Dodaj do ulubionych

kolejny wózek dla "rok po roku"

13.03.12, 17:34
właśnie kończe moją przygode z Phil&teds
czas na kolejny
mam 17miesiecy różnicy i starsza 2lata7 miesiecy lubi spac w wózku

myślałam o maclarenie techno twin

a moze coś innego jeszcze jest fajnego ?

stawiam na dlugie wyprawy bo lubie wychodzic z domu na cały dzień, no i na spanie dla dwojki

nie wiem co bedzie za poł roku ale na chwile obecną nie wyobrazam sobie być bez kolejnego podwójnego wózka smile
Obserwuj wątek
    • saras-wati Re: kolejny wózek dla "rok po roku" 13.03.12, 18:56
      zastanawiam się czy jest wygodnie, jak masz dzieci z większą różnicą wieku, wagi w takim wózku obok siebie? czy np. nie prowadzi się ciężko?czy nie lepiej jest właśnie jeden za drugim?
      tak sobie głośno myślę, bo nie miałam doświadczenia...
      • gomilu Re: kolejny wózek dla "rok po roku" 13.03.12, 19:15
        Ja musiałam zrezygnować z Phil & Teds ze względu na to właśnie ze moje dziewczyny tez śpią na spacerze, a starsza nie chciała tak wysoko siedzieć. Ja mam Britax B Dual do tej poru się sprawdza. Teraz dokupiłam adaptery i górne siedzisko jest wysunięte do przodu wiec na dole jest jeszcze więcej miejsca szczególnie po rozłożeniu oparcie. Moja starsza tez ma 2,7 lat i nie wiem jak to będzie latem. Zastanawiałam sie na Baby Jogger City Mini double, ale pytałam na forum i chyba nikt nie użytkuje.
    • zurekgirl Re: kolejny wózek dla "rok po roku" 13.03.12, 20:55
      Ja woze dwojke (babsko 20 kg i chlopczyk 14 kg- wiem wiem, dwa klocki, ale nie daja rady jezdzic cale dnie na hulajnogach, a ja ich od rana do nocy mecze spacerami) BJ Mini Double. Nie przypuszczalam, ze da sie podwojny wozek z pokaznym zaladunkiem pchac jedna reka. Musze tylko mocniej dociskac przy kraweznikach, ale tez bez tragedii. Pojedyncze Pliko Switch mi sie gorzej podbijalo z 10 kg dzieckiem tylko. Jedyne, co mnie w tym wozku drazni to slaby dostep do kosza na zakupy, ale te saszetki za siedziskami wystarczaja na spory zaladunek. Wysokosci siedzisk i budek nie musze reklamowac. Dzieciaki maja po 3,5 roku, sa wysokie, moja 20 kg corka w kurtce i przykryta kocem ma dosc ciasno, chlopczyk szczuplejszy, latwiej mi go owinac ocieplaczami. Obojgu zdarza sie zasnac w wozku i maja wygodnie.
      • nimeska Re: kolejny wózek dla "rok po roku" 14.03.12, 17:45
        fajnie wygląda ten BJ ale wydaje mi sie ze jestem z męzem do niego za wysoka sad
        tylko 104cm a w techno twin jest 111cm ...
        spora roznica
        ...
        tylko za to w twin siedzisko ma 28,5cm a w BJ tym 34cm
        zawsze szerzej ..

tylko czy w nim na wysoksoci nog nie ma za duzo materialy do czyszczenia ?smile
        bo w twinie mi sie to podoba ze ławto sie go czyści smile big_grin
        • srebrno-listka Re: kolejny wózek dla "rok po roku" 14.03.12, 18:01
          Nie mierzyłam, ile bj mini double ma wysokości rączki, ale oglądałam go sklepie. Mam 187 cm wzrostu i byłam zaskoczona, że nie ma rączki za nisko - pojedynczy mini ma trochę za nisko. I przez pojedynczą rączkę całkiem wygodnie można prowadzić go jedną ręką, podczas gdy maca raczej sie nie da.
    • moniar80 Re: kolejny wózek dla "rok po roku" 14.03.12, 20:59
      nie moge zrozumieć fenomenu mclarena. tesciowa zakupila dla naszego wojtusia taki wózek (może dlatego tak sie do niego zle nastawilam smile). zrobila to bez jakiejkolwiek konsultacji. ta drozyzna nadaje sie tylko na wyjscie do tesco. Nawet mój meżuś sie mamusi postwił i kupił szkrabshop.pl/pl/p/Wozek-spacerowy-Lira-4/35. równie zwrotny, ładny i nie boje sie że mi się połamie na nierównościach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka