Dodaj do ulubionych

mini GT double i valco baby zee two

12.04.12, 09:49
hej,
dziewczyny, jesli jestem meczaca z wyborem wozka dla noworodka i 16 mies to wybaczcie.
badzo chce skozystac z okazji, ze moj maz jedzie do usa i moze kupic wozek, bo my mieszkamy w Norwegii, a tu jest wszystko duuuuuuzooo drozsze i do tego mniejszy wybor.
moim pierwszym wyborem byl britax b- dual lub b-ready , zastanawialam sie nad kolcraftem- ogolnie wozki jeden za drugim. obawiam sie jednak, ze bedzie ciezko pchac pod gorke a ja zeby wyjsc na glowna ulice musze pokonac jedna- zreszta w norwegii gorek nie brakuje.
dlatego zastanawiam sie nad wozkiem obok siebie..lepiej sie prowadzi, dzieci maja taki sam widok- fakt jest szerszy, ale u nas wiekszosc jest wozkow obok siebie, wiec inne mamy jakos sobie radza. moimi idealem jest MB- mamy pojedynczy, ale double jest za wielki i ciezki, dlatego znalazlam te dwa :

www.valcobaby.com/products/strollers/model/zee-1.html
www.peppyparents.com/servlet/the-869/city-mini-gt-double/Detail
bardziej podoba mi sie valco baby, ale wydaje mi sie ze siedzenie jest mniejsze od BJ, na filmiku na stronie, starsze dziecko w wozku wydaje sie scisniete i nie ma miejsca na glowe...

co sadzicie? poradzcie, please !
Obserwuj wątek
    • chubabubba Re: mini GT double i valco baby zee two 12.04.12, 11:19
      Ja miałam dwa valco baby- tri mode ex twin i latitude którego już chyba nie produkują a na jego miejsce wszedł chyba właśnie zee. Do latitude bez problemu ladowalam 2,5 latke oraz 4 latka. bez problemu w nim spaly. W tri mode spała nawet prawie 8 latka i bez problemu się mieściła. Ogólnie bardzo lubię valco baby i jak dla mnie są lepsze niż MB duo którego tez miałam. Wydaje mi się ze jeśli szukasz w miarę małego podwójnego wózka to ten powinienien spełnić twoje wymagania chociaż na żywo go nie widziałam.
      • zoslo82 Re: mini GT double i valco baby zee two 12.04.12, 11:40
        hej, dzieki za odzew.. to wlasnie po twoich postach postanowilam zajrzec na strone valco baby... zaciekawilo mnie to, ze wolisz valco od MB... weszlam na strone i zobaczylam ten zee, to chyba jest nowosc, prawda? martwi mnie tylko rozmiar siedzen, po wymiarach wydaja mi sie dosc male... a co jak dojdzie jakis spiwor na zime? moze znajde gdzies wymiary latitude i porownam z zee.
        mini GT - jest szerszy i tym samym siedzenia sa wieksze...masz doswiadczenie z BJ city mini?
        • chubabubba Re: mini GT double i valco baby zee two 12.04.12, 21:35
          BJ nigdy nie miałam, jestem wyrodna i on do mnie w ogóle nie przemawiasmile
          a co do tegoo że wolę calco od MB to sama się zdziwiłam.Mam urbana i kocham go miłoscią wielką ale duo jakos mi nie podszedł pomimo super kieszonek,schowków itp a miałam jeszcze model z new zealand-po dwóch wyjściach go sprzedałam i zakupiłam własnie valco z którym od razu przypadliśmy sobie do gustu..
          tutaj są wymiary latitude:
          Dimensions:
          Maximum Width: 28" / 71cm.
          Stroller Length: 33" to 37" / 81cm to 94cm.
          Handlebar Height: 36" to 40" / 91cm to 101cm.
          Canopy Height: 22" / 56cm.
          Seat Back Height: 18" / 46cm.
          Seat Width: 11" / 24cm.
          Seat Depth: 9" / 23cm.
          Leg Length: up to 9" / 23cm.
          Folded Dimensions: wheels on - 33" x 28" x 13" / 84cm x 71cm x 33cm; wheels off - 31" x 28" x 11" / 79cm x 71cm x 28cm

General:
          Capacity: Two children
          Maximum Weight:
          Stroller Weight: 31lbs / 14kg
          Wheel Diameter: 9" / 23cm rear, 7-1/2" / 19cm front
          czyli jest tylko trochę głebszy od zee jesli chodzi o siedzenia ale za to siedziska są nizsze.
          • zoslo82 Re: mini GT double i valco baby zee two 13.04.12, 09:31
            dzieki bardzo za te wymiay. rzeczywiscie sa podobne do zee. musze porownac do mojego questa..czytalam gdzies opinie, ze latitude jest ciasny dla starszych dzieci tzn ok 2-2,5 roku, a moje to raczej sa z tych wieszych- wyzszych, takze obawiam sie, ze nie bedzie im wygodnie jak jeszcze wloze spiwoek co u nas jest koniecznoscia.
            przymierzalam moje corki 3,5 i 1 rok do MB duet i starsza wygladala smiesznie... mala ok, ale pewnie nie na dlugo, bo siedzenia w nim sa na prawde male.. porownam duet z zee, to bede miala jakies wyobrazenie.
            szkoda ze nie ma jeszcze zadnych opinii uzytkownikow, to taki zakup troche w ciemno. ale przyznam ze mnie bardzo kusi smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka