Dodaj do ulubionych

czy joolz M&P jest też dobrym wózkiem?

23.03.13, 14:23
wiem, że tutaj bardzo chwalicie joolza day, ale czy ten joolz "stary" z mamas&papas też był podobnej jakości?
Jestem już tak skołowana wyborem wózka (mój typ 1- versa jest wg znawczyń tematu za twardym wózkiem dla noworodka), że zaczynam oglądać all i teraz tam są 2w1 joolza, ale właśnie m&p.
Jak znam swoje szczęście do wózków to pewnie zaraz okaże się, że nie ma najmniejszego porównania i lepiej sobie darować m&p wink
Obserwuj wątek
    • thektoska Re: czy joolz M&P jest też dobrym wózkiem? 23.03.13, 20:07
      Nie jestem znawca tematu(jeszcze)
      Wczoraj nabylam Joolz M&P,
      Jestem w stanie porownac go z jednym joolz day ktory testowalam wczesniej w sklepie .
      Uwazam ze poza ulepszonym, powalajacym na kolana designem niczego mu nie brakuje.
      W archiwum tego forum znalazlam watek porownujacy joolz day I bloom.
      Odnioslam wrazenie, ze M&p to wlasnie model zwany bloom.
      Z tego archiwalnego watku wynikalo ze roznica poza cudna kolorystyka serii Earth polega Na
      - skorzanych wykonczeniach w Day
      - dwoch kolorach stelarzu w day
      - budzie z klimatyzacja w day ( swietnie zaprojektowana siateczka bedaca przedluzeniem budy

Wszystko brzmi super, ale ja mojego M&P w idealnym stanie kupilam za 1/4 ceny day, a do tego sporo gadgetow dostalam w pakiecie.
      Do tego nie tylko ja jestem mega zadowolona z zakupu, ale I moj maz, ktory byl bardzo przeciwny zakupowi urzywanego wozka.
      • martuska1982 Re: czy joolz M&P jest też dobrym wózkiem? 23.03.13, 20:35
        mnie się o oczy obiło tu na forum jak dziewczyny pisały, że bloom się ciut gorzej podbija i prowadzi, no ale nie dam sobie głowy uciąć.Na oko poza minimalnymi różnicami wizualnymi (dla kompletnego laika nieauważalnymi) niczym się nie różnią.
        Co więcej z innego forum na którym udzielam się od dawna jedna z mam kupiła w 2010 blooma i jeździła nim wszędzie - po lesie, po plaży i była zadowolona.
            • raf.anna Re: czy joolz M&P jest też dobrym wózkiem? 24.03.13, 08:39
              Miałam Joolz M&P, prowadziłam też Daya. Prowadzenie i podbijanie jest identyczne, identyczna konstrukcja. Różnice tylko w designe, trochę inna budka, kolory tapicerki, skórzane a nie piankowe pałąki. I tyle.
              Dziś już trudno dostać M&P w dobrym stanie, bo nie produkują wózków pod tą marką od 2009r. Poza tym polecam.
                • zurekgirl Re: czy joolz M&P jest też dobrym wózkiem? 24.03.13, 09:43
                  Czyli ze nie popelnie zyciowego bledu kupujac Joolza M&P? Potrzebuje go na za trzy miesiace, uzywany, wolalabym ten Joolz Joolz, ale w UK wiekszosc jest M&P, dosc stare, ale niektore calkiem ladne. Jak juz sie pojawi Joolz Joolz to jest sporo drozszy, bo nowszy. Ja pewnie bede wozki co pare miesiecy wymieniac, ale pomysl Joolza na poczatek bardzo mi sie podoba.
                  • afroddytta Re: czy joolz M&P jest też dobrym wózkiem? 24.03.13, 11:12
                    Ja oglądałam Daya w sklepie i moim zdaniem różnią się one siedziskiem tzn. w Dayu siedzisko-oparcie jest płaskie, sztywne (coś jak w Donkeyu), może przez to jest nieco obszerniejsze, chodzi mi o to, że wygląda tak (przykładowe zdjęcia z aukcji)
                    https://s1.pokazywarka.pl/bigImages/1856772/6602144.jpg

Natomiast moja koleżanka kupiła i tu nie pamiętam ale chyba własnie nie Bloom , ale M&P i siedzisko spacerówki jest inne, jest jakby wypukłe, z wszytą wkładką, wyprofilowane, na pewno będzie lepsze dla maluszka po przesiadce z gondolki, może też być nieco płytsze, ale to trzeba by bezpośrednio porównać. A i koleżanka kupiła do tego wózka adaptery pod maxi-cosi od daya.
                    Wygląda tak
                    https://img1.aukcjoner.pl/gallery/012584765/17_f.jpg

• raf.anna Re: czy joolz M&P jest też dobrym wózkiem? 24.03.13, 11:14
                    Jeżeli trafisz na M&P Joolz w dobrym stanie to bierz, na pewno będziesz zadowolona. To jest ten sam wózek. Już to gdzieś kiedyś tłumaczyłam, bo sama się interesowałam historią tej marki. Do 2009 Joolz był modelem M&P potem marke odkupili Holendrzy i odtąd zniknęło z nazwy M&P. Najpierw pojawił się model Bloom właściwie identyczny z modelem brytyjskim, a potem sprzedawany do dziś Day - po liftingu.
                    Najlepiej gdyby udało Ci się pooglądać wózek przed zakupem, bo stare mocno wyeksploatowane stelaże lubią "bujać" się na bocznym centralnym łączeniu - przy tym takim kółku.
                    • raf.anna Re: czy joolz M&P jest też dobrym wózkiem? 24.03.13, 11:21
                      A wracając do tego co pisała afrodytta to jak patrzę na te zdjęcia chyba faktycznie siedzisko spacerowe jest inaczej wyprofilowane w Dayu. To jednak na korzyść tych starszych modeli moim zdaniem. Spacerówka Joolz M&P była najlepiej wyprofilowanym kubełkiem jakim zdarzyło mi się jeździć. Z mojego doświadczenia wynika też, ze akcesoria Day pasują do M&P. Miałam adaptery Maxi Cosi i torbe ma zakupy i było ok.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka