Winter Kit Stokke - filmik

01.10.11, 20:28
www.youtube.com/watch?v=QxtZ_FWlwnQ
No fajne fajne chciałabym mieć bardzo, ale..
Praktycznie, nie wiem który maluch powyżej 18 mca da się zamknąć a takim kokonku, nadal nie wiem czy ta futrzanka na siedzisko jest w tym zestawie (wypowiecie się szczęśliwe posiadaczkkibig_grin),
No ale podoba mi się.... nie, nie będę go miała.
    • chubus Re: Winter Kit Stokke - filmik 01.10.11, 20:39
      FuTrzaka na siedzisko kupujesz osobno za kolejnego tysiakawink
      • didis Re: Winter Kit Stokke - filmik 01.10.11, 20:42
        Ok... no bardzo żałuję... ale pocieszę się oglądając wasze fotki
    • dziustynka Re: Winter Kit Stokke - filmik 01.10.11, 20:42
      Facet z rękoma w cserwonej mufce wymiata wink
      • tygisek Re: Winter Kit Stokke - filmik 01.10.11, 23:35
        a ja, kurcze, no nie, nie moge uwierzyc w to, ze takie slowa wlasnie wyplywaja spod moich palcow, ale niech mnie scisnie, z ta skora futrzakiem, i w kolorze tym morsko niebieskim, no cholera moglabym pojezdzic, zima, po odsniezonym chodniku, albo ubitym sniegu, no tylko tyle ze w zeszlym roku i dwa lata temu, jak maly byl taki zupelnie maly i nowonarodzony!!!!
        Zdjecie takie malego szkraba spiacego na tym futrze mnie rozwalily smile no normalnie polozyly mnie na lopatki! ciekawa jestem, czy ten wozek, nowy model w realu sprawilby na mnie rownie wielkie wrazenie.......no nie spodziewalam sie po sobie takiej reakcji, jestescie okropne!
Inne wątki na temat:
Pełna wersja