Dodaj do ulubionych

Britax B-Angile DOUBLE

04.07.13, 14:01
Witam
Proszę o opinie i porady na temat tego wózeczka Britax B-Angile DOUBLE. Ktoś miał, ktoś używał? Szukam wózka dla dwojki dzieci, starsza córka ma pięc lat ale waży tylko 13 kg i jest dzieciek chorym praktycznie nie chodzacym, więc musi mieć wygodnie no i za jakiś czas pojawi się kolejny członek rodziny. Więc potrzebuje kompaktowego, lekkiego i wygodnego wózka dla dwójki dzieci. I myślalam o tym modelu. Teraz dla starszej używamy baby jogger City Mini i jest to nasz chyba 5 wózek ale w końcu jesteśmy zadowoleni z niego, jest rewelacyjny . Więc szukam w tych podwójnych czegoś podobnego. Baby jogger double nie ma prostej możliwości montowania fotelika i to go niejako dyskwalifikuje do tego te akcesoria w koszmarnych cenach sad stąd mój wybór padł na B-Anglie double. Proszę o porady czy on naprawde mieści się w standardowych drzwiach?? Nie widzialam go an żywo i w moim mieście nie mam takiej mozliwości. Jak się go używa w praktyce. Wózek kilka razy dziennie będzie składany i pakowany do samochodu.. to musi być coś naprawde kompaktowego i sprytnego ale i wygodnego dla mojej starszej córki, ktora czasem nawet zasypia w wózku jeszcze.
Będę wdzięczna za wszelkie porady
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • afroddytta Re: Britax B-Angile DOUBLE 05.07.13, 16:24
        Też mi się wydaje, że nikt nie ma ani Britaxa ani City Mini podwójnego, jest sporo właścicielek wózków podwójnych ale takich bardziej terenowych.

Ja mogę jedynie napisać, że możliwe, że ten wózek mieści się w drzwiach, bo sama mam Easywalkera duo i też mieszczę się w normalnych drzwiach, w kasie w Lidlu czy Biedronce, ale w marketach typu Tesco czy Carrefour muszę przechodzić bramką dla inwalidów. Easywalker duo ma szerokość ok 74-75 cm.
    • ania222tlen Re: Britax B-Angile DOUBLE 15.07.13, 10:12
      Dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi smile mało informacji w necie o tym wózku. Jedynie na youtube sa recenzje i opinie głównie amerykańskie. Ale juz jeden wózek kupiłam dzięki opiniom w necie.. i to tak zachwalany maclaren techno xlr... na szczescie po tygodniu udało mi się go sprzedać, co za niewypał za kosmiczne pieniądze. Będę musiała zaryzykować, tym bardziej że z City mini jestem super zadowolona i szukam czegos podobnego.
      Pozdrawiam
      • roga.laa Re: Britax B-Angile DOUBLE 15.07.13, 22:25
        z chęcią przeczytam twoją opinię na temat tego wózka. ja na chwilę obecną używam Bumbleride indie twin : możliwość zamontowania aż dwóch!! fotelików, gondola dla noworodka, pompowane koła, łatwe składanie.
        zastanawiam się czy potrzebuję drugiego wózka, który by jeździł ze mną w aucie "na stałe" i czy na pewno chcę mieć drugi wózek?

a patrzyłaś na citi mini double? większa szansa że się przymierzysz w sklepie smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka