Dodaj do ulubionych

Wozek dla wysokiej

10.05.13, 10:28
Witam. Wkurzajacy jest brak sklepow z wozkami. U nas sa trzy iw kazdym to samo. Poszukuje spacerowki dla rocznego dziecka. Tylko dwa wymagania, pompowane kolka i regulacja wysokosci raczki. Jestem wysoka i przy standardowej wysokosci raczki chodze zgarbiona i kopie w kolkasad
Gleboki wozek mialam mure 3 i tam na wysunietej na maxa raczce bylo idealnie.. Pomozcie cos znalesc.. Dziekismile
Obserwuj wątek
      • agaagusiaaga Re: Wozek dla wysokiej 10.05.13, 10:54
        Mysle nad nim ale ta raczka uniego nie jest wysuwana i to mnie niepokoi, ja mam 180cm wzrostu i wiekszosc wozkow mi nie pasuje. Przymierzalam sie do graco evo, tragedia. Kolezanka ma bebetto nico, wozeczek idealny ale raczka po zagieciu do gory jest za blisko i kopie co chwilesad
        • martuska1982 Re: Wozek dla wysokiej 10.05.13, 10:59
          graco evo to chyba nie ma w ogóle regulowanej rączki, a na standardowym poziomie jest ona dosyć nisko raczej.

Napisz co jeszcze w ozek ma miec - siedzisko rozkłądane koniecznie czy kubełek może byc, w dwie storny montowane siedzisko czy nie musi.Dla dziecka w jakim wieku, jaka maksymalna cena wchodzi w grę, etc.
        • srebrno-listka Re: Wozek dla wysokiej 10.05.13, 23:21
          ja mam 187 i mi bjcm gt oraz elite bardzo pasuje - w każdym razie oba mogę polecić wysokim smile
          Nie kopię w nic, rączka jest wysoko (to, że nie jest teleskopowa nie przeszkadza).
          jeszcze całkiem wysoko ma raczkę mountain buggy urban jungle, ale trochę niżej.
      • martuska1982 Re: Wozek dla wysokiej 10.05.13, 10:57
        generalnie pompowane koła i regulowana rączka to pewnie z 80% wszystkich dostępnych wózków, wiec masz duzy wybór i wypisać tutaj można elaborat. wink

Ułatwiłabyś doradzanie podając więcej wymagań. smile
        • agaagusiaaga Re: Wozek dla wysokiej 10.05.13, 11:03
          No ja nie wiem wtedy jak szukam, chyba ze macie jakas wyszukiwarke, bo ja szukam tylko na allegro.. Ja widze ciagle te lamana raczke, ktora wcale nie jest wygodna. Wiecej wymagan nie mam, nie nosze wozka nigdzie. Moze zeby sie dobrze skladal do auta.. Nie chce tez jakiejs tandety..
          • agaagusiaaga Re: Wozek dla wysokiej 10.05.13, 11:07
            Maly ma roczek, siedzenie? Nie mam doswiadczenia ale chyba lepsze rozkladane na plasko. Nie musi byc odwracane siedzisko. Graco nie ma raczki regulowanej ale design tego wozka bardzo mi sie podobal ale niestety nie pomysleli o tej regulacjiuncertain
          • linkap_wawa Re: Wozek dla wysokiej 10.05.13, 11:20
            nie boj sie tego lamania w gt - konstrukcja raczki jest taka, ze nawet jesli ja podniesiesz mocno do gory, i tak zostaje spory zapas do stelaza na dole. Wysokosc raczki i kopanie w stelaz to tez moj bzik i ja zawsze zwracam na to uwage. Tak jak pisalam mojemu facetowi ponad 190 cm wozek prowadzi sie wygodnie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka