Dodaj do ulubionych

Najlepszy wózek...

17.04.12, 00:00
...jaki możecie mi polecic dla 1,5 roczniaka z pompowanymi kołami i rozkładanym oparciem do leżenia?
Obserwuj wątek
    • nicolcia9 Re: Najlepszy wózek... 17.04.12, 08:36
      jestem już prawie zdecydowana na MB Swift, ale zastanawiam się czy jak budka jest złożona to czy nie przeszkadza ona maluchowi? w sensie czy nie wisi mu na głowie? czy można ją gdzieś upchnąc do tyłu?
        • jasiek4 Re: Najlepszy wózek... 17.04.12, 09:07
          O dzięki Sylki, to była jedyna rzecz (ta budka), która mi przeszkadzała w moim Swifcie a to takie proste wink
          MB Swift jest cudny mam go od dwóch tygodni ale dla 7 miesięczniaka. Dla 1,5 rocznego dziecka wzięłabym już chyba MB Urbana no chyba, że maluszek jakiś wyjątkowo drobny.
          Proponuję też przymierzyć do bagażnika bo tu była spora różnica pomiędzy Swiftem i Urbanem.

Oglądałam na żywo i MB i Baby Joggery, jak dla mnie nie ma porównania jeśli chodzi o jakość wykonania choć system składania BJ jest świetny i jeśli dla kogoś to ważne to warto je wziąć pod uwagę. Budka w Swifcie jest zupełnie wystarczająca i tu nie widzę przewagi BJ.
          O wzornictwie nie ma co pisać bo co kto lubi ...
            • afroddytta Re: Najlepszy wózek... 17.04.12, 09:56
              Też MB. Ja wożę chyba już z miesiąc 10miesięczniaka i dla nas swift byłby zdecydowanie za mały (oglądałam go kiedyś w sklepie), moje dzieci są takie konkretne, poza tym po przesiadce ze Speediego to i Urban wydaje mi się wąski.

Co do daszku, to też na to sama nie wpadłam, ale isabel mnie oświeciła smile choć moim zdaniem to jednak trochę niedopracowanie, czy na prawdę nie sposób zrobić jednego dopracowanego w szczegółach wózka, właśnie o takie drobiazgi mi chodzi... (i jeszcze parę innych np. siatka na drobiazgi na oparciu to też taki wielki problem, że nie może być w prawie każdym wózku?)
              • tygisek Re: Najlepszy wózek... 17.04.12, 10:33
                no ale daszek w MB przeciez zostal poprawiony, no a wlasciwie dodany smile wiec jednak "robia cos" w sprawie ulepszenia i dazenia do idealu wink siatka w oparciu, czy jakas kieszonka przydalaby sie, i w MB nie bylaby problemem napewno, ale jak tak wszystko pododajemy, tu kieszonke, tu sakiewke wink no trche wozek jakby straci na swym minimalistycznym wygladzie, ktory mi osobiscie sie bardzo podoba....ale nie to ze ja bym w MB czegos nie poprawila - mi bardziej niz daszka i kieszonki brakuje wentylacji w oparciu (takiej jaka jest w BJ) kiedy dziecko spi latem w tym wozku, nam by sie bardzo przydala..
                • nicolcia9 Re: Najlepszy wózek... 17.04.12, 10:53
                  to ja już zgłupiałam... bardzo mi się podoba MB Swift jest taki zgrabniutki big_grin ale faktycznie BJ Elite chyba byłby bardziej odpowiedni dla 1,5 roczniaka. Mam straszny dylemat pomiędzy tymi wózkami ;/ Swift mnie zauroczył big_grin na pewno starczy na okres letnio-jesienny, ale zimowy pewni już nie - nie wcisnę w niego 2 latka w kombinezonie i ze śpiworkiem ;/ ah... czemu to nie jest taki proste tongue_out
                • megkati Re: Najlepszy wózek... 17.04.12, 11:00
                  I właśnie pod względem wentylacji zdecydowana przewaga MB Terrain - nie jest wprawdzie tak super rozwiązane jak w BJ - ale budka się odpina i można dowolny lufcik zrobić wink a ta prostota formy naprawdę urzeka wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka