Dodaj do ulubionych

Ból nóżki - wózek dla ponad 4,5-latka, pilnie

06.10.15, 20:52
Dziecko znajomych naciągnęło sobie mięsień (nie wiem dokładnie co jak i gdzie), wiem tyle, że się bawiło i porozkładało na podłodze kartki, książeczki, itp... i wbiegając do pokoju się dosłownie rozjechało na nich uncertain jedna noga w jedną stronę, druga noga w drugą stronę. Byli już u swojego lekarza i stwierdził, że nic mu nie jest (na szczęście), na dniach jadą jeszcze do chirurga by się upewnić, ale mięsień czy ścięgno musi dojść do siebie smile I jak w domu "kuśtyka" z miejsca na miejsce, choć jęczy, że pobolewa, tak o wyjściu poza 4-ściany na razie nie ma mowy, bo daleko nie dojdzie, a znajoma musi jakoś funkcjonować, potrzebuje wózka na już by mogła chociażby zakupy zrobić.
Osobiście nie mam pojęcia jaki wózek jej polecić na tą "chwilę", mnie wam, że nie będzie potrzebny na dłużej niż 2tyg. Dodam, że dziecko już dawno niewózkowe, na pewno używany jedynie wchodzi w grę, dla takiego dużego dzieciaczka ponad 105cm i 19kg to jedynie przychodzą mi na myśl duże i masywne wozy big_grin ale z takimi do sklepu na zakupy to ciężko wink Co oprócz Maclerenów by się sprawdziło w takiej sytuacji? Za przyzwoitą cenę oczywiście, bo nie zamierza wydawać 500zł na spacerówkę na kilka przymusowych wyjść wink
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka