wkładka do elita - są jakies pasujące gotowce?

02.05.15, 20:39
Czaję się na tego elita i czaję... czarny mi chodzi po głowie albo szary. no i żeby coś po dziewczyńskiemu było, to mogłabym sie za dodatkami rozejrzeć, jakąś wkładką. póki co będzie potrzebna na lato, na wakacje konkretnie, czyli bardziej jaśniejsza niż ciemniejsza. Są jakieś pasujące gotowce? od innych modeli może? czy pozostaje jedynie szycie? kto z Was używa elita dla dziewczynki? pochwalcie się fotkami.
    • kina82 Re: wkładka do elita - są jakies pasujące gotowce 04.05.15, 22:29
      Do elita pasuje większość gotowych wkładek, ja mam jette z gotowych. Resztę mam szyte, szylam sama bo mi szkoda kasy na gotowe wkładki. Fotek nie mam jeszcze bo zaczynamy dopiero sezon wkladkowy a elite na razie poszedł w odstawke, jedno mojhe znajdziesz w galerii wiosenne wózki.
      • helginia Re: wkładka do elita - są jakies pasujące gotowce 07.05.15, 09:11
        ja ma skip hop szarą i pasuje bardzo dobrze
    • hasturek Re: wkładka do elita - są jakies pasujące gotowce 07.05.15, 11:36
      wg mnie do BJ Elite ok są również Maclarena i Phil&Teds (ja mam taką dużą czarną - nie jestem pewna, ale pewnie P&T ma różne wkładki do różnych siedzisk)
Pełna wersja