Dodaj do ulubionych

Booklet musiał odwiedzic serwis.

24.09.14, 08:27
Mam bookleta od około 2 m-cy. Po wakacjach -intensywnych 3 tygodniach nieustannego, kilkakrotnego w ciągu dnia składania i rozkładania, pokonywania bardzo różnych terenów i ciągłego wypełniania kosza na full - nawalił sad Przestała działać blokada przednich kółek, a żeby było już całkiem nie fajnie zablokowały się na stałe. Jeździliśmy z kijkami w kółkach (patent odblokowujący smile. Inne usterki jakie mam: bardzo porysowany stelaż w miejscu gdzie wózek się "łączy" po złożeniu, całkowicie starty napis na rączce. I uwaga na kosz, po przeładowaniu jest na tyle nisko, że dotyka ziemi i może się przetrzeć. A teraz o naprawie. Booklet wysłany do serwisu w piątek we wtorek już był u mnie z naprawionymi kółkami. Poza tym fajny wózek, aczkolwiek (to mój 9 wózek w sumie przy 2 dzieci) i moje subiektywne zdanie, ze jeden z delikatniejszych. I ciekawostka: Pasuje do niego bardzo udanie moskitiera od teutonii.
Obserwuj wątek
    • atwar1 Re: Booklet musiał odwiedzic serwis. 24.09.14, 13:41
      Kurcze- to mnie zmartwilas. Wlasnie czekam na bookleta. Dobrze ze przynajmniej serwis szybko dziala. Chociaz mam nadzieje ze nie bede musiala z niego korzystac. Zreszta bie wiem czy go w ogole zostawie bo moze jednak wypadnie gorzej niz moj gt.
        • magda79pn Re: Booklet musiał odwiedzic serwis. 24.09.14, 19:13
          mój działa bez zarzutu, a jest użytkowany stale od początku sierpnia

faktycznie napis na rączce się starł

nigdzie nie mam go porysowanego mimo że też go często składałam

kosz na zakupy przetarł mi się w jednym miejscu pierwszego dnia, bo był źle założony !!! sprawdź czy masz go przypiętego dołem do guziczków na rurce która łączy tylne koła

folia mi pasuje od espiro meyo, czyli taka jak mają maclareny np quest smile

• betinak1 Re: Booklet musiał odwiedzic serwis. 24.09.14, 20:57
        Dobrze, że szybko zadziałalismile ja dzisiaj wyciągnęłam męża do Katowic w duchu po PPbook lub bookleta... żadnego nie było czekają na dostawę. Mąż laik z 30 wózków jako jedyny wziął słynnego BJ... i byśmy go wzięli ale możecie mi na spokojnie powiedzieć o co kaman z tym podnóżkiem właściwie jego braku,? tam jest materiał więc chodzący bąbel buciory i dziękuje, nie mówiąc o spaniu...i nie wiem co robić za tydzień ma być dostawaPP ja dalej czekam, taszczę xlandera i szczerze mam dość podziwiam Was Drogie maniaczki!smile pozdrawiam i proszę doradźcie cośwink
        • helginia Re: Booklet musiał odwiedzic serwis. 25.09.14, 12:03
          ja często prowadzę go jedną ręką, którą trzymam po środku rączki, czyli na na tym plastiku. Podejrzewam, że wytarł się od obrączki. A kosz muszę sprawdzić, wózek w aucie, więc przy okazji to oglądnę. Wózek w sumie bardzo lubię, zwrotny, fajny i córka uwielbia. A ten kosz aż kusi by go wypchać po brzegi smile
          • magda79pn Re: Booklet musiał odwiedzic serwis. 25.09.14, 12:08
            sprawdź ten kosz, mój jak go kupiłam (stacjonarnie) to był tylko powieszony górą, a jego się dołem też przyczepia smile i wtedy nic nie szura po ziemi, jak wrzucę na środek kosza jedną butelkę np 2l coli, to wtedy on się obniża, ale nie do ziemi smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka