Dodaj do ulubionych

Zupełnie nie wiem który wózwk wybrać////

19.03.14, 09:22
Chcę kupić wózek nowy lub używany dla 9 miesięcznego dziecka który by się składał do dość małych rozmiarów, nie był ciężki i miał regulowaną rączkę ja 165 cm mąż 186 cm, obszerną budę żeby i latem i zimą dawała radę najchętniej taki do końca okresu wózkowego żeby sprawdził się latem na mokrym piachu, błocie czy śniegu w ziemie. Mam abc design mambę i do tej pory sprawdzał się super jak na nasze potrzeby ale oczywiście nie jest bez wad - ma małą budę (jak żagiel - mówię o spacerówce, ciężko go podbijać jak coś jest w koszu, trzęsie i błotko przykleja się do kół).
Byłam zdecydowana na bj elite ale obawiam się, że ja nie będę nic za niego widzieć a mąż będzie się kopać jak oparcie będzie opuszczone. Myślałam o bi ale piszecie że kipsko z podnoszeniem oparcia, mb jakoś mnie nie przekonują (może nie słusznie), myślałam jeszcze nad bj versa gt bo nie wiem czy mały będzie chciał już jeździć przodem do świata (obecnie wykazuje "mamocentryzm"). poradźcie proszę może jest jeszcze jakiś wózek o którym nie wiem....
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka