Dodaj do ulubionych

Upadłyście wszystkie na głowę ;)

14.11.11, 12:40
Zapodaję Wam do refleksji wątek z innego forum, gdzie wszyscy trąbią, że kupowanie wózka powyżej 500 zł jest spowodowane głupotą matki, bo te za 500 zł są równie dobre, jak nie lepsze.
Żałuję tylko, że to forum zamknięte i że nie uda Wam się tamtych mamusiek nawrócić i namówić na kilka Winter Kitów i kozaczki smile Przyjemnej lektury!
forum.gazeta.pl/forum/w,34708,130617284,130617284,Wozki.html
Obserwuj wątek
    • sylki Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 12:58
      Eee tam zaraz, one nie mają zupełnie pojęcia co piszą, najpierw trzeba porównać jazdę marnym tako z lepszej jakości np emma czy też teutonia itd itd dopiero wtedy można pisać o wygodzie i jakości wykonania big_grin

Dla mnie chore jest wywalać grube pieniądze na gry wink planszowe czy też inne big_grin
      Poza tym, jeżeli ktoś auto wybiera takie, że zostawi otwarte i nie ukradną, to zostawię to bez komentarza smile
      --
      Wózkomania
    • aga_1980_31 Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 13:00
      A co to kogo obchodzi kto za ile kupuje wózek? Nie rozumiem rozżalonych mamusiek, które wiecznie siedzą u kogoś w portfelu big_grin Każdy wydaje swoje pieniądze jak chce i nikomu nic do tego czy kupi sobie wózek za 5 tysi czy za 10 tysięcy. Ale jak już zdążyłam się przekonać w Polsce niestety mentalność na to nie pozwala, żeby ktoś miał coś drogiego nie wiem dlaczego ludzi to zawsze drażni wink
      --
      https://suwaczki.maluchy.pl/li-49350.png
      [url=http://www.maluchy.pl]https://suwaczki.maluchy.pl/li-49351.png
      • sylki Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 13:05
        I tylko u nas w Polsce nikogo nie dziwi pytanie o zamożność portfela big_grin
        Ja już się przekonałam wiele razy, że nie ma co dyskutować na pewne tematy i tyle.
        Cena i jakość wózka, to dość ciężki temat dla ludzi, którzy kompletnie nie mają pojęcia o tym.

--
        Wózkomania
            • pomilak1 Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 13:40
              heh to samo pomyślałamsmileco mi z tego że inni mają więcej, fajnie, może też kiedyś będę miała tongue_out ja mam mniej a i tak jak sobie coś upoluję to będę odkładać aż sobie kupię (patrz stokke tongue_outtongue_outtongue_out)
              U mnie to czyste hobby, kiedy będę wymieniać wózki i się nimi najzwyczajniej cieszyć jak nie teraz gdy moje dziecko jest strikte wózkowetongue_out
              A to czy wydawać czy nie??kwestia podejściasmile zapewne jakby istniał stokke za 1500zł to bym go już dawno miałatongue_out
    • saras-wati Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 13:10
      Przeczytałam i wg mnie mylone jest kilka pojęć!!

Przede wszystkim nawet na wózkomanii, do której się odnosisz, nikt nie krytykował wózków używanych, dobrych firmwink Spokojnie dobry wózek można kupić do 1000, jeśli ktoś nie chce lub nie może wydać więcej...Miałam wielofunkcyjny wózek z gondolą, nową teutonie fun system, którą kupiłam za 1650pln, więc nie jest to ogromna kwotawink

Poza tym nie zwykłam nikomu zaglądać w portfel i zupełnie mnie nie interesuje, kto wydał i ile na wózek...
      Z wózkami jest, jak z innymi rzeczami - moich przyjaciół kompletnie nie interesuje motoryzacja, ale obsmarowywują nikogo, kto sobie kupuje drogi samochód, tylko po to, by mieć kilka koni pod maską więcej...ich choć stać, jeżdżą starą astrąwink Jedne osoby chcą na wydać na daną rzecz więcej, inni nie...

Tam dziewczyny stawiają pytanie czy kupiłoby się wózek za 1500, gdyby absolutnie był identyczny, jak ten za 4000 i różniłby się tylko ceną?
      Ja osobiście nie lubię przepłacać i jeśli istniałby np. wózek, który powiedzmy spełnia wszystkie moje potrzebny, powiedzmy jak mylo, czy mb, czy jakikolwiek inny w niższej cenie, to na pewno kupiłabym...Wydaje mi się, że pytanie było o snobizm...przynajmniej tak to odebrałam...
      nie lubię taki wątków, jak założony w klubie matek wyrodnych, bo trącą jakimiś kompleksami...
      • aga_1980_31 Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 13:16
        Nigdy nie spotkałam się z wózkiem, który wyglądałby identycznie i kosztowałby 3 razy mnie. Pomijam tu firmę. Wiele firm o dziwo zwykle polskich big_grin próbuje coś tam podrobić ale nigdy im to nie wychodzi np słynny już Mikrus tongue_out Myślę, że z wózkami jest trochę jak z samochodami luksus na pewno ale i komfort w użytkowaniu smile
        --
        [url=http://www.maluchy.pl]https://suwaczki.maluchy.pl/li-49350.png
        [url=http://www.maluchy.pl]https://suwaczki.maluchy.pl/li-49351.png
      • lamciad Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 13:28
        Chyba im się Klub Wyrodnych Matek powinien nazywać Klub Matek Poleksmile))Bo wyrodne to wózkomaniaczki,które kupują wózki dla własnej przyjemności.Dzieciakowi i tak wszystko jedno w czym jeździ.A może nie...mój prawie 4 latek nie odmówiłby przyjemności wożenia dupska,gdyby mu się okazja nadarzyła.Może przez to,że zmienialisy wózki to mu się "rozpasało" i nie uciekał na własnych nogach w wieku 2 lat,tylko zerkał,co by tu zrobić,żeby do wózka wskoczyćwink
        Ostatnio mój szwagier stanął przed dylematem kupna wózka dla swojej pierworodnej.Jako "znawczyni" doradziłam kilka,ale wszystkie pow.3 tys zł.Po czym on polazł do sklepu i mi wmawia,że te za 1tys zł są takie same i że on tu będzie wspierał produkt rodzinny a nie jakiegoś Niemca czy innego Szweda.No to mu przemówiłam,że taki bystry to czemu sobie auto wybiera wśród audi i bmw zamiast wspierac polski przemysł.Do tego poprosiłam o wymienienie kilku różnic między audi/bmw a np.Lanosem,no i chyba dopiero do niego dotarło.
        Ktoś,kto się cieszy,że ma wózek za 500zł,cieszy się również z dużego fiata,twierdząc że to najlepszy samochód.Tylko szkoda,że nigdy nie jeżdził czymś z górnej półki,może wtedy łatwiej byłoby zrozumieć,że cena to nie wymysł producenta ot tak,od czapy,jednak coś się za tym kryje.Daję sobie ręce uciąć,że gdyby był odpowiednik stokke za 1500zł,to choćby miał napis DUPA to znalazłby uznanie wsród wózkomaniaczekwinkBo nie nazwa się liczy,a funkcjonalność i jakość.
        --
        Kajtek
        tickers.tickerfactory.com/ezt/d/4;10721;29/st/20080118/e/Kajtula/dt/13/k/6f52/event.png[/img]
    • analyss Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 13:54
      ale ale, one nasz watek też już sobie zalinkowały
      no cóż... każdy wybiera to co wybiera, ale trochę to smutne, gdy ktoś sobie poprawia humor ubliżając innym, że jest durny po pieniądze wydaje na głupoty.
      a już argument o drogich perfumach jest powalajacy...
      niech każdy za swój wybór odpowiada i spading
      • rebelka1986 Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 14:08
        > ale trochę to smutne, gdy ktoś sobie pop
        > rawia humor ubliżając innym, że jest durny po pieniądze wydaje na głupoty.

A moim zdaniem smutne jest to, że uważa się kogoś za gorszego, tylko dla tego, że nie może sobie pozwolić na wózek za 5 czy 10 tysi lub zmianę takowego co dwa miesiące...
        --
        "You think that true love is the only thing that can crush your heart. The thing that will take your life and light it up or destroy it... Then you become a mother..."
        • sylki Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 14:13
          A moim zdaniem smutne jest to, że uważa się kogoś za gorszego, tylko dla tego,
          > że nie może sobie pozwolić na wózek za 5 czy 10 tysi lub zmianę takowego co dwa
          > miesiące...

A gdzie my tu uważamy, że ktoś jest gorszy?
          Wręcz przeciwnie, nie stać cię, to my doradzimy DOBRY wózek w dobrej cenie. Nikt nikomu nie każe kupować wózka za 4 tys big_grin
          --
          Wózkomania
          • rebelka1986 Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 14:28
            Nie miałam na myśli całego Waszego forum. Zakładam, że część z osób wypowiadających się w tym wątku czytało linkowany wątek z KMW, z którego moim zdaniem wynika jak niskie mniemanie o posiadaczkach tańszych/gorszych wózków ma bohaterka dnia Aleks.
            --
            "You think that true love is the only thing that can crush your heart. The thing that will take your life and light it up or destroy it... Then you become a mother..."
        • emakowka Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 14:23
          rebelka1986 napisała:

> > ale trochę to smutne, gdy ktoś sobie pop
          > > rawia humor ubliżając innym, że jest durny po pieniądze wydaje na głupoty
          > .
          >
          > A moim zdaniem smutne jest to, że uważa się kogoś za gorszego, tylko dla tego,
          > że nie może sobie pozwolić na wózek za 5 czy 10 tysi lub zmianę takowego co dwa
          > miesiące...

Ja należe do tych,których narazie nie stać na kupno wózka za 5tys.,ale też na tym forum nigdy nie odczułam ,ze jestem gorsza z tego powodu.Uważam ,że dziewczyny potrafią b.dobrze poradzić co do wyboru wózka,znają sie na nich i napewno skorzystam z ich porad niedługo kupując wózek!
          --
          https://www.suwaczki.com/tickers/relgkqi1ivk8w6vx.png
          https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3s65gkm9xnd3n.png
        • aga_1980_31 Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 14:27
          Ja muszę powiedzieć, że spotkało mnie mnóstwo przykrych słów od osób, które właśnie uważają, że mając drogi wózek jest się osobą nienormalną, podczas gdy nikt mnie zupełnie nie zna. Jak można oceniać ludzi po tym co posiada, no cóż ale to takie polskie uncertain Ja zostałam inaczej wychowana mam swoje wartości w życiu, których przestrzegam i nigdy ludzi nie obrażam. A to, że pozwoliłam sobie na kupno takiego czy innego wózka to tylko moja sprawa i nikogo zupełnie nie powinno to interesować. Trochę mniej sarkazmu dziewczyny smile
          --
          https://suwaczki.maluchy.pl/li-49350.png[/url]
          https://suwaczki.maluchy.pl/li-49351.png
    • sylki Wiecie co 14.11.11, 14:16
      Niektórzy jednak lubią sobie dopowiadać, to czego nie ma big_grin

Teraz wyjdzie na to, że nazywamy laski z KMW za durne i głupie wink
      --
      Wózkomania
      • mama_kotula Re: Wiecie co 14.11.11, 14:24
        sylki napisała:
        > Teraz wyjdzie na to, że nazywamy laski z KMW za durne i głupie wink

Sylki droga, a nie, na tym forum są myślące osoby, jak sądzę - jesli oberwało się wam, to rykoszetem, a sprawa dotyczy nie forum wózkowego, jeno Aleksandry wyłącznie.

Bo to nie jest pierwszy wątek Aleks na KMW, w którym traktuje rozmówców jak idiotów tylko dlatego, że robią coś inaczej niż ona. Więc nie dziw się, że mi się ulało. Wątek o wózkach i wpis na tym forum o konieczności "nawracania" (WTF?) po prostu przelał czarę. To nie pierwsze "nawracanie" przez Aleks na forum (poprzednie były w temacie wychowania dzieci, jedzenia, sprzątania itd). Tyle, że Aleks nie rozumie, jak się do niej mówi po polsku, że jej kaganka oświaty nikt na KMW nie POTRZEBUJE i żeby przestała traktować współdyskutantów jak debili, których trzeba edukować, bo to jest brak szacunku i brak ogólnej kultury dyskusji.

to tyle tytułem wyjaśnienia

pozdrawiam serdecznie
        Kotula

--
        http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/u/uaqx1rgf4.png
        • sylki Re: Wiecie co 14.11.11, 14:32
          Dobrze, że napisałaś, bo już zaczęłam po raz czwarty czytać wpisy i zastanawiać się czy przypadkiem nie napisałam że durne jesteście smile

P.S
          mam braci, którzy mają świra na punkcie gier, ale mnie ten bakcyl ominął, chyba na szczęście wink

Pozdrawiam
          --
          Wózkomania
        • aga_1980_31 Re: Wiecie co 14.11.11, 14:34
          A ja myślę że wiele innych użytkowniczek forum również nie przebierało w słowach i traktują nas jako nienormalne. Myślę, że nie tylko ta jedna osoba przegięła. Swoją drogą myślę że założenie tematu o który spór na KMW miał w założeniu wywołać burzę ale autorka świetnie to ukryła big_grin
          --
          https://suwaczki.maluchy.pl/li-49350.png[/url]
          https://suwaczki.maluchy.pl/li-49351.png
          • nglka Re: Wiecie co 14.11.11, 15:21
            aga_1980_31 napisała:

> A ja myślę że wiele innych użytkowniczek forum również nie przebierało w słowac
            > h i traktują nas jako nienormalne.

Tu masz rację.
            Mnie się nieprzyjemnie zrobiło gdy na KMW przeczytałam kilka opinii traktujących wszystkich stereotypowo określając jako "gadżeciarstwo", mimo, że [!] już to w zalinkowanym wątku KMW poruszałam - często jest to kwestia funkcji, które mogą mocno ułatwić życie; a których [funkcji] nie znalazło się w tańszym wózku.

--
            Biżuteria - moja pasja, moja praca, moja... smile
            Mój blog artystyczny
            • sylki Re: Wiecie co 14.11.11, 15:35
              Pod gadżeciarstwo można podciągnąć wiele zakupów, czy to dobrej torebki, butów, kurtki czy też gier różnego rodzaju, ale tego nikt nie krytykuje.

--
              Wózkomania
              • beata132 Re: Wiecie co 14.11.11, 15:49
                Wózek dla Młodej miałam za 2 K (dla niektórych to mało, dla innych dużo).
                Na KMW jestem od początku.
                I pewnie dlatego, że znam dziewczyny to wiem, że nie oceniają nikogo po portfelu.
                Tylko, żeby to wiedzieć, najpierw trzeba być pewnym swoich zakupowych wyborów.
                Ja byłam i żadnego postu krytykującego snobizm u ludzi nie odebrałam do siebie. I dlatego nie pałam świętym oburzeniem, że ktoś śmie krytykować, że mam wózek droższy niż 500 zł.

A Aleksandra to największy fałszywy wrzód jaki poznałam na forum. A jestem już tu od 7 lat.

Ale, w sumie, to pisanie tu na forum jest całkiem miłe. I można sobie popierdolić od rzeczy. Można pisać kompletne bzdury i pieprzyć jak potłuczona. Byle nie uroczystym patetycznym tonem tongue_out <by mama_kotula>
            • niya Re: Wiecie co 14.11.11, 15:51
              to ja napisałam o gadżeciarstwie więc proszę o opieprzanie mnie, ale moja złość nie była wymierzona w Was ale w Aleksandrę ileśtam. Zeźliło mnie jej mądrzenie się o wózku za 2500 zł.
              Stać mnie na taki wózek, ale nigdy nie odczuwałam potrzeby aby takowy posiadać, mieszkam w ładnej okolicy, o równych powierzchniach i naprawdę mi pikało czy koła wózek ma takie czy owakie, jak jest składany, wyprofilowany itd.... Miał być lekki, mieścić się do auta i być wygodny i jeżeli znalazłam to czego szukałam w wózku za 500 zł to jakim prawem taka mi tu pisze, że poniżej 2500 to nie wózek?
              Fotelik samochodowy mam za prawie 600 zł, tu szukałam naprawdę dobrego, auto też bezpieczne (tak mi się zdaje), ważne przeglądy, serwisowany i zawsze dbam aby nie zwlekać z wymianą jakichkolwiek części bo auto mam głównie do jeżdżenia z dzieckiem.
              Nie skupiłam się na wózku jako "Gadżecie do dziecka" proszę mi to wybaczyć ale tak to postrzegam ale zainwestowałam w bezpieczeństwo dziecka na drodze gdzie naprawdę o to bezpieczeństwo trzeba zadbać.

Dostało Wam się niepotrzebnie i mi łyso jak kobyle. Nie rozumiem Waszych zachwytów nad wózkami ale powinnam je uszanować o czym zapomniałam w chwili złości. Przepraszam z całego serca.
              --
              "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" - Samuel Butler
              • nglka Re: Wiecie co 14.11.11, 16:14
                niya napisała:

> to ja napisałam o gadżeciarstwie więc proszę o opieprzanie mnie,

Nie pisałam odnośnie nikogo konkretnego. I prawdę mówiąc na chwilę obecną musiałabym się cofnąć do postu na KMW by móc zobaczyć kto to pisał i jak pisał. Chodziło mi o ogólne odczucie po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi, o którym pisała Aga_1980. W pewnym momencie wątek przerodził się w śmieszną licytację "kto da mniej". I ja rozumiem, że większość miało uderzyć w Aleks dlatego się do każdego takiego postu nie dopisałam, niemniej zaczęło to mieć brzmienie: "cieszę się że mam małe cycki, bo duże są obwisłe" smile. I w tej opcji rozumiem, że niektóre dziewczyny mogłyby odebrać to tak, jak widać w niektórych postach tego wątku. Forum jest zablokowane ale nie ukryte i myślę, że osoby piszące na KMW powinny mieć tego świadomość - że to, co piszą, przez kogoś "spoza grona KMW" mogą to odebrać tak jak wyżej wsio opisałam.

--
                Mój blog artystyczny
              • nglka Re: Wiecie co 14.11.11, 16:21
                a w sumie to ja nie jestem "stąd", z KMW przylazłam, ciekawość mnie poprowadziła big_grin

--
                Mój blog artystyczny
                • annulka79 Re: Wiecie co 14.11.11, 16:25
                  nglka napisała:

> a w sumie to ja nie jestem "stąd", z KMW przylazłam, ciekawość mnie poprowadził
                  > a big_grin
                  >

Ale możesz zostać, to nie jest bardzo zaraźliwe wink
                  • nglka Re: Wiecie co 17.11.11, 19:36
                    annulka79 napisała:

> Ale możesz zostać, to nie jest bardzo zaraźliwe wink

Dzięki ale ze mnie tylko teoretyczna wózkomaniaczka, tj podczytuję Was sobie w kwestii opinii i nowości - żeby z obiegu nie wypaść big_grin

--
                    Mój blog artystyczny
            • annulka79 Re: Wiecie co 14.11.11, 16:11
              Nigdy nie oceniałam innych po tym jakim wózkiem czy samochodem jeżdżą, to ich sprawa, gust ... itp a mi nic do tego. Wielokrotnie polecałam i pomagałam w wyborze wózka znajomym i były to wózki za 4 tyś ale i za 500 zł (używane) jednak zawsze liczyła sie wygoda i jakość. Nigdy nie polecałam czołga ale jak ktoś takie chce i lubi ... jego wybór.

nglka
              Ja też miałam Buzza bo jako jedyny mieścił mi się do bagażnika (po odpięciu kół), miał odwracane siedzisko i pełną rączkę smile
              Choć nie jest to jakiś wybitnie drogi wózek wielokrotnie "oberwało" mi się za to że wybrałam metkę a nie wózek i rozrzutna jestem wink Do tego wózek "pokraczny" a w Tako, Polak na pompowanych 4 kołach to jest najwyższy komfort dla dziecka i mój wózek się chowa ... wink
              Szuję zdanie innych, każdy ma prawo do własnego. W przeczytanych (dość pobieżnie) wątkach widzę przede wszystkim krytykę oceniania lub traktowania innych jako gorszych i z tym sie zgodzę.
              Gdzieś czytałam takie zdanie: "Racja jest jak DUPA, każdy ma swoją" smile
              To z pozdrowieniami dla lamciad (porównanie świetne, prawie oplułam kawą monitor wink

Pozdrawiam wszystkie Maniaczki (obojętnie wózkowe, chustowe czy od gier wink również bardziej lub mniej Wyrodne smile

• aleksandra1357 Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 19:20
      To się narobiło, zbanowali mnie z tamtego forum uncertain
      Wszyscy się poobrażali, zniesmaczyli itd., a któż to ostatnio kupował trefną teutonię fun CS za 400 zł w porywach? Ja, otóż ja! Przyznaję się!
      Chciałam zderzyć ze sobą dwa podejścia do wózków - to maksymalne i to minimalistyczne, bo myślałam, że obie strony skorzystają na innym spojrzeniu, ale chyba mi to nie wyszło za bardzo, za co zniesmaczonych niniejszym przepraszam smile
      • truscaveczka Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 14.11.11, 19:28
        Chromolisz waćpanna. Raz, że sama się zbanowałaś, dwa - że najpierw napuszczasz na siebie dwa fora, a potem się wybielać próbujesz. Ale brudek przylgnął trwale. Wstydź się, zamiast ściemniać.
        --
        Kobieta może poczuć się szczęśliwa, błyszczeć i emanować zadowoleniem nawet wtedy, gdy żaden mężczyzna nie umieścił niedawno swojej wtyczki A w jej gniazdku B. /by Nessie-jp/
      • sylki Aleks 14.11.11, 19:42
        z tym, że jeżeli próbowałaś zderzyć dwa rózne poglądy odnośnie ile wydać na wózek, to nie w ten sposób.
        To o kozaczkach pominęłam, bo mam dziś dobry humor big_grin
        Myślisz, że my nie wiemy jakie poglądy mają inni ludzie, przecież zderzamy się z nimi na co dzień, w naszych rodzinach, znajomych.
        Jezeli ktoś woli wydwawć grube pieniądze na gry, to super dla niego (tak mama_kotula to o Tobie wink), bo to znaczy, że to jest tej osoby pasja/hobby i nic mi do tego
        To samo tyczy się wózkoholiczek jak nazwała nas bardzo "miło" Azja.

Tak naprawdę Aleks doprowadziłaś, do niemiłych wypowiedzi odnośnie nas wózkomaniaczek oraz forumowiczek z KMW, nie jest to fajne

--
        Wózkomania
          • agnes_nyc Re: Aleks 14.11.11, 21:38
            uwazam ze ten watek powinnysmy skasowac co wy na to

mi brak slow na tepote
            --
            Zapraszam na forum wozkowe
            Wozki Dzieciece - Wozkomania
             Moja Galeria
            https://www.suwaczek.pl/cache/b7911682fe.png
            • tygisek Re: Aleks 14.11.11, 21:44
              ja tez tak mysle, dobrnelam do konca jakos po trzech podejsciach...no i kolezanke aleks ilestam niestety bym odznaczyla banem w nagrode za matwy sad nie rozumiem osob, ktore lecza swoje frustracje napuszczaniem jednych na drugich....
              • sylki Re: Aleks 14.11.11, 21:47
                Właśnie chciałam Didis napisać, że gdybym porządnie czuwała, to wątek by dawno poleciał. Nie usunęłam tylko dlatego, że dziewczyny z KMW zaczęły w nim pisać. Nie wiem czy w chwili obecnej jest to istotne, mi jest to obojętne
                --
                Wózkomania
                • kornnella Re: Aleks 14.11.11, 22:06
                  Nie bardzo rozumiem dlaczego chcecie zrobić "ciach" watkowi. Wytworzyła sie dyskusja i juz. Było mineło autorka watku na mój gust lubi coś wyczytac i nastepnie w ramach zamieszania pobudzic ludzi do nawalanki wink

Na starym wózkowym non stop ktoś wyzywał od nieudanych matek te bezgondolowe, te przodem do kierunku jazdy, te wożące o zgrozo zdrowe 3-latki, które z powodu wózka beda miec niedorozwój i było ok. Tzn nic nie znikało. Forum które bedzie funkcjonowac zgodnie z planem "kochajmy BJ", "uwielbiajmy bee", "stokke jest the best" wieje nuda. no ale ok to Wasze forum i Wasze zabawki.

• didis Re: Aleks 14.11.11, 22:22
                      Aleks bym nie usuwała, wątku też nie. Nie mam o nich (aleks i wątku) najlepszego zdania, ale zostawiłabym by każdy mógł zobaczyć dlaczego tak myślę.
                      Co do Stokkę the best - powiem jedno Amenbig_grin
                      --
                      Dobrawka
                      Wit
                      • elegieli54 Re: Aleks 15.11.11, 09:29
                        O matko ale zescie sie uczepily tej Aleks,na tamtym forum sa gorsze dziewczyny od niej,przebrnelam przez kilka watkow i widze jaki poziom soba niektore reprezentuja.A jak ktos juz ma wladze to juz wogole klapa.
    • saras-wati Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 15.11.11, 12:04
      Pozwolę sobie coś dodać jeszcze w tym temaciewink) Moja mama i babcia, które kompletnie nie interesują się wózkami - chcą tylko wiedzieć, jak rozkłada się do spania, jeśli im wnuczka zaśnie na spacerze - zgodnie stwierdziły, że chcą jeździć tylko MB. Nowy swift to nie jest olbrzymi wydatek, bo chyba teraz w okolicy 1700pln...

Śmiać mi się chciało, bo tak tłumaczyły(będąc okrutnie niezadowolonymi z maclarena xt, którego nazwały najgorszym z wózków, jakimi jeździły ze swoją wnuczkąwink): "był taki jeden, miał trzy koła i tak, tak, no...no sam jechałsmile tak mi z nim lekko było" - to słowa mojej babcismile)

Czyli obiektywnie osądziły, że jednak jest różnica w komforcie prowadzeniasmile
    • undoo Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 18.11.11, 05:31
      Lubię oba fora, a teraz się finalnie zniesmaczyłam do tego. B nieładnie tak komuś obrabiać 4 litery , bo ma tańszy wózek, który uważa za dobry.
      Dzięki temu forum dowiedziałam się, że nie warto kupić stokke i nie warto tu więcej zaglądać. Info na temat wózków będę teraz czerpać z innych źródeł, to nie jest wiarygodne, ale gadżeciarskie. Bo komentarze, ile kosztuje czyjś samochód są poniżej wszelkiej krytyki, szczególnie od pań, które są ponoć szykanowane z powodu drogiego wózka. Jakby to ująć, zapomniał wół (by nikogo nie obrażać nie dopasowałam rodzaju w przysłowiu do osoby).

Stokke nie warto, wózkomanii nie warto. Człowiek się uczy całe życie big_grin
      • agnes_nyc Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 18.11.11, 07:40
        undoo

rzeczywiscie lubisz oba fora ale tylko czytac bo udzielac sie nie udzielasz
        niky tu nikomu nie obrabia tylka bo ma tanszy wozek to jest jej problem i jej wybor

ja takiego wozka nie kupie bo dla mnie wozek za 500 zl to czolg i nie "wozek" szanuje swoj kregoslup u mnie w miescie nie ma w sklepach fajnych wozkow tylko same czolgi ktore swoimi felgami srebrnymi strzelaja z daleka ale takie wozki sie sprzedaja.

Wybacze Tobie tego posta bo piszac przed 6 rano do konca sie nie ocknelas smile

--
        Zapraszam na forum wozkowe
        Wozki Dzieciece - Wozkomania
         Moja Galeria
        https://www.suwaczek.pl/cache/b7911682fe.png
        • tereferefretka Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 18.11.11, 10:23
          a co do undoo jeszcze, to skad mozesz wiedziec ze stokke nie warto... mialas, ze wydajesz taka opinie? podejrzewam, ze skoro tak uwazasz to bylas jego uzytkowniczka. nie kazdy kieruje sie cena przy wyborze takich rzeczy jak wozki dla dzieci wiele razy bylo mowione ze cena idzie w parze z jakoscia itd, nie zauwazylam, zeby to forum bylo gadzeciarskie, i nie uzywam stokke,nie mam na niego parcia i absolutnie nikt nie wywiera na mnie presji, zebym go kupila, bo to must have, nalezy chyba sie nauczyc rozrozniac zarty i nie brac wszystkiego do siebie.,i chyba nie przyszloby mi do glowy, zeby wydawac opinie na temat wszystkich, ktorzy sie tu udzielaja poprzez "zagladam tu i tam...ALE", i jednak chyba wiecej glosow sie pojawia zadowolonych z pomocy jaka tu otrzymaly/otrzymali, niz zniesmaczonych gadzeciarstem tak jak ty...

czolgi sa kwestia gustu, ja jestem fanka winter kitu w polskim wydaniu haha smile)

--
          im bardziej poznaję ludzi...to wiecie...
      • sylki Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 18.11.11, 08:37
        Kłania się czytanie ze zrozumieniem big_grin
        Jak widać kompletnie nie zrozumiałaś wątku, no cóż, zdarza się big_grin

Nikt nikogo na drogie wózki nie namawia. Nie każdemu stokke, bugaboo czy inny z wyższej półki się podoba.
        Jakbyś czytała oba fora, to byś o tym wiedziała.
        Przylazłaś tu wywołać kolejną burzę jak typowy troll i tyle.
        Ogólnie rzecz biorąc mam gdzieś co sobie o nas myślisz, nikt cie nie zna więc proponuję zanim jeszcze raz coś napiszesz, faktycznie poczytać oba fora big_grin
        --
        Wózkomania
            • sylki Re: Upadłyście wszystkie na głowę ;) 18.11.11, 18:05
              Wiem, że trolem nie jesteś, napisałam tak bo, wpadłaś, nie przywitałaś się i robisz burzę w szklance wody.
              Jakbyś tak naprawdę czytała forum, nie napisałabyś tego co wyżej.
              Żadna z nas nie będzie pisać, że jedynie stokke jest tym słusznym wyborem, bo każda osoba, która o wózek pyta ma inne kryteria wyboru wózka oraz zdecydowanie mniejszy budżet niż niejedna z nas.

Jeżeli po jednym wątku oceniasz całe forum, to wybacz, ale nie świadczy to źle o nas smile
              No ale, jako że chyba jesteś na początku ciąży, to zrzucam to na szalejące hormony smile

Mam nadzieję, że przemyslisz sprawę i jednak zostaniesz z nami wink

--
              Wózkomania
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka