Dodaj do ulubionych

Podwieźdupka dla dwojga

19.12.15, 13:09
Potrzebuję jak w temacie, córka 2 lata 3 miesiące, syn 7 miesięcy. Córka już w zasadzie w wózku nie jeździ, sprzedaliśmy Britaxa B-dual, bo nie chciała do niego wsiadać. Teraz syn jeździ Navingtonem Scoonerem, a młoda albo na nogach albo jak się zmęczy to mamy Lascala doczepionego do wózka. Ale czasem dzieci zostają z babcią, no i chętnie by wyszła na spacer, ale boi się z młodą na nogach, że jej ucieknie, że nie będzie chciała iść, no i co wtedy. No i do marketów też by mi się jakaś podwieźdupka przydała, co by obskoczyć dużo sklepów i mieć dzieci spacyfikowane i wolne ręce. Coś małego musi być, bo będzie albo w aucie, albo w małym przedpokoju u babci mieszkać smile Do głowy mi przychodzi tylko Maclaren Twin Techno, może być? Np. ten allegro.pl/maclaren-twin-techno-dla-dwojki-dzieci-i5871311399.html warto? Jak najtańszy, bo z kasą cienko.
Obserwuj wątek
    • afroddytta Re: Podwieźdupka dla dwojga 19.12.15, 14:43
      A możesz podjaechać do jakiegoś sklepu z wózkami i zobaczyć taką podwójną parasolkę? Moim zdaniem warto abyś zobaczyła o czym mowa, bo moim zdaniem te wózki, ani małe (szczególnie pod złożeniu), ani lekkie, a obawiam się, ze babcia jeszcze może się bardzo umęczyć uncertain Miałam kiedyś w domu podwójną parasolkę chyba easygo (czy coś takiego) dostałam gratis do EW duo i to było straszne, wózek był megaciężki i nieporęczny, rozłożenie go to było moegwyzwanie, a po rozłożeniu kobyła, bez właściwości jezdnych, na pusto po salonie cieżko było się tym poruszać.
      Maca XT miałam teraz niedawno pojedynczego i parasolek nie lubię i prowadzenie pojedynczej dla mnie mało komfortowe porównujac z dużym wygodnym wózkiem, obawiam się, że z podwójną może być też niełatwo.
      Moim zdaniem warto abyś na żywo zobaczyła sobie takie wózki żeby potem się nie stresować jak kupisz przez net smile
        • cuqiereq Re: Podwieźdupka dla dwojga 19.12.15, 15:10
          Moim zdaniem też podwójna parasolka to raczek kiepski pomysł. Ciężko będzie się prowadzić z jednym dzieckiem albo z obojgiem gdy mają różną wagę, do tego brak łączonej rączki - podbić to będzie ciężko. Patrz też na manewrowość między półkami w klepie i w bramkach/kasach itp.. podwójny się przydaje bardzo, potem coraz rzadziej ale jednak. Może za szybko britaxa sprzedałaś?
          • afroddytta Re: Podwieźdupka dla dwojga 19.12.15, 16:59
            Kup za grosze p&T nawet staruszka, ja takiego mam i mechanizmów brak wiec wszystko działa, bajerow tez nie ma ake jedzie ok nawet z 2 sporych dzieci, na pewno babci bedzie wygodniej go prowadzić i wszędzie sie zmiescicie. Ja go miałam jako samochodowy/awaryjny aby wlasnie w razie potrzeby dwójkę opanować. Młodsze woziłam na głównym siedzisku a starsze wsiadało kiedy chciało, a jak młodsze zasnęlo to rozkładałam oparcie i jak starszak musiał usiąść to przekonałam dodatkowe siedzisko na gore. Na takie potrzeby jak Twoje czegoś w tym typie bym szukała.
            • cleo1976 Re: Podwieźdupka dla dwojga 19.12.15, 21:25
              Ale córka za żadne skarby nie chciała mi już wsiąść do Britaxa na dolne siedzisko, a w górnym w zimowej kurtce miała po prostu ciasno i niewygodnie. Zresztą mi też nie było wygodnie sięgać do młodszego na dół żeby to podać smoczek, to grzechotkę itp. Podejrzewam że z P&T byłoby podobnie. Ona po prostu miała ograniczoną widoczność tam na dole i stąd niechęć do jazdy. Teraz jak ją wkładam do Scoonera a młodego do chusty czy nosidła to jeździ nawet chętnie. Stąd pomysł, że w wózku gdzie siedziska są obok siebie będzie wszystko ok. A może jest jakiś wózek nie parasolka ale w miarę kompaktowy, tzn. na przykład łatwo się demontuje koła i składa się wtedy zupełnie na płasko?
              • cuqiereq Re: Podwieźdupka dla dwojga 19.12.15, 21:29
                Racja, też myślę że to mogło być z powodu ustawienia siedzeń. Moje też wolą jeździć obok siebie. Powiem ponowniewink że nipper jest the best. Składa się na płasko i można zdjąć łatwo koła i ma tylko 72 cm! wink
    • koala0405 Re: Podwieźdupka dla dwojga 21.12.15, 18:42
      a ja bym kupiła ponownie podwójnego BOB-a :
      pokazywarka.pl/v9izlx/
      Im cięższy ładunek tym lżej się go prowadzi a sam wózek waży ok 12 kg.
      Jest używany na olx ale cena hmmmm choć nowy ponad 2600 zł kosztuje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka