Dodaj do ulubionych

"Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-)

07.03.12, 22:31
Watek na najbardziej wypasne dodatki do wózków wink))

www.ebay.co.uk/itm/Baby-Stroller-Rain-Cover-footmuff-only-Quinny-Zapp-Premium-Top-quality-/270900079234?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&var=&hash=item84b9fbf000
przysiegam musze to miec wink))

Obserwuj wątek
    • aga_1980_31 WK do Stokke 07.03.12, 22:46
      No to dodaję wypasiony dodatek do Stokke
      http://img29.imageshack.us/img29/9868/aed5ae3bbf2f4677947ce97.jpg
      By agusia270480 at 2012-03-07
      • alf1312 Spiworki do bugaboo moim zdaniem genialne ;-) 07.03.12, 22:53
        Spiworki do bugaboo moim zdaniem genialne wink

cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=170792013348
        cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=170792015458
      • thank_you Re: WK do Stokke 08.03.12, 01:10
        !!!!!!!!! Litosci!!!!!!!!
    • aga_1980_31 SK do Stokke 07.03.12, 23:06
      No to jeszcze dodam Summer Kit smile
      http://img585.imageshack.us/img585/153/summerkit5.jpg
      By agusia270480 at 2012-03-07
    • variuss Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 08.03.12, 13:09
      to "ubranko" na Zappa jest genialne- no ja to muszę mieć !!!!!
      funt po prawie 5 zł to wychodzi 150 zł- znacznie lepsze i cenowo i funkcjonalnie od samej oryginalne folii za 120 zł.
      • sylki Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 08.03.12, 13:10
        te folie czy jak to nazwać są też do sennza, stokke i pewnie paru innych wózków smile
        • gaga-sie Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 08.03.12, 13:25
          He he, ten sprzedawca ma różne inne rzeczy, np. www.ebay.co.uk/itm/Habillage-pluie-poussette-UNIVERSELLE-bebe-confort-Chicco-Graco-jane-Maclaren-/280838411755?pt=FR_YO_Bebe_Promenade_Poussettes&hash=item41634615eb albo www.ebay.co.uk/itm/BABY-Sun-shade-canopy-Car-seat-Pushchair-Pram-jogger-Stroller-UV-CUT-99-/270928491474?pt=UK_Baby_CarSeats_EH&var=&hash=item84ba6373f8
      • variuss Elodie Details 08.03.12, 13:21
        www.elodiedetails.com

rozne cuda, wkładki, spiworki, torby itp
    • variuss Buggy Snuggle Footmuff 08.03.12, 13:26
      www.babycurls.co.uk/baby-products/buggy-snuggle-footmuffs/
      • dziustynka Re: Buggy Snuggle Footmuff 08.03.12, 13:31
        Wysyłają do Polski?
        • isabel_o Re: Buggy Snuggle Footmuff 08.03.12, 14:19
          Ja kupiłam taki (powinnam dostać lada chwila) wysyłają do Polski:

www.ebay.pl/itm/BNWT-PUPABAG-COSYTOES-AQUAMARINE-FLEECE-BUGGY-WINTER-SNUGGLE-/120867662863?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item1c24462c0f

Wybrałam taki mocny kolor co by ożywił czarno-dzare gt wink
          • dziustynka isabel 08.03.12, 14:24
            oh no kolor dla mnie idealny, a zdradzisz ile kosztuje przesyłka do PL (kupowałas własnie na tym ebayu)?
            • isabel_o Re: isabel 08.03.12, 14:44
              Tak kupiłam przez ebay. Koszt wysyłki lotniczej 6,50£
              • dziustynka Re: isabel 09.03.12, 09:21
                No i jak? smile Strasznei jestem ciekawa, wybacz smile i ile trwała przesyłka do Ciebie od momentu zamówienia?
          • gaga-sie Re: Buggy Snuggle Footmuff 08.03.12, 14:27
            Piękny kolor! Jak dostaniesz, to obmacaj go i napisz wrażenia, ciekawi mnie, czy jest miękki i nie za gruby ( zamiast koca,żeby moje dziecko z gilami do pasa chodziło, bo przegrzewamwink) To taka dygresja do wpisu w innym wątku, gdzie ktoś nas próbował "uświadamiać"...
            • isabel_o Re: Buggy Snuggle Footmuff 08.03.12, 14:42
              Tak pamiętamwink Jak tylko dostanę to zdam relację. Właśnie liczę na to, że i na wiosnę się nada a nawet i lato na wyjazd jakby były zimne wieczory tongue_out wink ha ha

W pon najpozniej powinien być bo lotniczą wysłali we wtorek. Koszt wysyłki 6,50£
              • justyna2262 Re: Buggy Snuggle Footmuff 08.03.12, 15:24
                Ja też jestem bardzo ciekawa, bo też napaliłam się na te śpiworki. Są poprostu śliczne.
                • alf1312 Co myslicie o takim komplecie krowka do Zappa?? 09.03.12, 11:36
                  normalnie wlasnie znalazlam i jestem na niego chora... myslicie ze bdzie dobry do xtra/bo siedzisko jest troche mniejsze ??

www.ebay.co.uk/itm/FOOTMUFF-COSYTOES-QUINNY-ZAPP-BUZZ-SPEEDI-PETITE-STAR-/170391549138?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item27ac20b4d2
                  www.ebay.co.uk/itm/Shopping-bag-Basket-fit-any-pushchair-Cow-print-/180519511514?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item2a07cd25da
                  www.ebay.co.uk/itm/PRAM-LINER-BUGGY-LINER-Black-white-cow-print-/170487390448?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item27b1d720f0
              • klara_78 Re: Buggy Snuggle Footmuff 12.03.12, 18:31
                Do mnie właśnie przyszedł ten:
                www.buggysnuggle.com/shop/simple/BSN106_simple-buggysnuggle-new-buggysnuggle-Warm-Stripe-Fleece.aspx
                Bardzo fajny, dwie warstwy polaru, fajnie wykończony. Wysłali 02.03 a dzisiaj już doszedł. Ja polecam na wiosnę.
                • justyna2262 Re: Buggy Snuggle Footmuff 12.03.12, 18:55
                  A czy kupowałaś w tym sklepie czy na ebayu? Czy mogłabyś wkleić zdjęcie real? Sama sie zastanawiam nad nim, ewentualnie biorę pod uwagę jeszcze ten od Magdy, cały z polaru. Czy ten jest bardzo gruby? Jaka jakość wg ciebie? Czy jest taki lekki i miękki czy taki bardziej sztywny?
                  • klara_78 Re: Buggy Snuggle Footmuff 12.03.12, 19:03

Kupowałam w tym sklepie, przesyłka trochę droga 10,79 funta.
                    Spiworek to taki bardzo miękki polar, dobrej jakości , tak grubo tkany. Dwie warstwy na plecach i dwie z przodu. Górę można odpiąć całkowicie. Mi się bardzo podoba i jakość materiału i wykonanie ale i tak uważam że jak na śpiworek polarowy to trochę drogi ( z przesyłką 270 zł) Mnie zauroczył wzór, bo pasuje mi do wózka smile Zdjęcia porobię jutro, bo dzisiaj już ciemno.
                    • dziustynka Re: Buggy Snuggle Footmuff 13.03.12, 09:56
                      Z niecierpliwością czekam na real zdjęcia. Podoba mi się wybrany przez Ciebie wzór lub taki bardzo podobny tylko w jasniejszym odcieniu.

Do jakiego wózka go montujesz? Pasuje bez problemu?
                      • klara_78 Re: Buggy Snuggle Footmuff 13.03.12, 14:23
                        Używam w BJCM 4 kołowym i będę używać w Emmaljundze City Cross. Moim zdaniem będzie pasować do większości wózków. Na górze są takie sznurki po bokach, można zawiązać (w BJCM przeciągnełam je poprostu przez siatkę) lub można założyć na oparcie, z tyłu jest kieszonka i tak będę montowała w emmaljundze. Na pasy są takie długie poziome otworu z rzepami, więc nie ma problemu. Kolor taki jak na oparciu wózka, na podnóżku trochę zdjęcie prześwietlone.
                        Niestety nie wiem jak zamieścić zdjęcie, podaję więc link:
                        plus.google.com/#photos/100487603461433168637/albums/5719370071444704049
                        • dziustynka klara 13.03.12, 15:01
                          trzema mieć google+ żeby otworzyć te zdjęcia sad
                          mogłabyś dodać do galeri swojej gazetowej?
                          • dziustynka Re: klara 13.03.12, 15:12
                            ok już zrobiłam sobie tego plusa, chociaz się wzbraniałam tyle miesięcy, ale nie mogłam się doczekać zdjęć wink
                • tygisek Re: Buggy Snuggle Footmuff 13.03.12, 15:09
                  ten mi sie podoba najbardziej smile tez o nim mysle!
                  • dziustynka Re: Buggy Snuggle Footmuff 13.03.12, 15:13
                    ładniutki, muszę sobie jutro zamówić, bo nei wytrzymam
                    tylko teraz który, ten co Klara, czy ten bardziej jaskrawy...dylematy eh dylematy
                    do szarego GT smile
    • isabel_o Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 13.03.12, 18:31
      Doszedł mój śpiworeksmile Jest super! Mięciutki, milutki i jak najbardziej się nadaje zamiast kocyka na chłodne dni a nie na zimę. Jestem szczęśliwa bo okazało się, że kolor jest taki jak na pierwszym zdjęciu (śliczny turkusik) a nie taki żarówiasty jak na drugiej focie z wózkiem. Ta druga fotka jest prześwietlona...

www.ebay.pl/itm/BNWT-PUPABAG-COSYTOES-AQUAMARINE-FLEECE-BUGGY-WINTER-SNUGGLE-/120867662863?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item1c24462c0f
      • justyna2262 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 13.03.12, 18:36
        Śliczny, tylko jak patrzę to już nie mają tego kolorku niebieskiego . A jeszcze pytanie jaka jest jego długość? Czy to jest inna firma niż ten od koleżanki powyżej taki w paseczki. Bo ten chyba sporo tańszy jednak. Kurcze chyba sobie zamówię tóryś, tylko pytanie który?
        • klara_78 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 13.03.12, 18:47
          Już wstawiłam fotki śpiworka do mojej galerii.
        • isabel_o justyna 13.03.12, 19:02
          Ma ten niebieski smile Tylko w szukaniu trzeba wpisać inne kryteria bo facetowi widać nie chciało się ustawiać w każdej aukcji że jest wysyłka na cały świat...

www.ebay.pl/itm/BNWT-PUPABAG-COSYTOES-AQUAMARINE-FLEECE-BUGGY-WINTER-SNUGGLE-/110838728117?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item19ce80c5b5
          • gaga-sie Re: justyna 13.03.12, 20:35
            Iza, na tej aukcji kupiłaś? Pisałaś do niego odnośnie wysyłki do Pl? Czy jakoś inaczej to zrealizowałaś, jakoś nie bardzo umiem korzystać z ebaya...
            • isabel_o Re: justyna 13.03.12, 21:35

Tak kupiłam z poziomu tej aukcji tylko poprzedniej, teraz jest wystawiona na nowo. Wysyła do pl, zapłaciłam za przesyłkę lotniczą 6,50 £
              • gaga-sie Re: justyna 13.03.12, 21:41
                To mam napisać do niego, czy jak to zaznaczyć?https://emotikona.pl/emotikony/pic/0blush2.gif
                • isabel_o Re: justyna 13.03.12, 21:51
                  Po prostu kliknij kup teraz i zaplac przez paypal i w okienku koszt wysylki wpisz 6,50 smile
                  • gaga-sie Re: justyna 13.03.12, 21:55
                    Oksmile Klikamsmile
                    • isabel_o Re: justyna 13.03.12, 22:00
                      smile
                      • gaga-sie Re: justyna 13.03.12, 22:04
                        Uff, udało sięsmile Dziękuję Ci bardzo, już od jakiegoś czasu szukałam lekkiego śpiworka, który sprawdzi się np.nad morzem. A ten kolor mnie mocno urzekł, do gt szaro-czarnego będzie jak znalazłsmile
                        • isabel_o Re: justyna 13.03.12, 22:12
                          Ja wlasnie wybralam ten kolor z mysla o Gt szaro-czarnym big_grin
                          • calineczka793 Isabel... 13.03.12, 23:04
                            mogłabyś wstawić real foto tego śpiworka - jaki to polar - drobniejszy czy taki jak śpiworka, który kupiła Klara? Byłam decydowana na ten który kupiła Klara, jednak na real foto wygląda na dość gruby, a szukam czegoś lżejszegosmile Notabene szukam też do GT czarno-szaregowink
                            • isabel_o Re: Isabel... 13.03.12, 23:33
                              Wysłałam na maila gazetowego!
                              • tygisek Re: Isabel... 14.03.12, 00:59
                                hej, tez mialam na niego chrapke! ale chyba dwa szaroczane gt z turkusowymi spiworami w jednym miescie (z Gaga, no i na spacerze w Wawce z Iza,to lekka przesada wink no nic, zapoluje na pasiasty!
                                • calineczka793 Re: Isabel... 14.03.12, 04:45
                                  Ja raczej nie będę mieć tego problemuwink W BB chyba nikt z GT i tym śpiworkiem się nie trafi, chociaż nie ukrywam ten w paski mnie nadal korciwink

OT: czemu 5 m-czne dzieci wstają w środku nocy (tj.4.20) i są skore do zabaw?wink - bo ja już wymiękam z Młodziakiem...
                                  • saras-wati Re: Isabel... 14.03.12, 06:56
                                    calineczka793 napisała:

>
                                    > OT: czemu 5 m-czne dzieci wstają w środku nocy (tj.4.20) i są skore do zabaw?;-
                                    > ) - bo ja już wymiękam z Młodziakiem...

Powiem Ci, że i roczne tak mogą...teraz mam dwulatkę i wreszcie śpimy do 6smile
                                    • justyna2262 Re: Isabel... 14.03.12, 09:27
                                      Isabel, czy ja też mogę prosić o real foto tego śpiworka? Też jż sama nie wiem który lepszy.
                                      • isabel_o Re: Isabel... 14.03.12, 09:40
                                        Jasne! Ja też się zastanawiałam nad tym pasiastym, ale mnie przekonała do mojego jedna bardzi istotna sprawa. Pasiasty w opisie miał 100 cm dł a mój 110 cm. Ja dla większego dziecka potrzebowałam więc dla mnie ważny jest każdy cm więcejsmile
                                • gaga-sie Re: Isabel... 14.03.12, 12:01
                                  Aga, jeśli masz ochotę na turkusowego, to kupuj śmiało! Mnie to nie przeszkadza,że nasze wózki będą takie same, wręcz przeciwnie! Też wcześniej rozważałam ten pasiasty,ale morski urzekł mnie momentalnie. On jest trochę dłuższy, więc dla starszaka chyba lepszysmile
                              • dziustynka Re: Isabel... 14.03.12, 09:44
                                Podeślesz i mi real fotki turkusowego?
                                Ciągle się miotam między nim, a tymi paskami.
                                Dylematy kolorystyczne rulezz smile
                                • justyna2262 Re: Isabel... 14.03.12, 09:49
                                  No to rzeczywiście chyba lepiej ten dłuższy. Mój synek ma teraz 15mies i niecałe 80cm. Ja wezmę dłuższy to będzie jeszcze na przyszły rok .
                                  • isabel_o Re: Isabel... KOLOR 14.03.12, 10:10
                                    Słuchajcie ten kolor turkus najlepiej odzwierciedla to pierwsze zdjęcie z aukcji (tam gdzie jest sam śpiworek)! Jak ja robię fotki to z lampą jest prześwietlony jak to drugie u nich a bez lampy trochę mniej żywy wychodzi niż w realu...
                                    • gaga-sie Re: Isabel... KOLOR 14.03.12, 12:03
                                      To się sprzedawca zdziwi, jak będzie miał kilka wysyłek jednocześnie do Plsmile
                                      • dziustynka Re: Isabel... KOLOR 15.03.12, 11:07
                                        pupa pupa, jak ja się już pozastanawiałam i chcę zamawiać, to akurat dzisiaj buggysnuggle.com nie działa, co za cholera!?! sad
                                        nie chce już się zastanawiać nad tymi kolorami!
    • justyna2262 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.03.12, 10:09
      No i teraz ma problem z kolorem smile bo tak: City cross- szary, stokke- aktualnie mam 2 tapiceri beż i blue, a BJCE - budka-beż , bez paska a siedzisko beż -czarne

i teraz który kolor, czy ten turkus, czy może taki

www.ebay.co.uk/itm/BNWT-PUPABAG-COSYTOES-2-TONE-GREEN-FLEECE-BUGGY-WINTER-SNUGGLE-FOOTMUFF-/110838728123?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item19ce80c5bb

www.ebay.co.uk/itm/BNWT-EXTRA-WARM-CUDDLE-FLEECE-PUPABAG-BUGGY-COSYTOES-SNUGGLE-/110838728124?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item19ce80c5bc
      czy taki: www.ebay.co.uk/itm/BNWT-EXTRA-WARM-CUDDLE-FLEECE-PUPABAG-BUGGY-COSYTOES-SNUGGLE-/120872428332?pt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&hash=item1c248ee32c

• isabel_o Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.03.12, 10:12
        Ale ten ostatni to jest extra warm, więc grubszy i pewnie na wiosnę za gruby... Ten zielony kupuję dimiesmile
        • dziustynka Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.03.12, 10:15
          Fajnie się nazywa ta druga firma od tych polarowych śpiwórków...PUPABAG hehe
          bo to jest inna niż BuggySnuggle, co nie?
          • isabel_o Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.03.12, 10:28
            Myślę, że inna firma lub inna seria bo się różnią długością. Co do tego tirkusu to tak jak napisałam wyzej, ze kolor najlepiej oddaje to pierwsze zdjecie z aukcji... bo moje z lampą jest przeswietlone a bez za mało żywe...
        • justyna2262 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.03.12, 10:32
          No właśnie mi bardzo wpadł w oko ten zielony, ale chyba tak średnio pasuje do moich wózków. Ale z drugiej strony to czy musi? Te co by pasowały to takie trochę smutne są, a ja chcę coś żywego.
          Jeszcze myślałam o granacie, ale on też smutnawy jest. Kurde, ja to zawsze mam problem z wyborem koloru, obojętnie czy to wózek, kocyk , buty czy sukienka. Im mniejszy wybór tym lepiej. smile
          • saras-wati Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.03.12, 10:37
            Justyna, nie przejmowałabym się np. kolorem siedziska w bjce, bo przecież będzie zakryte.

Też mam problem z kolorami, bo ciężko mi je sobie wyobrazić w zestawieniu z innymi - dopiero, jak dołożę je do siebie, to wiem czy mi się to podoba, czy nie. Myślę, że te beże warto czymś ożywićsmile Z granatem będzie ładnie, ale pozostaniesz w tym stonowanym, ale i przez to eleganckim odcieniu.
            • isabel_o dziewczyny, którym wysyłałam fotki! 14.03.12, 11:22

Nie sugerujcie się moimi fotkami jesli chodzi o kolor bo wysylalam je z tel i wydawalo mi sie ze te bez lampy sa ok a teraz przenioslam je sobie na kompa patrze a ten kolor wyszedl tak buro! Wogóle nie podobnysad Najlepiej ten turkus widac na pierwszej fotce z aukcji. Taki jest w realusmile
              • dima1312 Re: dziewczyny, którym wysyłałam fotki! 15.03.12, 11:10
                kolory są fajne! ja czekam na zielony mam nadzieję ze będzie jak w opisie dwa odcienie zielonego jabłka
              • gaga-sie Morski śpiworek 28.03.12, 20:45
                Mój śpiworek też dotarł, tak jak Iza pisała, jest świetny. Akurat na nadchodzące chłodysmile
                • justyna2262 Re: Morski śpiworek 28.03.12, 20:50
                  Mój też dotarł dzisiaj, podobno, bo mama dzwoniła mi. Zamawiał mi brat ze swojego konta i nie zmienił danych do wysyłki więc dostanę go za tydzień. Ale podobno bardzo ładny i porządny. Też wzięłam turkus chociaż myślałam o seledynie. Dima jak już dostaniesz ten seledyn, czy mogłabyś wkleić real fotki? jak mi się spodoba to może i ten bym domówiła.
                  • dziustynka Re: Morski śpiworek 29.03.12, 11:29
                    Ja czekam na mojego pasiaka smile
                    • dziustynka pasiak buggysnuggle 13.04.12, 09:54
                      Jest od wczoraj na wózku. I jest taki piękny! Bardzo baaardzo mi się podoba smile

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/dg/fa/sjut/IeSNtuB8YxIBdAoTyB.jpg
                      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/dg/fa/sjut/uiOdHriDzyLjNaMHBB.jpg
                      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/dg/fa/sjut/CTmbBWSghznN2Lr1hB.jpg
                      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/dg/fa/sjut/U8sFrGaLwgx3aBHKfB.jpg
                      • gaga-sie Re: pasiak buggysnuggle 13.04.12, 09:57
                        Ślicznysmile Tez miałam na niego chrapkę wczesniejsmile
                        • tygisek Re: pasiak buggysnuggle 13.04.12, 22:57
                          sliczny, mi tez wpadl w oko, ale bardziej ten w odcieniach "warm" smile choc ten tez, niepowiem...
                          ostatecznie zamowilam sobie u naszej Magdy Forumowej turkusowo-ciemnoszary i tez jestem megaszczesliwa wink jest piekny, milusi, no i choc przeznaczony do GT, chwilowo upiekrza i sluzy w czekoladowym urbanku, ale pasuje jak "ujulal" big_grin
                          • gaga-sie Re: pasiak buggysnuggle 13.04.12, 23:25
                            No to korzystaj z niego, bo jak GT przybędzie, to mogą się zacząć upałysmile
                            • tygisek Re: pasiak buggysnuggle 14.04.12, 08:01
                              no Gaga Ty wez mnie nie podkurzaj wink tak wlasnie robie, uzywam sobie - no a wlasciwie Mlody sobie uzywa!
                              • isabel_o kocyk 14.04.12, 10:23
                                Pasiak bardzo ładnysmile

No ja też już mam dosyć czekania i czekając kupuję kolejne kocyki "ożywiające" gt a gt jak nie ma tak nie ma sad tongue_out

To kocyk z uk, zrobiony na zamówienie:
                                fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3084364,2,1,kocyk.html
                                • isabel_o Re: kocyk 14.04.12, 12:57
                                  Zrobiłam jeszcze raz fotkę bo jakoś te kolory wyszły mniej żywe niż są w realu. Może ta będzie lepsza:
                                  fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3084624,2,1,kocyk.html
                                  • gaga-sie Re: kocyk 14.04.12, 12:59
                                    Bardzo mi się podobasmile Mam nadzieję,że GT w końcu dotrze, bo splajtujemy. Ja czekam własnie na torbę do gt, leci do mnie z usasmile
                                    • isabel_o Re: kocyk 14.04.12, 14:24
                                      A jaką zamówiłaś? smile
                                      To racja, już człowiek głupieje od tego czekania uncertain
                                      • gaga-sie Re: kocyk 14.04.12, 21:43
                                        Zamówiłam jakąś JJ cole, chyba ze starej kolekcji, bo nawet nie wiem, co za model, ale wizualnie mi się spodobała. Wyślę Ci zdjęcia na gazetowego, bo dalej nie potrafię wstawiać https://emotikona.pl/emotikony/pic/0blush2.gif
                                      • calineczka793 Re: kocyk 14.04.12, 22:48
                                        Eee tam głupieje - ja w ramach czekania zamierzam kupić drugi wózekwink I w sumie się nawet ucieszyłam z opóźnienia, że nie będę musiała kupować dwóch wózków w jednym m-cuwink

Iza piękny ten kocyk...
                                        • isabel_o Re: kocyk 15.04.12, 11:13
                                          Dzięki smile Takie kolorki sobie wybrałam z zamiarem ożywienia czarno szarego gt. Babeczka z uk robi te kocyki na zamówienie w dowolnych wybranych przez klienta kolorkach i kolejności...
                          • megkati śpiworek turkusowo-szary 15.04.12, 12:23
                            Czy mogłabym poprosić o zdjęcie śpiworka? Dokładnie w takich kolorkach sobie wymarzyłam śpiworek, narazie mam polarek i próbuję własnych sił .... może uda się coś podpatrzyć wink Będę wdzięczna za zdjęcie/a smile
                            • tygisek Re: śpiworek turkusowo-szary 15.04.12, 17:57
                              posle na gazetowy, moze byc? albo stane na rzesach i umieszcze jakos tu wink
                              • megkati Re: śpiworek turkusowo-szary 16.04.12, 07:44
                                Jasne, że może być. Bardzo dziękuję smile
                • megkati Re: Morski śpiworek 28.03.12, 21:32
                  Czy mogłabym poprosić o zmierzenie szerokości śpiworka i długości zamka?- myślę o uszyciu takiego śpiworka... tylko nie wiem czy sił starczy i umiejętności ...
                  • afroddytta Re: Morski śpiworek 28.03.12, 21:48
                    Ja w piątek jestem umówiona z Izabel aby dokładnie obejrzeć (nie mogę się zdecydować co do grubości śpiworka) i wymierzyć ten śpiworek, bo tez zamierzam sama takie dzieło wykonać smile Jak chcesz to napiszę jakie mam wrażenia, czy się tego podejmę i oczywiście zebrane dane. A do jakiego wózka chcesz szyć? Ja szyje do Urbana i chcę trochę zwęzić na dole aby idealnie pasował, a nie tak wisiał po bokach, poza tym mam na razie małe dziecko, więc i tak do końca nie będzie dosięgać. Ja też chcę turkus, mam nadzieję, że do szafirku będzie ok? Chcę też uszyć wkładkę na siedzisko, ambitnie smile
                    • dima1312 Re: Morski śpiworek 28.03.12, 22:04
                      ok. ale ja ciągle jeszcze na niego czekam...
                    • megkati Re: Morski śpiworek 28.03.12, 22:24
                      Oj coś czuję, że moglybyśmy sobie fajnie 'pogawędzić' hihi - bo ja o wkładce też myślałam, ale chyba jednak za wysokie progi ... zacznę od śpiworka ... turkusowego smile ... do MB Terrain smile Wszelkie sugestie, uwagi itp. bardzo mile widziane smile
                      • gaga-sie Re: Morski śpiworek 28.03.12, 22:37
                        Oj, chyba lepiej będzie jak ci Afroddytta zmierzy, bo ja nie mam zmysłu krawieckiego i na pewno coś pokićkamsmile Ale jakby co, to służę pomocą.
                    • megkati afroddytta 31.03.12, 17:31
                      Jak tam śpiworkowe pomiary, spostrzeżenia, ustalenia?
                      • afroddytta Re: afroddytta 31.03.12, 19:50
                        Śpiworek widziałam i przede wszystkim moim zdaniem kolor tego kupionego przez dziewczyny jest inny niż na tych zdjęciach (choć wiadomo ustawienia monitora itd.) wg mnie to bardziej morski (zielony) niż turkusowy (niebieski jak kamień turkus) i ten kolor nie bardzo pasuje do mojego szafirowego czy chabrowego wózka.
                        A o samym śpiworku to jest on dwuwarstwowy, zarówno góra jak i spód są z dwóch warstw, średniego polarku, ja już kupiłam polar grubość 450 g/m2 i chyba jest podobny. Ten śpiwór jest na górze i na dole w kwadrat, na pewno na dole chcę zrobić zwężenie, bo mi w urbanie zwisają boki, a zimowy śpiwór quinny, który mam jest właśnie zwężany i pasuje idealnie (tu trochę widać kształt. Górę też chcę zmodyfikować i zrobić zaokrągloną z wszytym sznureczkiem do zbierania, bo tak przyjemnie jak będzie zimno -coś takiego
                        Ten śpiworek ma ok 107 cm dł. i jest za długi wisi mi pod podnóżkiem, chcę zrobić taki ok. 10 cm krótszy, aby był do podnóżka, co do szerokości to jest dość szeroki ok. 44cm, i wydaje mi się, że już szerszy nie powinien być.
                        Ten kupny śpiworek ma wszyty suwak jak ustaliłam nazwę dwurozdzielny (jak w kurtkach rozpinanych z góry i dołu) i taki też wszyje, do kupienia chyba tylko na allegro. Tylko suwak nie jest wszyty od samej góry tej części górnej tylko jest zostawiona taka wolna część na wywinięcie lub przykrycie już bez suwaków z boku, jeszcze nie wiem czy tak zrobić czy suwaki normalnie do końca.
                        Ja kupiłam już materiał turkusowy (taki bardziej niebieski) 2 m dł. i 160 cm szerokości, starczy na śpiworek i zostanie na jakiś kocyk do kompletu. Mam plan ściągnięcia maszyny w tygodniu i zobaczymy smile (najpierw wszystko wytnę, pozszywam co się da i dopiero będę zamawiać suwak, najbardziej to mnie przerażają te wycięcia na pasy)
                        To chyba wszystkie wrażenia, ale jak masz jeszcze pytania to pisz.
                        • isabel_o Re: afroddytta 31.03.12, 23:20
                          Afrodyta wiesz, ze po naszym spotkaniu wlozylam go w wozek i po piludniu wyszlam na dwor i ten kolor jeszcze inaczej wygladal niz w ch. Wszystko zalezy od swiatka...
                          • gaga-sie Re: afroddytta 01.04.12, 00:18
                            Ja swój tez przetestowałamsmile Dla starszego dziecka bardzo fajny. Kolor w świetle dziennym przypomina mi ten z kamienia na zdjęciu pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Turquoise.pebble.700pix.jpg&filetimestamp=20050426154740
                        • megkati Re: afroddytta 01.04.12, 10:28
                          Baardzo dziękuję za relację ... cenna ... bo wstępnie założyłam szer. 48 cm - i byłby za szeroki, a długość też chciałam tak ok. 105 cm ... ale zrobię 100. Mój problem jest tylko taki, że 'wykombinowałam' sobie dwustronny śpiworek a do tego samą dodatkową nakładkę jeszcze w innym kolorze, także muszę troszkę z materiałami zamieszać ... no i te dziurki na pasy ... żeby w odpowiednich miejscach były. A do chabrowego wózeczka to faktycznie musi się dobrze zgadzać odcień turkusowego, żeby się nie 'pogryzły' wink. Wielkie dzięki za pomoc i powodzenia w 'sztrykowaniu' wink !!!
    • dima1312 Re: afroddytta 15.04.12, 12:25
      ja od niedawna mam swój śpiworek kolor zielony tak jak w necie super! duży i wygodny mięciutki czekam teraz zeby go do nowego Elita włożyć jak pstryknęfotkę to poproszę Izę o pomoc aby go pokazać
      • afroddytta Re: afroddytta 15.04.12, 15:46
        Ja śpiworek mam skrojony, wszystko przygotowane, tylko jeszcze muszę jutro sprawę suwaka wyjaśnić i będę szyć, o ile maszyna będzie współpracować, bo buntuje mi się przy polarze sad
        Materiał na wkładkę tez już czeka, jutro jadę po gąbeczkę, lamówkę i szyję, bo tu chyba będzie prościej, zobaczymy smile
        Za 2 tygodnie wyjeżdżam więc wszystko musi być gotowe.
        • dona1325 Re: afroddytta 03.06.12, 00:12
          Tutaj jest wykrój oryginalnego śpiworka
          www.lilleprinsen.no/index.php?id=564651&altprod=1&parent_prod=461095&page=modules%2Fproduct
          Tylko nie wiem czemu mi link nie wszedł, trzeba po prostu skopiować do przegladarki i gotowe.
          • dona1325 Re: afroddytta 03.06.12, 00:13
            Link wszedł tylko na dole tej stronki są zdjęcia przykładowych spiwprków i miedzy innymi zdjecie z wykrojem.
            • afroddytta Re: afroddytta 03.06.12, 00:25
              Wykrój to akurat nic skomplikowanego, ale te polarki są rewelacyjne, choć u mnie w sklepie dla dziewczynek też kilka fajnych wzorków było, dla chłopców tylko jednokolorowe się dało wybrać.
              • saras-wati organizer torebka 05.06.12, 14:41
                www.tosia.pl/sklep/product/p/2118/maclaren,mini,utility,tote.asp
                podoba mi się ta grafitowa, ale nie widziałam jej na żywo, którą s Was może ją miała lub widziała na żywo? wygląda fajniej od ichniego organizera i zastanawiam się, jak to naprawdę prezentuje się na parasolkach?
                • dima1312 Re: organizer torebka 05.06.12, 14:47
                  Aga masz tu www.toysrus.com.au/maclaren-mini-utility-tote-charcoal/w1/i1670651/
                  • saras-wati Re: organizer torebka 05.06.12, 14:49
                    dziękiwink
                • gaga-sie Re: organizer torebka 05.06.12, 15:31
                  No,no, czego to w maclarenie nie wymyśląsmile Ciekawe, czy dostęp do środka jest łatwy. I pewnie trzeba zdejmować przy składaniu, ale to chyba każdy organizer ( mojego SK mąż mi złamał w jednym miejscu). Ale wygląda ciekawie.
                • isabel_o Re: organizer torebka 05.06.12, 19:31
                  Saras ciekawy ten organizer! Ty używasz parasolki więc powinien być ok. Fajniutki smile
                  • saras-wati Re: organizer torebka 05.06.12, 19:48
                    tylko wystarczy poczekać, aż sie u nas pojawismile gaga, jedyny organizer, jaki możesz złożyć z wózkiem bez szkody dla niego, to taki, jak robi maclaren(ów klasyczny, że tak powiem) lub sk etc - który jest miękkiwink
    • justyna2262 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 09.06.12, 19:47
      Widziałam te kocyki na targach Mother&baby, ale nie za dokładnie je obejrzałam, bo mąż mnie ciągnął dalej, ale tak pomyślałam że są fajną alternatywą dla tych Stokke. Jedna są wełniane-droższe, a inne bawełniane, tańsze.
      Czy ktoś je może użytkuje, jak zachowują się po praniu? Nie wiem, wart kupić?

www.martello.pl/pl,c3,,34,kocyk_hipis.html
      www.martello.pl/pl,c3,,40,kocyk_welniany_hipis.html
      • calineczka793 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 09.06.12, 22:21
        Fajne te kocyki...Justyna a jak w dotyku? Miałaś w ogóle okazję je "pomacać"smile?
        • justyna2262 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 09.06.12, 22:31
          Ja dotykałam ten wełniany i bardzo przyjemny w dotyku,delikatny. Teraz żałuję, że dałam się tak szybko zabrać mężowi i nie obczaiłam tego bawełnianego i że wogóle nie zakupiłam odrazu. Ja byłam w Krakowie.
      • calineczka793 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 10.06.12, 06:47
        Ja chyba zaryzykuje i kupię wełniany i bawełniany - tylko nie mogę zdecydować co do koloru przy wełnianym - biała czy fioletowa obwódka, bo przy bawełnianym nie mam takiego problemu - cytrynowa obwódka.

Jutro będę zamawiać telefonicznie.
        • calineczka793 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 13.06.12, 14:02
          Dzisiaj dotarły kocyki - bardzo ładne kolory, mile w dotyku - nie wiem jak będą się zachowywały po praniu, ale na tą chwilę jestem baaardzo zadowolona - dziękuję Justyna za link z kocykamiwink
          • justyna2262 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 13.06.12, 21:25
            OOO, to super, że jesteś zadowolona. Ja chyba też się zdecyduję na któryś. A powiedz mi, bo ja oglądałam tylko ten wełniany i w sumie teraz nie wiem który kupić, dwóch za nic mi mąż nie dasmile Jaki jest ten bawełniany? Czy jest duża różnica między nimi?
            • calineczka793 Re: "Wypaśne" dodatki do naszych bryczek ;-) 14.06.12, 11:18
              W dotyku nie ma różnicy w sumie wyczuwalnej chyba...ale na 100% napiszę Ci wieczorem...na pewno wełniany na żywsze kolory, może trochę inny splot. Gdybym nie wiedziała, że jeden jest bawełniany a drugi wełniany to moje oko laika pewnie tego by nie rozróżniło.
    • maria.szymanowska Pinkieshop - dodatki do wozków 13.06.12, 21:28
      Zobaczyłam na fb banner pinkieshop.pl z dodatkami do wozkow. Wyglądają porządnie. Kupowałyście tam wkładki albo śpiworki?
      • sylki Re: Pinkieshop - dodatki do wozków 13.06.12, 21:57
        zaje...fajny sklep big_grin
      • magdashero Re: Pinkieshop - dodatki do wozków 13.06.12, 22:02
        no piękności tam są, czemu nie znałam tego sklepu wcześniej tzn. zimą sad
        • sylki Re: Pinkieshop - dodatki do wozków 13.06.12, 22:12
          spiwory piekne, myślę, że ten sklep to nowość smile
          • gaga-sie Re: Pinkieshop - dodatki do wozków 13.06.12, 22:37
            Super, fajne są wkładki do wózka z małpkamismile Na fb jest informacja, że wprowadzenie na rynek- maj 2012. Ciekawe, jak z jakością tych produktów, bo właścicielki je same produkują, chociaż wygląda to solidniesmile
      • isabel_o Re: Pinkieshop - dodatki do wozków 13.06.12, 22:49
        Ale super sklep! Słodziuchne te rzeczy big_grin Ale już nie dla mnie sad

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka