Dodaj do ulubionych

A jednak perełki się zdarzają :) /BI

18.06.15, 12:17
I jest mój piękny i ukochany BI (po którego sprzedaży nie mogłam się otrząsnąć tongue_out), wczoraj zakupiony, już dziś jest u mnie i cieszy moje oko smile choć w planach miałam ponowny zakup koloru Aquamarine, ale trafiła się okazja (normalnie roku! ;P na all wink) i mam nowiutkiego BI w kolorze fog grey.
Kolor jest bardzo ładny, ciemno-szary z dość jaskrawą budką od środka (ciężko opisać jaki to odcień, coś pomiędzy czerwonym, a pomarańczowym wink) jak będzie ładniejsza pogoda to zrobię zdjęcia by ująć dokładniejszy kolor tapicerki smile myślałam, że za tą cenę to dostanę starszy model BI (bo w aukcji było tylko zdjęcia poglądowe choć nowszego modelu, to jak wiadomo różnie to bywa), a tu wielka niespodzianka - przyjechał z najnowszej kolekcji!
I uwaga posiada niewielką zmianę na wieeelki + big_grin Budka w okienku jest zamykana na magnesiki (nie na rzepy jak było wcześniej) i przednie kółko nie posiada tych czerwonych jakby haczyków, które się mocowało na widelcu przedniego koła, mocowanie jest teraz inaczej rozwiązane. Tak na szybko to tyle wink
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka