Dodaj do ulubionych

ile w-maniaczek ma na stanie cameleona?

12.12.11, 13:07
dziewczyny, tak statystycznie się interesuję, czy to wózek który się sprawdza i "trwa". bardzo mi się podoba w wersji all black...
Obserwuj wątek
    • misiunia22.0 Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 12.12.11, 13:15
      ja jeszcze mamsmile ale sprzedaje przez to ze mam jeszcze 2 inne wozki a moj mały ma juz 1,5 roku ale bardzooooo załuje ze nie kupiłam go od początkusmile bo fajnie wyglada z gondola a i w spacerówce dziecku dobrze;p minus za pianke na pałąku lubi byc gryziona i nie tylko chyba u mnie;p ale na 100% kupie dla 3 jak sie kiedys trafi;p chyba sie trafi;p a wielki plus za amortyzacje;p super buja jak dla mnie wystarczającasmile nie lubie klasycznych wózków
    • maria.szymanowska Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 12.12.11, 16:05
      Ja mam, uwielbiam go, chociaż jak każdy wózek nie jest idealny. Miałam go od początku jako jedyny wózek, potem kupiliśmy dodatkowo parasolke na lotnisko, moim zdaniem spawdza sie w każdych warunkach. Niestety mój syn wyrósł z tego wózka jak miał rok i 10 miesięcy - jego głowa wystawala za rozłożona budke, ale to jest duży chłopaksmile teraz czekam na drugie dziecko, które tez będzie jeździło w Cameleonie. Kocham ten wózek miedzy innymi za to, ze syn mógł jeździć w pomarańczowo-oliwkowym wózku w trupie czaszki, a córka będzie miała wózek pomarańczowo-kremowy za dodatkowe 300plnsmile
    • womysia Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 12.12.11, 16:30
      dziękuję za wszystkie wpisy! i czekam na więcej big_grin

ja mam taki plan: synek ma 4 miesiące skończone, jeździmy sobie na codzień mutsy 4riderem na pompowanych kółkach, ze skórzaną rączką w wersji silver joey - podoba mi się i jeździ się po nierównościach super. dodatkowo gondola jest mega wysoko - 87 cm od ziemi, więc nie muszę się schylać a mały ma mnie na oku tongue_out ale ten wózek jest bardzo szeroki i ciężki - jak skończy się zima, to myślę, że nie będzie już takiego uzasadnienia, aby pchać takiego kolosa...

dodatkowo mam bee+ all black i ten wózek zostanie z nami do końca jako wózek na wyjścia do centrum handlowego, do lekarza, w gości, spacery po gładszych alejkach.

no i może w takim razie na wiosnę mutsy zastąpię cameleonem all black. nie ukrywam, że wygląda wózka jest dla mnie bardzo ważny big_grin a mutsy w wersji spacerowej nie jest już taki zgrabny jak gondolka... tylko zdecydować pewnie powinnam już teraz, jak jest rabat 20%...

podoba mi się, że mogłabym używać tego samego śpiworka i wkładek kolorowych na siedzisko w bee+ i cameleonie - mam na mysli te nowe wkładki od stycznia 2012 dostępne. no i wydaje mi się, że cameleon będzie przyjemny w prowadzeniu, mimo dobrej amortyzacji...
    • lucyna_1980 Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 12.12.11, 23:34
      Womysia, to ja mam inną propozycje dla Ciebie - Joolz Day czarny na czarnej ramie - miodzio.....
      To takie wyposrodkowanie pomiedzy cameleonem a stokke, a ta rama o niebo lepsza niz ma cam bo jest szlifowana i wyglada pięknie i co najważniejsze nie robią się na niej odpryski. No i rączka nie lata jak w cameleonie wink
      Sama się czaję na taki.. tylko może w beżu albo w bieli, ale to taki mój kroliczek... o czymś trzeba marzyć wink
      • womysia Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 13.12.11, 09:16
        lucy, ten joolz wielki mi się wydaje - po mutsy to chcę coś mniejszego... no i dla dziecka chodzącego potem to ja chcę wózek z siedziskiem na tyle nisko, żeby mój słodki ciężar sam wsiadał i wysiadał. ja ważę 53 kg a on dobija do 8 kg właśnie, strach pomyśleć co będzie dalej...
          • mama1dawidka Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 13.12.11, 09:58
            pomilak1 napisała:

> mamadawidka miała joolz, gdzieś wklejała fotysmile
            > Womysia zazdroszczę tak pięknej wagi smile oczywiście Twojej bo moja waży 7100 i c
            > zasami ręki nie czuję tongue_out
            > to muszę spróbować zrobić zakupy, bo w końcu promocja minie tongue_out
            Mialam wozek super jest nawet smiem sadzic lepszy od bbo
            Ale siedzisko spacerowe jest mocowane wysoko
            Tak ze dziecko noe da rady raczej samo wejsc
            On jes super od urodzenia
            Do ok 2 lat
            Jak kiedys mialabym trzecie to zaczne wlasnie od joolza....
          • pinik Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 13.12.11, 10:06
            Womysia, zakup tego cameleona, jak ci sie marzy! BArdzo dobry wozek! MIalam dlugo (a mialam duzo wozkow). Uwazam, ze jest jednym z lepszych. Tylko mnie sie totalnie opatrzyl i znudzil. Tylko im wczesniej go kupisz tym lepiej, bo moim zdaniem, to on na wieki nie jest (ale teraz jeszcze na przyszle 1,5 roku napewno jaknajbardziej ok).

Jest duzo lzejszy niz ten mutsy, ktorego masz. I dla nizszych osob o wiele wygodniejszy w prowadzeniu niz wszystkie mutsy (ktore sie slabo podbijaja, jak jest nisko raczka).

Kol zimowych tez bym narazie nie kupowala. Ja dawalam swoim spokojnie rade po sniegu na nartach. Jednego dnia tylko jak byl jakis bardzo klejacy snieg to mi sie miedzy te resory dostawal i hamowal kola. Ale to byl jeden dzien (coprawda podczas 7 dni...).

Zawsze mozna te wieksze kola do przodu dac, choc wtedy wozkiem sie slabo manewruje.
            • womysia Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 13.12.11, 11:01
              akurat rączkę mutsy to ja czasem mam na maksa wysuniętą, mam
              173 cm wzrostu, tylko silna nie jestem za bardzo i w ogóle nie powinnam dźwigać ze względu na oczy moje... chyba się skuszę, strasznie czarny mi pasuje! wink a z zimowymi kołam poczekam co marysia nam napisze o nich! wink
            • fk4i4 Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 13.12.11, 12:12
              Kupuj womyska nie ma co się szczypac, sprzedasz albo zostawisz dla nastepnego potomka, jak cie to kreci i masz kase to czemu sobie nie dogodzic. Fura jest genialna(ja się przesiadlam po pól roku na zupełnego terenowca,ale tylko dlatego ze trasę do przedszkola miałam ciężka, i właśnie sobie przypomnialam, ze o niebo lepiej sobie radził na polnej drodze niż na krzywych chodnikach, przez ten chodnik zdecydowałam się na następny), wózek czekał trzy lata na następnego pasażera, ale dubla mamy, wiec donkey będzie, a czarny wyglada swietnie ja stawiam na czarna i szmaragdowa bude!!!!
                        • sarna3 Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 13.12.11, 20:25
                          Mam pytanie do użytkowniczek Cameleona (ja na swój wózek jeszcze czekam, mam nadzieję, że przed świętami już go będę miała).
                          Otóż, kupiłam wkładkę kolorystyczną w kolorze Deep Purple. Z racji tego, że jest to seria limitowana w zestawie jest tylko budka i osłonka na gondolę, nie ma dodatkowej wkładki do spacerówki.
                          Wózek zamówiłam w kolorach grafit - czerwień (wkładka spacerówki będzie miała kolor czerwony).
                          Czy mam dokupić dodatkową wkładkę do spacerówki np kolor grafitowy, tak bym mogła zakładać budkę fioletową? Pytam, gdyż po zdjęciu wkładki czerwonej na wierzchu pozostaną rzepy - czy one nie będą przeszkadzały Maluszkowi? Jak sobie z tym radzicie?
                          Jeśli będę musiała zamówić dodatkową wkładkę do spacerówki mogę skorzystać z promocjiwink
          • womysia Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 16.01.12, 21:57
            dziewczyny, będziecie się śmiały, mam tego cama czarnego i tylko w domu go po złożeniu testuję, ale jakiś taki rozklekotany mi się wydaje. dużo bardziej niż moje ukochane bee. trochę jestem rozczarowana.

autentycznie się zastanawiam, czy go nie sprzedać, póki jest nieużywany.

tym bardziej, że zachorowałam na easy walkera june na podstawie opisu - bardzie terenowe kółka w june mi się wydają... co myślicie? pompowane cztery koła w końcu? zależy mi na czymś a la swift, tylko z obracanym siedziskiem!
            • emma301 Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 16.01.12, 22:09
              Ja kocham cameleona, więc nie będę obiektywnasmile Easy walkera nie miałam, ale mam MB Urbana i z tych dwóch, wybieram cameleona (może właśnie przez to siedzisko, bo MB prowadzi się cudownie) i wolę, jak śpiące dziecko ma nogi w górze (w kubełku), niż zwisające na podnóżku...
                    • emma301 Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 17.01.12, 08:51
                      Z dziurawymi chodnikami nie jest lekko, ale tu,chyba tylko pompowane koła nie mają problemu...
                      Co do "rozchwianego" stelaża i luzie w rączce - można się przyzwyczaić, wierz mismile Po zakupie cameleona, rok temu, sama szukałam tu opinii nt. rączki, bo bałam się, że mam wadliwy model. Ale może, w Twoim przypadku, faktycznie do bee+ kup EW?
                      • pomilak1 Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 17.01.12, 10:35
                        luz w rączce mi absolutnie nie przeszkadza, praktycznie w ogóle nie odczuwam że jest, najbardziej jak wjeżdżam podjazdem dla inwalidów. Rozchwiany stelaż mi się widzi, mała usypia w 3 sekundytongue_out
                        bardziej mnie wkurza stelaż w bee+ tongue_outtongue_outtongue_out
                        jak na razie cameleona kocham miłością wielką i nie wiem czy go będę umiała sprzedać, chyba bee+ pójdzie pod młotek żeby mieć stokke tongue_out
                        • saras-wati womysia 17.01.12, 12:05
                          nie sprzedawajwink piękny jest cameleon i strasznie żałuję, że miłość do bugaboo naszła mnie zdecydowanie za późno i moja dwulatka jest już za duża do cameleona i pozostaje mi radować się beebig_grin

a ew june wydaje mi się, że jeszcze zdążysz kupić, bo w nim i starsze dzieci mogą jeździć(na to liczę z opisów i zdjęćwink)
                          • womysia Re: womysia 19.01.12, 18:42
                            no, dobra. zaczynam się przekonywać. chyba błędem było bawienie się nim bez wpiętego siedziska ;-P bo wtedy stelaż nie jest sztywny. dziś wpięłam adaptery i fotelik i pięknie jeździ, cichutko i gładko. jutro wypróbuję w czystym śniegu w ogrodzie dziadków big_grin

fajna ta przekładana rączka! i mogę nawet ustawić sobie fotelik twarzą do siebie a duże koła na śniegi z przodu - super sprawa.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/ec/dceh/iv9qnEzwl75B5z04uB.jpg

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/ec/dceh/NfnPJK0QbDrFfyUlTB.jpg

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/ec/dceh/ZHqAb8PUoobaMj9CYB.jpg
                            • sylki Re: womysia 19.01.12, 21:12
                              HAHAHAHAHA
                              umarłam, pamiętam jak do mnie cam przyjechał i już chciałam do babki co mi sprzedała dzwonić, że zepsuty jest big_grin, bo się zblokować stelaż nie chce i samego stelaża nie mogę podbijac, bo mi się składa w pół tongue_out

Piękny jest ten all black, nie oddawaj, nie sprzedawaj big_grin
                            • emma301 Re: womysia 19.01.12, 21:53
                              All black rewelwacja, będziesz zadowolona, prowadzi się super i daję radę w różnych warunkach. Aż zatęskniłam za moim cameleonem.
                              A Eryk jak się pięknie prezentujesmile
                                • pomilak1 Re: womysia 20.01.12, 11:40
                                  hehe ja to samo pomyślałam jak go odpakowałam i zdołałam złożyć tongue_out ale Isabel mi wspominała że tak to już jest, oczywiście utwierdziłam się tu na forumtongue_out
                                  Womysia śliczny jest ten all black!widzę że kosz ściągnęłaśsmilea młody super, widzę rośnie jak moja Liwkasmile
                • tereferefretka Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 19.01.12, 21:04
                  z luzem w raczce jakos zyje mi sie bezproblemowo. przewaznie za druga reke starsza mnie trzyma,wiec nadmiernie tej raczki nie eksploatuje, a wozek w sumie sam jedzie(z pustym koszem,z zakupami to inna historia zupelnie).
                  dzisiaj sie troche wkurzylam,pieknie by mi wywinal baranka 2 razy na dziurawej kostce brukowej, na prawde, jest w tak oplakanym stanie,ze chyba zaden wozek nie dal by rady.
                  ja sie zastanawiam,jak dziewczyny ze stokke go prowadza, jak mi staja okoniem male kolka,to nadeptuje na ta poprzeczna rurke stelaza lekko unosze,i jedzie dalej, a tam przestrzen na nogi,wiec to chyba musi byc skomplikowana operacja wink
                    • saras-wati Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 20.01.12, 08:58
                      hihi, a ja folii nie używam, bo nie lubię robić z dziecka pomidorka szklarniowegosuspicious oczywiście, jak pada, to zabieram samochód, zamiast wózka, hihi...''coś z tymi zakupami jest...ja wrzucałam do takich koszy, gdzie nie było ich w ogóle widaćbig_grin generalnie z wózkiem nie robię dużych zakupówwink

womysia, cudny jest ten stelaż...możesz zrobić jeszcze zdjęcia ze spacerówką? abym sobie mogła zielenieć z zazdrości przy popołudniowej kawce?
                      • tereferefretka Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 20.01.12, 11:00
                        noo estetyka troche na tym cierpi,to fakt,ale akurat w tym jednym wozku nie musze sie martwic ze mi sie cos nie zmiesci, a ostatnio dostalam od tesciowej koldre,tez mi wlazla do kosza (200x220cm)hehe wink w moim przypadku wieszanie na raczce to juz za duzo szczescia by bylo, jak jeszcze nieraz rece mam starsza zajete ;p a ile razy nadszarpnelam nadgarstek,zapominajac wyciagnac go ze smyczy ;p
                        ale black sliczny,zazdraszczam smile
                        synek rzecz jasna jest superowy wink
                      • womysia Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 20.01.12, 19:59
                        saras, dziś nie dam rady, bo mój pasażer jeszcze zamalutki na ten kubełek, więc używamy fotelika maxi cosi i gondolki toro tylko - spacerowe siedzisko nadal w pudle zapakowane od nowości! ale w tygodniu się pewnie zbiorę i je wypakuję.

dziś cam przeszedł chrzest śniegowy u dziadków eryka - muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. ten wózek tak leciutko płynie po wszelkich nierównościach, brejach, zaspach. jestem przeszczęśliwa! jedzie właściwie równie płynnie i pewnie jak mutsy 4rider, ale dwa razy lepiej się nim manewruje i jest tak lekki, że stelaż mogę sama pakować.

dziękuję wam, że mnie na niego namawiałyście!

tutaj cam z gondolką toro - używam jej z bee+ - na bee+ lepiej leży, na camie jest pochylona, ale akurat eryk już zaczyna z ciekawością się rozglądać, więc nie jest źle. no i przede wszystkim jest wysoko, a ja nie lubię się do gondoli schylać tongue_out nie chce mi się rozpakowywać gondolki cama, więc raczej poczekam miesiąc, dwa aż spacerówka będzie OK i nie będzie na ulicach tej paskudnej soli wink

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/ec/dceh/y4uLi9ugAxLy3KAdWB.jpg

a i jeszcze taki gadżetowy news - w mothercare są przecenione na 49 zł bardzo ładne koce bawełniane - akuracik do ciemnego wózka tongue_out

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/ec/dceh/DpIJS7als0o8Ks3Y4B.jpg
                        • coco_rosie Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 21.01.12, 00:41
                          Hihihi, Womysiu, czyżby dziadek odśnieżył specjalnie trasę, żeby się mógł wnuk przespacerować ? wink
                          A wózek cud - miód. Dla mnie z gondolą bboo nie do zaakceptowania ale z tą super!
                          A moim zdaniem spacerówka w mutsy dla malucha o wiele gorsza niż w cameleonie. Ja mutsy sprzedałam jak przyszło się przesiadać do spacerówki i zakupiłam cosmo. Młody miał 5,5 mies, jak wyrósł z mustowej gondoli.
                          • womysia Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 21.01.12, 10:12
                            coco, dokładnie! ale ja i tak jeździłam też po śniegu, bo testowałam jak sobie poradzą kółeczka. gondolka toro to dobra rzecz, i do bee+, i do cama. wysoko i wygodnie.

też uważam, że spacerówka mutsy gorsza i brzydsza od tego ślicznego siedziska w camie, także pewnie za miesiąc, dwa całe mutsy pójdzie na allegro, cameleon będzie wózkiem nr 1 a bee+ wózkiem lekkim.

a ja zacznę się rozglądać za jakimś terenowym pompowańcem!
                              • gibon301 Re: ile w-maniaczek ma na stanie cameleona? 23.01.12, 16:07
                                ja mam cameleona all black (prawie bo buda inna) już dwa lata i generalnie polecam Ci go zostawić, do luzów myślę, że się przyzwyczaisz (są fajne przy podbijaniu, lulaniu etc), stelaż pod spodem jest srebrny ale wcale się nie rysuje (po dwóch latach intensywnego używania myślę, że mogę coś na ten temat powiedzieć), dopiero niedawno zauważyłam, że przy koszu pod wózkiem jedna rurka się wytarła i jest srebrna na fragmencie (stąd wiem że stelaż srebrny), ale ja często większe zakupy tam wkładam. poza tym wózek testowałam całą zeszłą zimę (a w zeszłym roku był śnieg), też zastanawiałam się nad kupnem dodatkowych kół terenowych ale wydały się zbędne (a na spacery chodzimy bardzo długie i nie tylko po parku), wózek zaliczył też spacery po plaży (daje radę choć najłatwiej jako taczka). ostatnio na dwa tygodnie zostałam tylko z parasolką i szczerze już się nie mogę doczekać aż cameleon do mnie wróci bo trochę wymiękam z pchaniem parasolki. achca moje dziecko bez problemu samo wsiada i wysiada (nawet przy zamontowanym pałąku). ja zdecydowanie polecam, jakbyś miała jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka