Dodaj do ulubionych

wielofunkcyjny nie-czołg

28.12.13, 16:27
Witam
Jest tu największa ilość ekspertek wózków wszelakich niż gdziekolwiek indziej, dlatego zwracam się z dylematem.
Czasu mam trochę ale jako wózkomaniaczka przeglądanie szukanie sprawia mi mega frajde. Wybór zawęziłam do 3 i dalej nie wiem nic...
Zależy mi na wózku
-dobrze amortyzowanym ( tak odpowiednio dla noworodka)
-łatwo składającym się do w miare małych rozmiarów ( mniejszych niz np mutsy 4 rider)
- gondola będzie używana do jesieni więc nie mam szczególnych wymagań
- na jesien/ zime przerzucimy się na spacerówkę i tu zależy mi żeby była zabudowana, większy daszek lub cokolwiek co ochroni maluszka przed zimnym wiatrem
I tak wybrałam:
- Teutonie cosmo- tu obawiam się o źle wyprofilowaną spacerówkę, chociaż w zimę maluszek i tak będzie w kombinezonie, śpiworku i innych wartwach to może go uchroni przed zjeżdżaniem
- Bogaboo cameleon-
- Joolz Day
W joolzie i bogaboo boję się trochę o ten kubełek ale ten dizajn mnie kusi smile
Obserwuj wątek
    • pomilak1 Re: wielofunkcyjny nie-czołg 28.12.13, 19:03
      Wg mnie zarówno joolz jak i cam nie mają zabudowanych spacerówek wink
      Te dwa wózki (day i cam) kochałam miłością wielką i byłam z nich zadowolonasmile
      Cama miałam 2, więc gorzej się składał niż obecna3 wink

Najbardziej obawiałabym się małych kółek z przodu, chyba, że masz regularnie odśnieżane chodniki w zimie to nie masz się o co martwićwink (u mnie na os. średnio sobie radzą z tym odśnieżaniem i camem zimą byłam na spacerze raz i chwaliłam dzień gdy przyszedł nipperbig_grin to już lepiej sobie radził xlander xq tongue_out )

Sama nie wiem co bym wybrała teraz - czy day czy cam wink ale chyba jednak joolzwink oczywiście all black big_grin
      • kjp83 Re: wielofunkcyjny nie-czołg 30.12.13, 18:16
        Ciężko wybierać wózek pod prowadzenie po śniegu. U nas pada rzadko, zdarza się ale inne rzeczy są w wózku ważniejsze. Jak będzie mega zima to wyciągnę sanki na spacer.
        Budka mnie bardziej martwi.
        O teutoni fakt jest dużo na forum, ale bardziej mnie ciekawi na co zdecydowałyby się osoby które miały joolza i teutonie.
        Aaa i wózek chce kupic używany więc cama 3 raczej nie dostane.
    • pomilak1 Re: wielofunkcyjny nie-czołg 31.12.13, 11:45
      Trzeba było od razu pisać, że śniegu mało wink smile Sugerowałam się wymaganiami i sanki raczej zabudowane nie sąwink
      Uważam, że z tych 3 wybranych przez Ciebie, najlepiej osłoniętą spacerówkę ma Teutonia, ale ma też krótkie oparcie, więc coś za cośwink
      Joolz po dokupieniu dodatkowego daszka fajnie chroni, do bboo przecież też tai daszek (nawet SK dokupić)
      Jeśli chodzi o składanie to wygodniejsze było dla mnie składanie joolza niż cama2 smile
      O kubełek bym się nie martwiła - uważam, że na pierwsze m-ce po przesiadce z gondoli jest o wiele lepszy niż tradycyjnie rozkładane siedzisko - dziecko się tak nie zsuwa.
    • marcowa_aprilla Re: wielofunkcyjny nie-czołg 31.12.13, 21:54
      to się wypowiem, bo miałam teutonie mistral i joolza
      teutonie miałam z gondolą i w zamysle miala byc jedynym wozkiem, ale niestety ze spacerowki jeszcze wtedy slabo siedzacy synek mi sie zsuwal, nawet na polezaco,i nawet jak zaczal lepiej siedziec, wiec sprzedalam, ale gondola i fotelik od niej bardzo fajny
      kupilam wtedy joolza, synek jezdzil polezaco i bylo fajnie, ale na zime jakos slabo go widzialam, byl duzy, zimowe ubrania + spiworek sprawialy ze bylo mu ciasnawo
      kupila wiec BI i jak na razie jest super
      generalnie zt tych dwoc wybralabym joolza, bo jest nadzieja ze spacerowka maluchowi lepiej przypasuje, ale na zime ten wozek srednio mi sie widzi, kubelek i mala budka, brak boczkow w zasadzie i nawet ten przedluzany daszek nie pomaga ale to tylko moja opinia, wiem ze wiele dziewczyn zima sobie chwali
      w sumie jak nie masz w planach 2 godzinnych wypraw w sniezycy to styknie smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka