Dodaj do ulubionych

"Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-)

07.03.12, 22:31
Watek na najbardziej wypasne dodatki do wózków wink))

www.ebay.co.uk/itm/Baby-Stroller-Rain-Cover-footmuff-only-Quinny-Zapp-Premium-Top-quality-/270900079234?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&var=&hash=item84b9fbf000
przysiegam musze to miec wink))

Obserwuj wątek
        • isabel_o Re: Buggy Snuggle Footmuff 08.03.12, 14:19
          Ja kupiłam taki (powinnam dostać lada chwila) wysyłają do Polski:

www.ebay.pl/itm/BNWT-PUPABAG-COSYTOES-AQUAMARINE-FLEECE-BUGGY-WINTER-SNUGGLE-/120867662863?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item1c24462c0f

Wybrałam taki mocny kolor co by ożywił czarno-dzare gt wink
          • gaga-sie Re: Buggy Snuggle Footmuff 08.03.12, 14:27
            Piękny kolor! Jak dostaniesz, to obmacaj go i napisz wrażenia, ciekawi mnie, czy jest miękki i nie za gruby ( zamiast koca,żeby moje dziecko z gilami do pasa chodziło, bo przegrzewamwink) To taka dygresja do wpisu w innym wątku, gdzie ktoś nas próbował "uświadamiać"...
            • isabel_o Re: Buggy Snuggle Footmuff 08.03.12, 14:42
              Tak pamiętamwink Jak tylko dostanę to zdam relację. Właśnie liczę na to, że i na wiosnę się nada a nawet i lato na wyjazd jakby były zimne wieczory tongue_out wink ha ha

W pon najpozniej powinien być bo lotniczą wysłali we wtorek. Koszt wysyłki 6,50£
                • alf1312 Co myslicie o takim komplecie krowka do Zappa?? 09.03.12, 11:36
                  normalnie wlasnie znalazlam i jestem na niego chora... myslicie ze bdzie dobry do xtra/bo siedzisko jest troche mniejsze ??

www.ebay.co.uk/itm/FOOTMUFF-COSYTOES-QUINNY-ZAPP-BUZZ-SPEEDI-PETITE-STAR-/170391549138?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item27ac20b4d2
                  www.ebay.co.uk/itm/Shopping-bag-Basket-fit-any-pushchair-Cow-print-/180519511514?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item2a07cd25da
                  www.ebay.co.uk/itm/PRAM-LINER-BUGGY-LINER-Black-white-cow-print-/170487390448?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item27b1d720f0
              • klara_78 Re: Buggy Snuggle Footmuff 12.03.12, 18:31
                Do mnie właśnie przyszedł ten:
                www.buggysnuggle.com/shop/simple/BSN106_simple-buggysnuggle-new-buggysnuggle-Warm-Stripe-Fleece.aspx
                Bardzo fajny, dwie warstwy polaru, fajnie wykończony. Wysłali 02.03 a dzisiaj już doszedł. Ja polecam na wiosnę.
                • justyna2262 Re: Buggy Snuggle Footmuff 12.03.12, 18:55
                  A czy kupowałaś w tym sklepie czy na ebayu? Czy mogłabyś wkleić zdjęcie real? Sama sie zastanawiam nad nim, ewentualnie biorę pod uwagę jeszcze ten od Magdy, cały z polaru. Czy ten jest bardzo gruby? Jaka jakość wg ciebie? Czy jest taki lekki i miękki czy taki bardziej sztywny?
                  • klara_78 Re: Buggy Snuggle Footmuff 12.03.12, 19:03

Kupowałam w tym sklepie, przesyłka trochę droga 10,79 funta.
                    Spiworek to taki bardzo miękki polar, dobrej jakości , tak grubo tkany. Dwie warstwy na plecach i dwie z przodu. Górę można odpiąć całkowicie. Mi się bardzo podoba i jakość materiału i wykonanie ale i tak uważam że jak na śpiworek polarowy to trochę drogi ( z przesyłką 270 zł) Mnie zauroczył wzór, bo pasuje mi do wózka smile Zdjęcia porobię jutro, bo dzisiaj już ciemno.
                      • klara_78 Re: Buggy Snuggle Footmuff 13.03.12, 14:23
                        Używam w BJCM 4 kołowym i będę używać w Emmaljundze City Cross. Moim zdaniem będzie pasować do większości wózków. Na górze są takie sznurki po bokach, można zawiązać (w BJCM przeciągnełam je poprostu przez siatkę) lub można założyć na oparcie, z tyłu jest kieszonka i tak będę montowała w emmaljundze. Na pasy są takie długie poziome otworu z rzepami, więc nie ma problemu. Kolor taki jak na oparciu wózka, na podnóżku trochę zdjęcie prześwietlone.
                        Niestety nie wiem jak zamieścić zdjęcie, podaję więc link:
                        plus.google.com/#photos/100487603461433168637/albums/5719370071444704049
    • isabel_o Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 13.03.12, 18:31
      Doszedł mój śpiworeksmile Jest super! Mięciutki, milutki i jak najbardziej się nadaje zamiast kocyka na chłodne dni a nie na zimę. Jestem szczęśliwa bo okazało się, że kolor jest taki jak na pierwszym zdjęciu (śliczny turkusik) a nie taki żarówiasty jak na drugiej focie z wózkiem. Ta druga fotka jest prześwietlona...

www.ebay.pl/itm/BNWT-PUPABAG-COSYTOES-AQUAMARINE-FLEECE-BUGGY-WINTER-SNUGGLE-/120867662863?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item1c24462c0f
    • justyna2262 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.03.12, 10:09
      No i teraz ma problem z kolorem smile bo tak: City cross- szary, stokke- aktualnie mam 2 tapiceri beż i blue, a BJCE - budka-beż , bez paska a siedzisko beż -czarne

i teraz który kolor, czy ten turkus, czy może taki

www.ebay.co.uk/itm/BNWT-PUPABAG-COSYTOES-2-TONE-GREEN-FLEECE-BUGGY-WINTER-SNUGGLE-FOOTMUFF-/110838728123?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item19ce80c5bb

www.ebay.co.uk/itm/BNWT-EXTRA-WARM-CUDDLE-FLEECE-PUPABAG-BUGGY-COSYTOES-SNUGGLE-/110838728124?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item19ce80c5bc
      czy taki: www.ebay.co.uk/itm/BNWT-EXTRA-WARM-CUDDLE-FLEECE-PUPABAG-BUGGY-COSYTOES-SNUGGLE-/120872428332?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item1c248ee32c

• justyna2262 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.03.12, 10:32
          No właśnie mi bardzo wpadł w oko ten zielony, ale chyba tak średnio pasuje do moich wózków. Ale z drugiej strony to czy musi? Te co by pasowały to takie trochę smutne są, a ja chcę coś żywego.
          Jeszcze myślałam o granacie, ale on też smutnawy jest. Kurde, ja to zawsze mam problem z wyborem koloru, obojętnie czy to wózek, kocyk , buty czy sukienka. Im mniejszy wybór tym lepiej. smile
          • saras-wati Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.03.12, 10:37
            Justyna, nie przejmowałabym się np. kolorem siedziska w bjce, bo przecież będzie zakryte.

Też mam problem z kolorami, bo ciężko mi je sobie wyobrazić w zestawieniu z innymi - dopiero, jak dołożę je do siebie, to wiem czy mi się to podoba, czy nie. Myślę, że te beże warto czymś ożywićsmile Z granatem będzie ładnie, ale pozostaniesz w tym stonowanym, ale i przez to eleganckim odcieniu.
            • isabel_o dziewczyny, którym wysyłałam fotki! 14.03.12, 11:22

Nie sugerujcie się moimi fotkami jesli chodzi o kolor bo wysylalam je z tel i wydawalo mi sie ze te bez lampy sa ok a teraz przenioslam je sobie na kompa patrze a ten kolor wyszedl tak buro! Wogóle nie podobnysad Najlepiej ten turkus widac na pierwszej fotce z aukcji. Taki jest w realusmile
                • justyna2262 Re: Morski śpiworek 28.03.12, 20:50
                  Mój też dotarł dzisiaj, podobno, bo mama dzwoniła mi. Zamawiał mi brat ze swojego konta i nie zmienił danych do wysyłki więc dostanę go za tydzień. Ale podobno bardzo ładny i porządny. Też wzięłam turkus chociaż myślałam o seledynie. Dima jak już dostaniesz ten seledyn, czy mogłabyś wkleić real fotki? jak mi się spodoba to może i ten bym domówiła.
                • megkati Re: Morski śpiworek 28.03.12, 21:32
                  Czy mogłabym poprosić o zmierzenie szerokości śpiworka i długości zamka?- myślę o uszyciu takiego śpiworka... tylko nie wiem czy sił starczy i umiejętności ...
                  • afroddytta Re: Morski śpiworek 28.03.12, 21:48
                    Ja w piątek jestem umówiona z Izabel aby dokładnie obejrzeć (nie mogę się zdecydować co do grubości śpiworka) i wymierzyć ten śpiworek, bo tez zamierzam sama takie dzieło wykonać smile Jak chcesz to napiszę jakie mam wrażenia, czy się tego podejmę i oczywiście zebrane dane. A do jakiego wózka chcesz szyć? Ja szyje do Urbana i chcę trochę zwęzić na dole aby idealnie pasował, a nie tak wisiał po bokach, poza tym mam na razie małe dziecko, więc i tak do końca nie będzie dosięgać. Ja też chcę turkus, mam nadzieję, że do szafirku będzie ok? Chcę też uszyć wkładkę na siedzisko, ambitnie smile
                    • megkati Re: Morski śpiworek 28.03.12, 22:24
                      Oj coś czuję, że moglybyśmy sobie fajnie 'pogawędzić' hihi - bo ja o wkładce też myślałam, ale chyba jednak za wysokie progi ... zacznę od śpiworka ... turkusowego smile ... do MB Terrain smile Wszelkie sugestie, uwagi itp. bardzo mile widziane smile
                      • afroddytta Re: afroddytta 31.03.12, 19:50
                        Śpiworek widziałam i przede wszystkim moim zdaniem kolor tego kupionego przez dziewczyny jest inny niż na tych zdjęciach (choć wiadomo ustawienia monitora itd.) wg mnie to bardziej morski (zielony) niż turkusowy (niebieski jak kamień turkus) i ten kolor nie bardzo pasuje do mojego szafirowego czy chabrowego wózka.
                        A o samym śpiworku to jest on dwuwarstwowy, zarówno góra jak i spód są z dwóch warstw, średniego polarku, ja już kupiłam polar grubość 450 g/m2 i chyba jest podobny. Ten śpiwór jest na górze i na dole w kwadrat, na pewno na dole chcę zrobić zwężenie, bo mi w urbanie zwisają boki, a zimowy śpiwór quinny, który mam jest właśnie zwężany i pasuje idealnie (tu trochę widać kształt. Górę też chcę zmodyfikować i zrobić zaokrągloną z wszytym sznureczkiem do zbierania, bo tak przyjemnie jak będzie zimno -coś takiego
                        Ten śpiworek ma ok 107 cm dł. i jest za długi wisi mi pod podnóżkiem, chcę zrobić taki ok. 10 cm krótszy, aby był do podnóżka, co do szerokości to jest dość szeroki ok. 44cm, i wydaje mi się, że już szerszy nie powinien być.
                        Ten kupny śpiworek ma wszyty suwak jak ustaliłam nazwę dwurozdzielny (jak w kurtkach rozpinanych z góry i dołu) i taki też wszyje, do kupienia chyba tylko na allegro. Tylko suwak nie jest wszyty od samej góry tej części górnej tylko jest zostawiona taka wolna część na wywinięcie lub przykrycie już bez suwaków z boku, jeszcze nie wiem czy tak zrobić czy suwaki normalnie do końca.
                        Ja kupiłam już materiał turkusowy (taki bardziej niebieski) 2 m dł. i 160 cm szerokości, starczy na śpiworek i zostanie na jakiś kocyk do kompletu. Mam plan ściągnięcia maszyny w tygodniu i zobaczymy smile (najpierw wszystko wytnę, pozszywam co się da i dopiero będę zamawiać suwak, najbardziej to mnie przerażają te wycięcia na pasy)
                        To chyba wszystkie wrażenia, ale jak masz jeszcze pytania to pisz.
                        • isabel_o Re: afroddytta 31.03.12, 23:20
                          Afrodyta wiesz, ze po naszym spotkaniu wlozylam go w wozek i po piludniu wyszlam na dwor i ten kolor jeszcze inaczej wygladal niz w ch. Wszystko zalezy od swiatka...
                          • gaga-sie Re: afroddytta 01.04.12, 00:18
                            Ja swój tez przetestowałamsmile Dla starszego dziecka bardzo fajny. Kolor w świetle dziennym przypomina mi ten z kamienia na zdjęciu pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Turquoise.pebble.700pix.jpg&filetimestamp=20050426154740
                        • megkati Re: afroddytta 01.04.12, 10:28
                          Baardzo dziękuję za relację ... cenna ... bo wstępnie założyłam szer. 48 cm - i byłby za szeroki, a długość też chciałam tak ok. 105 cm ... ale zrobię 100. Mój problem jest tylko taki, że 'wykombinowałam' sobie dwustronny śpiworek a do tego samą dodatkową nakładkę jeszcze w innym kolorze, także muszę troszkę z materiałami zamieszać ... no i te dziurki na pasy ... żeby w odpowiednich miejscach były. A do chabrowego wózeczka to faktycznie musi się dobrze zgadzać odcień turkusowego, żeby się nie 'pogryzły' wink. Wielkie dzięki za pomoc i powodzenia w 'sztrykowaniu' wink !!!
    • dima1312 Re: afroddytta 15.04.12, 12:25
      ja od niedawna mam swój śpiworek kolor zielony tak jak w necie super! duży i wygodny mięciutki czekam teraz zeby go do nowego Elita włożyć jak pstryknęfotkę to poproszę Izę o pomoc aby go pokazać
      • afroddytta Re: afroddytta 15.04.12, 15:46
        Ja śpiworek mam skrojony, wszystko przygotowane, tylko jeszcze muszę jutro sprawę suwaka wyjaśnić i będę szyć, o ile maszyna będzie współpracować, bo buntuje mi się przy polarze sad
        Materiał na wkładkę tez już czeka, jutro jadę po gąbeczkę, lamówkę i szyję, bo tu chyba będzie prościej, zobaczymy smile
        Za 2 tygodnie wyjeżdżam więc wszystko musi być gotowe.
    • justyna2262 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 09.06.12, 19:47
      Widziałam te kocyki na targach Mother&baby, ale nie za dokładnie je obejrzałam, bo mąż mnie ciągnął dalej, ale tak pomyślałam że są fajną alternatywą dla tych Stokke. Jedna są wełniane-droższe, a inne bawełniane, tańsze.
      Czy ktoś je może użytkuje, jak zachowują się po praniu? Nie wiem, wart kupić?

www.martello.pl/pl,c3,,34,kocyk_hipis.html
      www.martello.pl/pl,c3,,40,kocyk_welniany_hipis.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka