Dodaj do ulubionych

perełki - opis z all:)

03.11.12, 20:20
tak na wesolo:
..."WOZECZEK BARDZO LATWO SIE PROWADZI BO MA 4 KOLA"...
..."NIAMA ZADNYCH POPSUC W TAPICERCE"...
..."JEDYNYM MINUSEM TO JEST LEKKI LUZ PRZY KOLE CO TROSZKE BUJA WOZKIEM ALE NAPEWNO KOLO NIEODPADNIE PONIEWAZ NA KONCU JEST JEGO BLOKADA"...

--
Krzyś, ur. 24.12.2008

https://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd1en0047o.png
Obserwuj wątek
    • aga_1980_31 Re: perełki - opis z all:) 03.11.12, 23:37
      sprzedam wózek nowy model ,wózek jest używany ale cała spacerówka jest nowa wyrzyskie tex tyli jak i torba i butka , w zestawie też jest gondolka w zestawie moskitiera i folia ,stelaż prawie nowy ,wysyłka kurierska możliwa po uzgodnieniu .prawie nowy. .rozwarze każdą propozycji w ramach rozsądku czkam na e-mel
      --
      https://suwaczki.maluchy.pl/li-49350.png
      https://suwaczki.maluchy.pl/li-49351.png
      http://iv.pl/images/40637504292658055133.jpg
    • annulka79 Re: perełki - opis z all:) 04.11.12, 19:42
      "Oferowany wózek cechuje się szykiem i elegancją który w połączeniu z nieblaknącymi tkaninami zapewnia Państwa dziecku idealną temperaturę i wilgotność powietrza niezależnie od warunków pogodowych."
      • martuska1982 Re: perełki - opis z all:) 04.11.12, 19:50
        annulka79 napisała:

> "Oferowany wózek cechuje się szykiem i elegancją który w połączeniu z nieblakną
        > cymi tkaninami zapewnia Państwa dziecku idealną temperaturę i wilgotność powiet
        > rza niezależnie od warunków pogodowych."

o,to jest dobre.Nie wiedziałam, że szyki elegancja zapewniają idealną wilgotnośc powietrza dziecku,następnym razem bedę wiedziała jakiego wózka szukać. wink
    • villemo86 Re: perełki - opis z all:) 10.11.12, 18:48
      Witam!

uzywany maksymalnie rok, wiekoszosc czasu stal bezuzyteczny
      jest to nasz 5 wozek i jak kazdy niezaleznie od firmy ma swoje plusy i minusy
      plusy: jest kwintesencja stokke i bugaboo.
      1. Ze stokke wzieta wysokosc wozka- dziecko siedzi na wysokosci stolu-widac na jednym ze zdjec. Bardzo przydatne na miescie-nie trzeba biegac po fotelik itd albo karmic trzymajac na kolanach-wystarczy podjechac pod stol.
      2. Dziecko siedzac wysoko widzi wiecej a nie tylko kolana i pupy przechodni oraz nie siedzi na wysokosci rur wydychowych
      3. Siedzisko kubelkowe mozna zamontowac przodem lub tylem- co wazne wlasicwosci jazdy zachowane sa ( w wozkach z przekladana raczka czasem wozek zaczyna "zbaczac" przez zmiane srodka ciezkosci)
      4. przy odrobinie wysylku i mozliwosci mamy/taty- montowanie siedziska przodem/tylem jest do pewnego momentu mozliwe wraz z dzieckiem ( np.przeszkadza slonce,wieje wiatr- nie ma czasu wypinac i wyciagac dziecko)

co odroznia od stokke- gorna granica wagowa- stokke do 15kg, joolz do 17kg, brak palaka miedzy nozkami dziecka w gondoli, bardziej stabolny/masywny, wiecej miesca na zakupy, wygodniejsza raczka rodzica- obszyta prawdziwa skora.
      5. wozek jest bardzo zwrotny- nawet z 15 kg dzieckiem mozna prowadzic jedna reka.
      6. podnozek regulowany- regulacja plynna 3 stopniowa
      7. mozliwe 3 pozycje siedzenia/ pol lezenie/ lezenia- regulacja po wcisnieciu po obu stronach galek bezowych
      8. odpinane siedzisko oraz osobno odpina sie budka
      9. palak dla dziecka obszyty skora 100% otwiera sie po obu stronach z mozliwoscia calkowitego demontarzu
      10. 5-cio punktowe pasy bezpieczenstwa

11. udostepnilam zdjecie meza przy wozku nie tylko dlatego by sie nim pochwalic ;-p ale przy okazji wytlumaczyc ze nawet osoba wysoka jak on 190 cm albo niska jak ja 164cm maja komfot w prowadzeniu wozka poniewaz raczka rodzica jest rowniez teleskopowa i jest mozliwosc ustawienia wygodnej dla siebie dlugosci raczki
      12. przednie kola piankowe, obrotowe z mozliwoscia zablokowania do jazdy wprost, tylne kola pompowane z latwym demontazem ( wazny przy transporcie np. samolotem it'd)
      13. rama wozka aluminiowa
      14. WOZEK TECHNICZNIE JEST CALKOWICIE SPRAWNY!!!
      15. oryginalna torba z niezliczona iloscia kieszonek
      tu mozna poczytac profesionalny opis (NO NIE WIEM CZY BARDZIEJ PROFESJONALNY OD TEGO wink )

minusy naszego wozka: bylo uzywane, zwiedzilo pol europy, podrapane, obtarte i wszystkie normalne ryski sa- nie da sie tego uniknac smile

kosz na zakupy ma taka klape ktora po upraniu- pekla- wymienilam ja ale musialam dac do krawcowej do wszycia - sa slady ingerencji tzn widac z bardzo bliska ze szew nie jest oryginalny
      Tapicerka w jednym miejscu po upraniu zmechacila sie poprzez rzep
      siedzisko dziecka zostalo wymienione- hm, nie czytam instrukcji a bylo napisane ze z wewnatrz tapicerki siedzisko da sie wyciagnac - w konsekwencji jest wymienione. Jest lepsze-grubsze. ale na przyszlosc nie radze prac wraz znim tylko go wyjac- sa tam rzepy do tego wink
      Parasolka- nie wiem jak, gdzie i kiedy ale sie pobrudzila i jakas nieapetycznie wyglada mimo prob sprania

folia przeciwdeszczowa nigdy nie uzywana porwana przez wiatr w norwegii-gdzies we fjordzie z pewnoscia jest
      no wiec mimo tych wszystkich ALE polecam ten wozek bo jest zwinny, stabilny, wygodny dla dziecka- siedzi prosto bez potrzeby podsuwania zmechaconych poduszeczek pod plecy. Zlozyc mozna na 2 sposoby- razem s siedziskiem albo wypiac siedzisko kola i budke. Kola bardzo latwo sa zdejmowane ( zaimpregnowane na zime) Tapicerka uprana miesiac temu, wyczyszczona dodatkowo przed sprzedaza. Paragon dolaczam
    • linkap_wawa Re: perełki - opis z all:) 25.12.12, 21:23
      i co ja robie w swiateczny wieczor - przegladam oferty wozkow na All uncertain
      - "Spacerówka składa się bardzo łatwo - jednym eleganckim ruchem..." - bo elegancja przy skladaniu to "must have" tego sezonuwink
      - "..prosty system składania do niewielkich rozmiarów - wymiary po złożeniu:
      105 cm długości, 63 cm szerokości i tylko 43 cm wysokości"
      - wow... bije rekordysmile
      --
      Krzyś, ur. 24.12.2008

https://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd1en0047o.png
    • martuska1982 Re: perełki - opis z all:) 08.01.13, 10:24
      (z tablicy) to już mam wrażenie, ze celowo. wink

"zaproponuj coś a rozważę każdą propozycjię
      Witam sprzedam wózek dziecięcy draiwer nazwa bodajże styłu dwa stabilne kółka sprzodu jedno podwójne kółko solidny wózek kostrukcjia metalowo aluminiowa oddam za małe pieniądze stoi w piewnicy zawala mi miejsce nie jest to nowy wózek ma jakies tam plamy i otarcia stan oceniam na dobry cały materiał konstrókcjia cała podstawa mocna polecam jeszcze nie jedno dziecko się w nim wychoda oddam za grosze możliwość zamiany zaproponuj coś sorki za jakość zdięć mogę wysłac na meila leprze zrobione w dzien na podwurku te były robione w piewnicy polecam tani dobry solidny wózek dowiozę na terenie miasta Dobre Miasto za darmo w okolicach do 30 km za niewielką opłatą za koszt paliwa polecam

wózek lekko zalany farbą ale nie widać tego delikatnie zalany spód wózka ale jest na tym kołderka zapinana do tego jest poszewka i folia ochronna tanio
      leprzych zdjęć nie dam rady zrobić robione telefon

na zdięciu są zaznaczone plamy

zamienię na telefon w podobnej cenie
      inne ciekawe fanty kierownicę do ps2
      częśći do audi b3
      gry do ps2 telewizor
      zegarki kosmetyki biżuteria zabawki zaproponuj co kolwiek a rozważę każdą propozycjię"
    • annulka79 Re: perełki - opis z all:) 16.01.13, 23:10
      "Dodatkowe usztywnienie ścian bocznych gondoli - zabezpiecza dziecko przed bocznymi uderzeniami"

"rączka regulowana w sześciu płaszczyznach"

"szyberdaszek z moskitierką"

"Jazda tym wózkiem to prawdziwa przyjemność dla dziecka i prestiż dla osoby prowadzącej wózek w trakcie spacerów zarówno po chodnikach jak i na łonie natury... zestaw zawiera aluminiową lekka i solidną ramę malowaną lakierami z domieszką brokatu zapewniająca niepowtarzalny dizajn " - to o produkcji rodzimej, mało znanej z pod pewnego znanego miasta wink

"niewątpliwą zaletą fotelika jest fakt iż można wykorzystać go jako kołyskę oraz możliwość wyboru tapicerki w kolorze torby lub wózka" - no tak z braku innych zalet wink

• martuska1982 Re: perełki - opis z all:) 06.02.13, 23:19
      no kurna! za dwie godziny aukcja się kończy i taka perełka by umknęła?
      opis cudny.

" ACha chciałąm dodac że z powodu wózka byiśmy słynni hehhe wszędzie robił furore iu rodziny w Poznaniu itd wszyscy o niego pytali bo jest piekny"

taki wtręt w zwyczajowy opis,a to cudo to jakie carino dada paradiso czy cuś.

i dalej

"Stoji nieużywany od lata idealny dla dwójki ponieważ gondola jest z funkcja siedzenia"

LOL
    • pona85 Re: perełki - opis z all:) 25.02.13, 22:21
      "Wózek został zakupiony w czerwcu 2012 r i był używany tylko przez 6 miesięcy,

ponieważ był to wózek dodatkowy, kupiony na wakacje dla dzieci, których różnica wieku wynosi 4 miesiące"

4 miesiące? taka różnica wieku? big_grin
    • aga_1980_31 Re: perełki - opis z all:) 11.03.13, 19:35
      Wózek Stokke Xplory, dzięki unikalnej konstrukcji, przekracza Europejska pomysłowość standards.Its bezpieczeństwa znajduje się po projekcji o fotel, aby mieć dziecko zawsze blisko you.Looking na świat będąc w kontakcie z Tobą, to będzie radosne i uspokajający doświadczenie w tym samym ciągłym time.The Stokke badań technologicznych doprowadził do poczęcia z simplifyed systemu transportu wózka w przypadku stairs.The wózka nie powinna być podniesiona, ale będzie płynnie ślizga się na schodach dzieki 2 tylne koła zamknięte.

DANE TECHNICZNE:

slajdy Użytkowników na centralny bar w celu dostosowania w wys. lub być miejsca stojące mamę lub ulicę.
      Siedzenie można odchylić w tym samym czasie z podnóżkiem
      całkowicie zdejmować i prać tkaniny
      małe obrotowe przednie koła dla łatwego prowadzenia
      duże tylne koła
      obu tylnych kół nie jest elementem (np. jako hamulec bar), które zakłócają naturalny chód sterownika
      twarde opony, nie trzeba być zawyżone, ponieważ mają mikro kapsułki powietrza
      hamulec nożny na dwa koła tylne
      tylko wysokiej jakości materiały
      regulowany uchwyt wysokości (od 67 do 116 cm) i dla kąta w prawidłowej pozycji na plecach
      bardzo lekka rama
      tylne kółka mogą być zamknięte
      Obudowa może być zamknięta, aby zajmować mało miejsca
      miękkie szelki bezpieczeństwa
      wymiary rozłożeniu: 130 x 57 x 130h cm
      Wymiary po złożeniu: 72 x 57 x 81h cm (kółka w komplecie)
      waga: 10,5 kg
      EN 1888: 2003

AKCESORIA W ZESTAWIE:

Podwozia, siedziska, gondoli i tekstylia sets.The zestaw włókienniczy wyściółka siedziska zawiera Seat, tylny tekstylne, ochraniacze uprząż,
      Rail Seat z pokrywą Canopy z wizjerem, Droga Baby, torby na zakupy, moskitier, oraz osłona przeciwdeszczowa.
      Carry set tekstylia dziecięce obejmuje przenośne łóżeczko podszewkę, cover Wiatr, materac i nosidło osłona przeciwdeszczowa.
      --
      https://suwaczki.maluchy.pl/li-49350.png
      https://suwaczki.maluchy.pl/li-49351.png
      http://iv.pl/images/40637504292658055133.jpg
        • martuska1982 Re: perełki - opis z all:) 11.03.13, 23:17

e-kasia1 napisała:

> tablica.pl/oferta/wozek-dzieciecy-3-w-1-ID27axl.html

ależ to bardzo możliwe, ze było nim wożone tylko jedno dziecko i to krótko - 15 lat temu, a przez resztę czasu do dzis wózek stał na słońcu. wink
          • sweetmelongirl Re: perełki - opis z all:) 12.03.13, 20:51
            aż łzy w oczach mam jak oglądam te "kwiatki"

swoją drogą weszłam na pierwszą lepszą aukcję i już rzuca się w oczy

"Wózek posiada pompowane koła, które nie tylko zapewniają lepszy komfort dla dziecka, ale także prezentują się bardzo dobrze dzięki nawiązaniu wyglądu do aluminiowych felg samochodowych."
            brrr....mam wizję tych felg
            • martuska1982 Re: perełki - opis z all:) 13.03.13, 08:05
              tablica.pl/oferta/wozek-spacerowy-z-gondola-qinny-speedi-nosidelko-ID1YJnj.html#37e17c176d;r:;s:
              boski opis, jak zwykle rzetelne informacje.
              Cytat: "koszt nowego to ok 1399 zł (w promocji )ale bez pompowanych kół"
              • e-kasia1 Re: perełki - opis z all:) 13.03.13, 11:41
                tablica wymiata
                niektórzy nie chcą płacić prozizji, ale chyba są też tacy którzy nie wstawiają na all w obawie przed komentarzemwink
                --
                Małżeństwo - zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować
                kwiaty, a zaczyna kupować warzywa.
                • martuska1982 Re: perełki - opis z all:) 13.03.13, 11:44
                  ja zawsze najpierw wystawiam na tablicy. Wkurzają mnie rosnące opłaty allegro, a przy tym w razie problemów allegro umywa ręce. Np.z tą nieodebraną paczką - nie dośc, że płacę za aukcję to jeszcze poniosłam koszty paczki, a allegro mi pisze "że im przykro, ale nie są stroną".
                  Wiele osób korzysta z tablicy jako darmowej alternatywy dla zdzierającego kasę allegro.

Dodam, że na all często mają problemy techniczne, które mnie utrudniają czasem funkcjonowanie tam.

Zwyczajnie z buntu traktuję allegro jako ostateczność. wink
                  • annulka79 Re: perełki - opis z all:) 13.03.13, 17:21
                    Allegro, tablica czy inne ...
                    wkurza mnie jak niektórzy sprzedający wymieniają jako gratis elementy standardowego wyposażenia wózka. Folia, adaptery, nawet folia i moskitiera oraz kocyk do gondoli to standard w Quinny w cenie całego wózka. Rozumiem jak ktoś tego nie dokłada (pisze co sprzedaje i ok) ale pisanie że "dokładam do wózka gratis w postaci..." graniczy z oszustwem bo celowo wprowadza kupującego w błąd.
                    • martuska1982 Re: perełki - opis z all:) 13.03.13, 18:08
                      ja do buzza dokłądałam gratis wink folię tongue_out
                      ale to dlatego, że nie traktowałam jej jako część oferty, bo popękała przy lamowce uncertain

pewnie w twoich oczach jestem prawie oszustką tongue_out

mnie bawią gratis adaptery do gondoli xlander - w końcu ona jest montowana tylko i wyłącznie na xlanderach i tylko i wyłącznie za pomocą tychże, wiec to standard, tak jak saszetka przypinana w nóżkach tongue_out
                      • annulka79 Re: perełki - opis z all:) 13.03.13, 18:32
                        Martuśka nie o to mi chodziło smile
                        Chodziło mi o aukcje typu "wózek kupiłam nowy, dodatkowo do wózka zostało dokupione:..."
                        lub "gratis dokładam: ... a nowe kosztują: ..."
                        lub (ostatnie ogłoszenie Buzza) coś w rodzaju "sam nowy wózek kosztuje... a dodatkowe akcesoria:folia, buzzbox, pompka do kół, adaptery łącznie:... Tylko tu dostajesz je gratis!"

Ja sprzedając gondolkę nie dołączyłam kocyka, koleżanka w swoim speedi też pisała o folii gratis coby nikt nie zarzucił ze była przedarta (na zgięciu bo nieużywana) a przecież wózek miał być w stanie idealnym (reszta faktycznie była). To zupełnie inne sprawy, bo nie wprowadza celowo w bląd.
    • martuska1982 Re: perełki - opis z all:) 21.03.13, 12:04
      luknijcie jaka perełka

allegro.pl/wozek-spacerowy-teutonia-i3117837680.html
      i tylko zastanawiam się czy bardziej śmiać się z tej przeróbki czy raczej złościć, ze handlarz nieuczciwie opisał nie informując, ze wózek był przerabiany.Moim zdaniem to istotna kwestia, bo nie każdy zauwazy. uncertain

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka