Dodaj do ulubionych

Britax b-dual - ma/ miał ktoś?

11.11.15, 12:47
Witajcie!
Z tego, co widać na zdjęciach dodatkowe siedzisko można rozłożyć. Orientujecie się, do jakiego mniej więcej wieku (gabarytów) dziecko może tam w miarę wygodnie spać? Chodzi o wyjazd latem, więc bez kombinezonu i śpiworka. Poszukuję czegoś na urlop dla dwójki (czterolatek i 20 miesięczniak), co będzie jak najmniejsze po złożeniu i gdzie moja dwójka jednocześnie będzie mogła spać. Zastanawiam się nad tym britaxem. Myślałam też o phil and teds, ale tam chyba nie rozkładają się te dodatkowe siedziska.
Obserwuj wątek
    • cleo1976 Re: Britax b-dual - ma/ miał ktoś? 13.11.15, 18:59
      Ja mam Britaxa b-dual jeszcze chwilowo, bo moja 2,2 latka odmawia współpracy wózkowej już i chyba się z wózkiem podwójnym pożegnamy. Dolne siedzisko się rozkłada, ale nie wiem czy czterolatkowi wygodnie będzie do spania. Tzn. zmieści się pewnie, ale zależy co kto lubi. A skąd jesteś, może mogłabyś gdzieś przymierzyć syna do tego wózka i sprawdzić.
      • cuqiereq Re: Britax b-dual - ma/ miał ktoś? 14.11.15, 10:09
        Ja miałam kilka podwójnych ale najlepsze są jednak jeden obok drugiego i nie są wcale takie wielkie jak się wydaje. Britax brałam pod uwagę ale nie miałam.... my na urlop kupiliśmy nippera double i był boski! Sprawdził się świetnie w każdym terenie, wszędzie wjechał i dzieci spokojnie mogły się w nim wyspać i każde miało dobry widok; ) używkę od 400-500zł można kupić. Ostatnio widziałam nawet za 149 ale nie wiem czy to nie była ściema..
        Już poszedł w inne ręce niestety..sad
    • hiszpanski6 Re: Britax b-dual - ma/ miał ktoś? 12.01.16, 11:11
      Czy możecie powiedzieć czy ten wózek jest naprawdę aż taki szeroki - rozstaw tylnych kół 70cm?? Nie mam go gdzie obejrzeć, czy on wygląda jakoś "monstrualnie"?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka