Dodaj do ulubionych

Jak sie podbija bee+?

15.02.13, 08:33
Kto ma bee+ i powie mi, jak on sie podbija? Bo Cameleon srednio...
Obserwuj wątek
        • maria.szymanowska Re: Jak sie podbija bee+? 15.02.13, 09:12
          Bee+ sie zle nie podbija. Moim zdaniem podbija sie bradzo dobrze (nie tak dobrze jak Cameleon).

Ale jesli Ty nie jestes zadowolona z Cameleona, to z Bee+ bedziesz jeszcze mniej zadowolona. Jesli Cameleon az tak bardzo Ci nie podpasowal, to daruj sobie reszte Bugaboo, bo zaden nie spelni Twoich wymagań smile
          • love-mind Re: Jak sie podbija bee+? 15.02.13, 09:18
            No tez! Czy ja tu prosze o dobre rady? Pytam sie jak sie podbija bee+ i nawet jezeli nie do konca jestem zadowolona z Cameleona, zreszta z zadnego ze swoich wozkow a mam yich aktualnie 4, to ni eznaczy ze chce sie go pozbyc! Kazdy z nich ma swoje plusy i minusy. Mi sie Bee spodobalo jako lekka spacerowka. maria.szymanowska napisał:

> Bee+ sie zle nie podbija. Moim zdaniem podbija sie bradzo dobrze (nie tak dobrz
            > e jak Cameleon).
            >
            > Ale jesli Ty nie jestes zadowolona z Cameleona, to z Bee+ bedziesz jeszcze mnie
            > j zadowolona. Jesli Cameleon az tak bardzo Ci nie podpasowal, to daruj sobie re
            > szte Bugaboo, bo zaden nie spelni Twoich wymagań smile
    • thea19 Re: Jak sie podbija bee+? 15.02.13, 15:00
      podbija sie dobrze jak dziecko jest lekkie, kosz pusty i raczka w najwyzszej pozycji oraz siedzisko przodem. moje potomstwo wazy 15kg plus ubranie, spiwor i wypchany kosz i jest ciezkawo. jak wazyl w okolicach 10kg to bylo znacznie lepiej. ja jestem generalnie anty bee wiec opinia nie musi byc zgodna z innymi forumkami
    • agusia041 Re: Jak sie podbija bee+? 15.02.13, 15:23
      A mnie się narazie bee nie podbija wcale. Stoi w salonie, taki jest śliczny, że aż szkoda mi go na dwór wyprowadzać tongue_out
      Z tym podbijaniem to jest tak, że jednym się podbija dobrze a innym nie, więc najlepiej sprawdzić osobiście smile
    • womysia Re: Jak sie podbija bee+? 15.02.13, 16:35
      bee+ podbija się jak lekka spacerówka typu maclaren. mój syn waży prawie 14 kg, więc czasem jest ciężko, ale w jakim małym i lekkim wózku by tak nie było? cameleon za to podbija mi się bardzo dobrze.
        • saras-wati Re: Jak sie podbija bee+? 15.02.13, 19:38
          Dziewczyny, ale niezależnie od tego, jak nam się bee+ podbija, bo wiadomo, ze to jest względne i jak napisałyśmy zależy od wielu czynników. To jednak jest jedna wartość obiektywna - bee+ podbija gorzej niż cameleon. Zatem jeśli love-mind ma zastrzeżenia do cama, to tym bardziej nie będzie zadowolona z bee. Oczywiście, jeśli priorytetem jest podbijaniewink

Ja tam kocham bee bez względu na wszystkosmile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka