + mnie stać nie będzie, a chyba bardziej wolałabym plusa.
                Dodam, że mając teutonię i bee+ mogłabym spokojnie sprzedać buggstera ;P
                --
                Wózkomania

https://th1222.photobucket.com/albums/dd500/Austin_Candler/th_cute_panda.gif
    • cortinka Re: Dziś przyszedł mój bee+"D 11.04.11, 21:23
      Ja też marzę o Bee, właściwie odkąd pojawił się na rynku. Pinik mnie zaraziła smile
      Robiłam już do niego kilka podejść, teraz cały czas myślę o Bee +. Bardzo bym chciała żeby mi go ktoś skutecznie obrzydził wink.
    • didis no pomóżcie - którego? 11.04.11, 21:25
      Umwóiłam się z dziewczyną, że kupię od niej ten błękitny z nowej linii z gwarancją śpiworkiem i holderem na kubek za 2400, a na ebay za 2999+ 100 zł przesyłka zestaw jeszcze dodatkowo z torbą i zimowym zestawem - tym okryciem - tylko, że bez gwarancji. No i nie wiem co zrobić - ten drugi navy. Marzyło mi się to zimowe okrycie, ale szkoda mi kasy - jakoś nie widzę stokka śmigającego po zaspach. I co potem sprzedam taki zestaw za 2500??A ile potem mogę dostać za taką stokkową spacerówkę? Mąż dziś się dowiedział i tylko wycedził, że może opony do samochodu kupięsad Dobrze, że sprzedałam mini i bugaabig_grin Trochę się boję wydać 3000 na wózek, który jest w Anglii i to z przesyłką z firmą która nawet nie wystawia dowodu zabrania. Tak sprowadzałam MB i mega się bałam... No co robić...bo, że kupić to wiembig_grinbig_grin
      --
      Dobrawka
      Wit
      • sylki Re: no pomóżcie - którego? 11.04.11, 21:39
        Dzisiaj gadałam z Agnes o bee+ z alla za 2000 wszystko super, nowy ale bez gwarancji, więc chyba jednak wolałabym dołożyć te 400 zł i mieć nowy ale z gwarancją.
        W twoim przypadku wziełabym chyba tańszy, mnie to zimowe wdzianko stokka nie bierze, poza tym jaką masz pewność, że dotrze do ciebie ;/
        To za duża kasa by tak ryzykować.
        --
        Wózkomania
          • agnes_nyc Re: no pomóżcie - którego? 11.04.11, 22:07
            no a ja nie mam zadnego wozka na oku ktory bym chciala miec no procz city mini purple ale to bede miala w zasiegu reki smile

i bardzo dobrze ze mi sie stokke nie podoba choc kiedys bylam napalona ale wyleczylam sie jeszcze w usa bogu dzieki smile

orbitka moze dla drugiego dziecka sobie zapodam

bugaboo przetestowane i pelne zadowolenie

Sylki kupuj tego bee bo bedziesz zalowac smile

bez gwarancji ja bym nie kupila za taka kase
            --
              • sylki Re: no pomóżcie - którego? 11.04.11, 22:40
                hehe Didis, to tak jak ja z bugaboo, no za cholere mi sie nie podobal, moze my po prostu nalezymy do ludzi ktorzy musza sie oswoic z czyms, a pozniej bach i wiesz, ze musisz to przetestowac smile
                szczerze to i stokka bym przetestowala, ale raczej na zasadzie pozycz mi go na tydzien dwa, a powiem ci czy chce go miec hehe. Chociaz jakbym mogla sobie pozwolic, to pewnie kupilabym bee+ oraz stokka, orbita i pewnie jeszcze pare innych nie sprzedajac przy tym zadnego innego hehe bo ja do wozka sie przywiazuje. To tak jak teraz do teutoni, no zakochana jestem, dlatego tez mysle o sprzedazy bugaboo, bo na cholere mi dwa wozki o podobnych cechach.
                A teraz powinnam pisac biznesplan, a siedze i czytam co naskrobalyscie uncertain

--
                Wózkomania

• kakunia.k Re: no pomóżcie - którego? 13.04.11, 19:51
          widzę, że mowa o wózkach bugaboo bee? moja przyjaciółka rozważa właśnie zakup takiego wózka, więc przeprowadziłyśmy małe śledztwo. rozmawiałam ze sprzedającym właśnie o tym wózku, i twierdzi, że na wszystkie te wózki jest pełna 24miesięczna gwarancja, tak, jak w normalnym sklepie.
          --
          Wiedźmy gotują!
            • agnes_nyc Re: no pomóżcie - którego? 13.04.11, 20:38
              a ja bym nie wierzyla sprzedawcy i zapytala dystrybutora i nie wiem czy bugaboo nie ma polityki cenowej

na stronie dystrybutora sa drozsze te wozki wiec dziwne ze sprzedawca ma taniej niz dystrybutor nie sadzicie smile
              --
                  • sylki Re: no pomóżcie - którego? 13.04.11, 21:33
                    Agnes nie stwierdziła, nie wiem gdzie ty wyczytałaś to stwierdzenie?
                    Ta osoba ma chyba 4 aukcje z bee, do któregoś momentu w ogóle nie miała wpisane, że wózki są na gwarancji. zauważ, że na jednej, gdzie już jest osoba licytująca takiej wzmianki nie ma.
                    Tak więc dlaczego mam wierzyć sprzedawcy, który nie ma teczki, jest raczej szarą strefą, przez co łatwo może sie wykpić jakiej kowiek gwarancji.
                    Agnes napisała tylko, że ona osobiście by to sprawdziła i tyle, nigdzie nie napisała, że tej gwarancji nie ma wink

bromila napisał:

> agnes stwierdziłaś że nie ma gwarancji ale czy sprawdziłaś to? bo na aukcji jes
                    > t napisane że wózek z gwarancją.

--
                    Wózkomania

• agnes_nyc bromila 14.04.11, 14:15
                    zalecam czytanie ze zrozumieniem

kiedy ja ogladalam ta aukcje nie bylo zadnej informacji o gwarancji

znam bugaboo i jego polityke cenowa wiec moge byc podejrzliwa i ostrzegam przed tytm swoje kolezanki smile

Ja kupujac wozek od tego allegrowicza zadzwonilabym do importera i zapytala czy wspolpracuja z ta osoba jesli nie to facet moze pisac o gwarancji co tylko chce a i tak jej nie bedzie. Natomiast jesli owy Pan jest na liscie dystrybutorow to z wielka chcecia sama bym kupila wozek jesli bym go nie miala smile

Dla mnie to podejrzane i tyle... albo az tyle smile
                    --
                    • coco_rosie Re: bromila 14.04.11, 22:06
                      W Holandii b. bee+ można kupić w promocji za ok. 480 euro. Kupując oddzielnie bazę i budkę można znaleźć jeszcze taniej.
                      Tylko trzeba się wstrzelić jak wózki są, bo pojawia się duża partia a potem trzeba czekać kilka tygodni. Wysyłka do PL to zazwyczaj ok 50 euro. Więc polityka cenowa chyba jednak z pewnymi ustępstwami wink
                      A ja się zastanawiałam, czy ten sprzedawca z aukcji, to nie ktoś 4kids, bo oferta wózków ta sama, i sprzedający z Krakowa.

Boże, muszę kupić ten wózek, bo oszaleję smile Ale sobie go zostawiam na końcówkę wózkowania, przed nim postanowiłam trochę powymieniać, bo może nie być już okazji.
                      Tymczasem zamówiłam p&t smart buggy i czekam, czekam, czekam smile

• womysia Re: bromila 17.04.11, 04:10
                        coco_rosie, koniecznie podziel się wrażeniami, jak już smart do ciebie dotrze!

--
                        'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
        • agnes_nyc Re: Dziś przyszedł mój bee+"D 12.04.11, 08:25
          ta gwarancja tyczyla sie do tego bee+ z allegro

choc stokke tez bym nie kupila za taka kase bez gwarancji

co do blakniecia materialow to te starsze blakna ale te najnowsze materialy maja lepsze - moj jezdzil cale lato w usa a slonce tam jest dluzej niz w PL i jest ok - didis nawet ty to czytalas gdzies smile bo te info mam chyba od ciebie

--
          • sylki Re: Dziś przyszedł mój bee+"D 12.04.11, 08:55
            no fakt pisalas mi kiedys, to jest szansa ze moj zielony jest z nowszego rzutu i nie zblednie.
            Kurcze powinnyscie mi go obrzydzic tongue_out tak na was liczylam, a wy nieee ide rozmyslac tongue_out

hmmmm, a moze jak juz otworze swoj small biznes, to sobie kupie bee+ bez sprzedawania cameleona.
            No i widzicie przez was zaczynam swirowac big_grin moj maz sie ze mna rozwiedzie
            --
            Wózkomania

• agnes_nyc Re: Dziś przyszedł mój bee+"D 12.04.11, 10:19
                Sylki moj tez sie moze rozwiesc - mam tylko nadzieje ze nic nowego nie wejdzie na polski rynek bo na bank bede panna do wziecia smile

ale spoko zalozymy klub samotnych wozkomaniaczek hehehe

moje materialy sa ok wiec sie nie przejmuje

ale chyba sprzedam sam stelaz do buga bez motylkow bo mam dwa pelno gratow w piwnicy zaczelam wyprzedaz juz smile
                --
                    • didis Re: Dziś przyszedł mój bee+"D 12.04.11, 18:24
                      Trzymam kciuki, mi bardzo ulżyło, że już mi nie zalega - a dziewczyna, która kupiła jest bardzo zadowolona. Swoją drogą mam takie spostrzeżenia apropos zdjęć. Zrobiłam zdjęcie każdej ryski, każdej kreseczki i okazało się, że właśnie moja szczerość i tak dokładna dokumentacja były powodem dla którego mój wózek tak długo "wisiał". Był najlepiej udokumentowanym wózkiem na allegro, inne wózi - ten sam rocznik, podobne zużycie sprzedawały się w normalnej cenie, zwyczajnie ludzie nie przesadzali z dokładnością zdjęć. U mnie bardzo zaniżyły one cenę. Jednak kobieta napisała, że "ma nadzieję, że w tym wózku hamulec będzie działał" i że nie jest rozklekotany - proponując 1000zł. Pewnie odebrałam personalnie, bo wózek prócz rys był w świetnym stanie, a rysy miała jak większość wózków na allegro.

--
                      Dobrawka
                      Wit

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka