Dodaj do ulubionych

Navington stacja Dock opinie

10.05.11, 07:58
Witam!
Szukam opinii na temat stacji Dock. Zamówiłam właśnie wózek Navingtona na ramie Caravel, a wyczytałam że uzupełnieniem do niego jest właśnie ta stacja. Zależy mi na opinii czy w połączeniu z gondolą, można to wykorzystywać jako łóżeczko dla najmłodszego dziecka. Chodzi mi szczególnie o to czy konstrukcja jest stabilna. Czy ktoś wykorzystywał to właśnie w taki sposób? Z góry dzięki za wszystkie opinie.
Obserwuj wątek
    • niuska33 Re: Navington stacja Dock opinie 12.05.11, 09:57
      To moge Ci powiedzieć że stacja to naprawde fajna rzecz. Ja na początku też się nad tym zastanawiałam, ale jak już kupiłam to naprawde byłam bardzo zadowolona. Jak wracałam z dzieckiem ze spaceru, to przynajmniej się nie musiałam martwić że cały dom będzie brudny od śladów kółek. Tak samo po wyjęciu dziecka z fotelikiem z samochodu. Stawiałam na rame a nie gdzieś na podłoge czy na łóżko (dziecko znajomych spadło sad Także z własnego doświadczenia moge Ci polecić. A konstrukcja jest naprawde stabilna.
      • sylki Re: Navington stacja Dock opinie 12.05.11, 10:05
        Stawiałam na rame a nie gdzieś na podłoge czy na łóżko (dzie
        > cko znajomych spadło sad
        Wszystkie moje dzieci, a mam ich 3 stawiałam z fotelikiem na łóżku/podłodze i jakoś mi nie spadły. Trzeba robić wszystko z głową i tyle.
        Dla mnie to kolejny grat w domu, ale jeżeli chcesz gondolkę traktować jako np kosz/kołyskę, to jak najbardziej fajna sprawa
        • marila0 Re: Navington stacja Dock opinie 29.08.11, 21:55
          Dla tych którzy się zastanawiają, to pisze że kupiłam jednak tą ramę i ogólnie jestem zadowolona bardzo. Fajne jest to że jest mała po złożeniu, i nawet jak idziemy gdzieś do znajomych, to rame można do bagażnika wrzucić, a potem tylko fotelik bierzemy albo gondole odpinamy i można się dekować. W domu korzystamy głównie jako z mini łóżeczka po spacerze, przynajmniej nie trzeba całego domu kółkami od wózka zapaćkać. Generalnie jak ktoś ma navingtona, to polecam też ramę wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka