Dodaj do ulubionych

potrzebna tylko rama wózka (do Maxi Cosi, Quinny)

12.11.12, 17:03
Bardzo prosze o poradę - jakiej firmy mogę kupić ramę, żeby pasowała do fotelika Maxi Cosi oraz gondoli Quinny? (oczywiście może to być z adapterami, ale mało który producent sprzedaje same ramy, chętnie też używaną w dobrym stanie).
Czytałam, że może to być Navington, ale opinie o tych wózkach nie są najlepsze wink
Zatem - czy jakieś dobre rady tutaj otrzymam? smile
Obserwuj wątek
    • martuska1982 Re: potrzebna tylko rama wózka (do Maxi Cosi, Qui 12.11.12, 18:14
      samą ramę trudno kupić,ale przy cenach niektórych używek to można kupić spacerówkę i używać od niej tylko ramy.

Foteliki maxi cosi i gondola quinny będą pasowały na pewno na adapterach od maxi cosi na ramy:
      delti emu
      navington cadet
      xlandery wszystkie
      quinny wszystkie
      maxi cosi mura
      teutonie wszystkie
      na concordy chyba są adaptery do maxi cosi,a więc i na jane powinny być pasować

Mało jest chyba wózków,na które nie da się doczepić adapterów maxi cosi.
        • afroddytta Re: potrzebna tylko rama wózka (do Maxi Cosi, Qui 12.11.12, 22:51
          Teoretycznie jak wózek ma adaptery pod fotelik mc to zamontujesz i gondolkę Quinny, ale w praktyce trzeba by to sprawdzić, bo wymiary, środek ciężkości itd. mogą spowodować problemy.
          Baby Joggery również teoretycznie tak, ale w praktyce żadna z nas chyba tego nie sprawdzała (ja mam fotelik mc, gondolkę Q, BJ, ale adapaterów brak uncertain).
          Teraz kupiłam Easywalkera i dostałam adaptery pod mc i też jestem ciekawa czy gondolkę Quinny zamontuję ewentualnie w przyszłości, jak zdejmę tapicerkę i spróbuję to na pewno zamelduję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka