Dodaj do ulubionych

Czy Swift to mały wózek?

24.06.11, 10:27
Cześć Dziewczyny smile

Chcę kupić Swifta. Doszły mnie słuchy, że to mały wózek i dzieci mają problem ze spaniem, a większe nawet z siedzeniem. Mam długiego synka choć ma 8 miesięcy smile Co sądzicie?

I jakie wady ma wg Was ten wózek?
Obserwuj wątek
    • zurekgirl Re: Czy Swift to mały wózek? 24.06.11, 20:39
      Na moj plac zabaw przyjezdza trzylatka Swiftem. Nie jest jakos szczegolnie wysoka ani chudziutka, z metr pewnie ma i jakos siedzi, budka jej nie wisi na glowie, nozki ma dosc mocno zgiete. Nie wiem jednak, jak ze spaniem. Generalnie ja Swifta zaliczylabym do wozkow srednich. Malutki nie jest napewno, ale jesli wydaje ci sie, ze twoj synek bedzie wielkoludem, to moze lepiej pomyslec o Urban Jungle albo Baby Joggerze.
      • emma301 Re: Czy Swift to mały wózek? 24.06.11, 20:52
        Swifta nie widziałam na żywo, ale ja, dla swojego teraz 9,5 miesięcznego Synka kupiłam Urbana. Brałam pod uwagę sezon jesienno-zimowy (kombinezon, śpiwór). Młody nie jest wielkoludem, waży trochę ponad 9 kg, ubranka na 80/86 i bardzo lubi siedzieć w Urbanie. Nóżki nie dotykają do końca podnóżka, ale nad główką, po złożeniu budki i "zfałdowaniu" materiału nie ma wcale bardzo dużo miejsca. Ogólnie wózek świetnysmile
    • calineczka793 walker85 24.06.11, 21:04
      A to Ty masz wnosić wózek na 4 piętro? Chyba ok 10 dni temu kupiłaś Elite o ile mnie pamięć nie myliwink Miałaś zdać relację,a tu widzę Elite to już przeszłość i nadal Swift za Tobą chodziwink Chyba nie dałaś szansy Elitewink

Mam nadzieję, że Swift będzie Ci pasował, chociaż jeśli faktycznie masz go wnosić na 4 piętro to, szczerze mówiąc nie wróżę mu długiej kariery u Ciebie - no nie wyobrażam sobie, żeby Swifta wnosić z dzieciem w drugiej ręce.

Pozdrawiam!

Doti
      • walker85 Calineczka 24.06.11, 21:40
        Tak, kilka dni temu sprzedałam Elita. Nie byłam się z nim w stanie obrócić na schodach, bo ja nie mówię o znoszeniu wózka w jednej ręce a dziecka w drugiej. Ja znoszę syna w wózku przypiętego pasami piętro po piętrze (tak znosiłam w Mutsim i Si). Z rozłożonym Elitem nie miałam najmniejszych szans na obrót na schodach. Poza tym wózek jest ogroooomny, jak dla mnie za duży. To niestety eliminowało danie mu jakiejkolwiek szansy.
        Kupiłam Swifta, bo jest mniejszy i ma pompowane koła. Jeżeli nie dam rady go codziennie wnosić to zostawię w aucie po spacerze. Znieść zniosę, bo 15 kilowe Mutsy też jakoś dawałam radę. Jeżeli nie będzie mi odpowiadał to sprzedam, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności.
        • calineczka793 walker85 24.06.11, 21:52
          TO Ty silna kobietka jesteśwink Podziwiamwink

Ma nadzieję, że trafisz w końcu na swój wózekwink Ja chyba mogę śmiało powiedzieć, że kocham i Swifta i Elitewink

Pozdrawiam!

D.
          • walker85 Calineczka 24.06.11, 22:02
            Też mam taką nadzieję, bo nie ukrywam, że szkoda mi tych pieniędzy, które tracę kupując i sprzedając wózki. Ostatnio to już w ogóle - sprzedałam (allegro) cały zestaw spacerowy Mutsy za 700 zł, kupiłam za 3x tyle.
            Jedno mnie tylko martwi w Swifcie, zresztą Ty też o tym mi pisałaś - podnóżek. Boję się, że synkowi będzie niewygodnie spać w tym wózku, a on zawsze śpi na spacerach, niezależnie czy jest zmęczony, czy nie. Nie mogę nigdzie znaleźć zdjęcia takiego bobasa do roku w tym wózku.
            Uważasz, że będzie to dla nas problem?
            Syn ma obecnie 74 cm.
            • gaga-sie Re: Calineczka 25.06.11, 00:38
              Walker! Mój synek ma teraz 80 cm i podnóżek w swifcie nie stanowi żadnego problemu, dziecko ma jeszcze trochę miejsca do jego końca, nóżki są proste. Jeśli chodzi o spanie, to nie rozkładam zupełnie oparcia i maluch śpi jak w hamaku, wydaje mi się,że tak jest wygodniej, nie jest wygięty. Wózek jest baaaaardzo wygodny, powinnaś być z niego zadowolona. Pozdrawiam.
              • marge.s Ja tez czekam na Swifta :) 25.06.11, 02:48
                Mimo, ze klamka zapadla, wozek kupiony to tez mam jeszcze obawy. Dotrze do mnie po weekendzie to wtedy napisze czy spelnil moje oczekiwania.
                Ja postawilam wszystko na jedna karte, Swift bedzie moim jedynym wozkiem ... Chce sie w nim zakochac i zakonczyc te ciagle poszukiwania. W ciagu ostatnich 6 miesiecy mialam tyle wozkow, ze az mnie zemdlilo wink

A teraz tym czekaniem na niego jestem tak podekscytowana, ze spac nie moge big_grin
                • walker85 Re: Ja tez czekam na Swifta :) 25.06.11, 09:15
                  Mój też będzie po weekendzie, mianowicie najpóźniej koło środy. Zamówiłam kolor Flint. Mam jeszcze Si, ale jakoś nie lubię tych trzęsień na małych piankowych kołach. Trzymam go jednak na jakieś krótkie wypady i jak synek będzie starszy.
                  Gaga mnie pocieszyła smile Bardzo się ucieszyłam jak to przeczytałam. Może rzeczywiście niepotrzebnie się martwię.

Mam dokładnie takie samo wrażenie co do zmiany wózków, mdli mnie już, a miałam dopiero cztery smile
                  • gaga-sie Re: Ja tez czekam na Swifta :) 25.06.11, 12:46
                    Miałam dokładnie te same obawy, ale jak zobaczyłam wózek....smile) Jest genialny, bardzo wygodny! Poza wszystkimi wymienionymi już zaletami ma też fajne zabezpieczenie pasów, maluch sam ich nie odepnie. Poza tym daszek świetnie zasłania oczka przed słońcem. Jedyna rzecz, która mnie trochę denerwowała, to ten zwinięty materiał złożonej budki nad głową dziecka, ale zamówiłam materacyk u p. Helenki i jednym ruchem ręki podkładam go pod materacyk. Kosz wydawał mi się płytszy ( w Nomadzie miałam głęboki), więc dokupiłam uniwersalną czarną torbę na allegro, która idealnie pasuje do swifta ( nawet ten sam materiał). Jeszcze nie mam folii do niego, ale niedługo zamówię, folia jest w takiej saszetce, którą można doczepić do kosza.
                    • aga7-77 Re: Ja tez czekam na Swifta :) 25.06.11, 14:31
                      Walker85 i Marge.s - bardzo Was proszę dziewczyny jak już Swifty do Was dotrą i je przetestujecie podzielcie się swoimi opiniami. Też chcę kupić ten wózek dla 9-miesięcznej, raczej drobnej córci i mimo, że już jestem na niego nastawiona to jeszcze mam jakieś drobne wątpliwości, czy małej będzie się dobrze w nim spało, bo ten mały śpioch śpi na spacerze nawet po 3 godziny, więc musi jej być wygodniesmile Dlatego bardzo liczę dziewczyny na Wasze opinie o tym wózku.
                      Gaga-sie z kolei jak czytam Twoją opinie o Swifcie to już nie mogę się doczekać, kiedy będę wreszcie mieć oczekiwany od dawnawink dopływ kasy, żeby już móc kupić nareszcie ten wózek i się nim cieszyćsmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka