Dodaj do ulubionych

Britax Affinity

27.11.12, 21:23
U nas go jeszcze nie ma, ale u naszych zachodnich sąsiadów - już jest: www.britax-roemer.de/kinderwagen/kinderwagen/affinity
No nie powiem, podoba mi się. smile
Obserwuj wątek
      • marimag85 Re: Britax Affinity 27.11.12, 21:30
        I jeszcze lepszy filmik. wink www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=bl0R7b0AfHk&NR=1

Chętnie bym go przygarnęła wink, gdyby to NIE był kubełek i gdyby lepiej przemyśleli budkę - znów jest siateczka. uncertain
        • sztucznamrowka Re: Britax Affinity 28.11.12, 09:25
          Fajny ale niestety kubełek sad i zgadzam się z Tobą znowu ta siatka w budce.
          Podoba mi się, że jest wybór kolorów stelaża i tapicerki mają ładne kolorki smile
          Jestem ciekawa czy będzie w PL i za ile?
          • maja1406 Re: Britax Affinity 28.11.12, 09:33
            1999 zł tu jest teoretyczniesmile www.sklepdziecka.com/catalogsearch/result/index/?p=1&q=britax+affinity
            bo w praktyce - "brak na magazynie" ale cena już znana, ale to cena razem z gondolką, samej spacerówki nie znalazłam.
    • marimag85 Re: Britax Affinity 28.11.12, 22:21
      Ten sklep, co powyżej zalinkował, zwykle wprowadza nowości przed innymi. Więc pewnie do końca roku te wózki się pojawią.

A ja się chyba pierwszy raz w życiu zastanawiam nad zakupem kubełka, serio................

Ta amortyzacja zwłaszcza mi się podoba.
    • p.rajnisz Re: Britax Affinity 16.02.13, 15:12
      Według wstępnych dystrybutora informacji Affinity ma wjechać do Polski w połowie marca razem B Agile Double. Słyszałem, że mogą mieć delikatny poślizg, ale z drugiej strony doskonale zdają sobie sprawę, że wiosna już tuż tuż więc być może już niedługo go zobaczymy na żywo smile
      • dorka_za Re: Britax Affinity 28.04.13, 23:38
        Tyle zalet wyczytałam, że z niecierpliwością czekam na pojawienie się wózka w sprzedaży. Widziałam do kupienia na niemieckiej aukcji, sama spacerówka 600 EUR. Nijak ma się do cen prezentowanych w naszych sklepach internetowych.
        Ktoś może miał przyjemność widzieć wózek "na żywo"?
    • agnes_nyc Re: Britax Affinity 29.04.13, 07:39
      wozek fajny mi sie podoba tylko na czarnym stelazu chociaz za 2 tys bym go nie kupila

Niemcy sa producentem wiec wstyd bylby jakby puscili na inne rynki wozek a na swoj z opoznieniem kazdy producent dba o swoj rynek a pozniej puszcza w swiat
      • magda79pn Re: Britax Affinity 29.04.13, 08:28
        ja się boją kupić "dużego" britaxa, bo widziałam na własne oczy, jak się przednie kółka ślizgają w sklepie i tępo stoją nienaturalnie wygięte - był to wózek b-smart, widziałam dwa razy, dwa różne wózki, obydwa używane.
    • dorka_za Re: Britax Affinity 02.05.13, 22:40
      Okazuje się, że zakup Affinity to nie łatwa sprawa nawet w Niemczech.

Znalazłam jeden sklep, który jest w stanie dostarczyć wózek w ciągu 2 dni, ale cena to 599EUR za spacerówkę!
      Inne sklepy w niemczech oferują wózki również na zamówienie ( okres oczekiwania to między 4-7 tygodni). cena w tym przypadku to między 410- a 520 EUR.

Udało mi się namierzyć jeden sklep, który dostarczy mi wózek do 3 tygodni (zasugerowali kontakt za 2 tygodnie, byc moze juz będzie) w cenie 374EUR za spacerówkę i 50EUR za pokrowiec, opcjonalnie, aczkolwiek ja zdecydowałam się go zamówić- kupując wózek za taką cenę głupio byłoby nie mieć nawet pokrowca dla dziecka w komplecie.

Cena wózka w Polsce,narazie tylko w Tosi, to 1925zl, trochę dużo,ale co dziwne, czas oczekiwania to 5-7 dni Zastanawia mnie jak to jest, że są w stanie mieć towar szybciej niż sklepy w DE.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka