Dodaj do ulubionych

Radiowo śmierdzi w promieniu 1,5 km.

30.09.15, 07:38
Firma poinformowała, że zasięg oddziaływania brzydkich zapachów wokół Radiowa sięga 1,5 km. Podkreślono jednak, że w skali od 0 do 5 uciążliwość zapachowa poza zakładem wynosiła przez rok badania (od czerwca 2014 do maja 2015 r.) średnio 1, czyli zapach był ledwo wyczuwalny. Bałanda dodał, że były przypadki kiedy było to więcej, a co było spowodowane np. warunkami atmosferycznymi, np. wiatrem. W samym zakładzie, współczynnik "odorowości" wyniósł 2, czyli że był bardzo słaby.
tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,radiowo-smierdzi-w-promieniu-15-km-mpo-ujawnia-wyniki-badan,180948.html
Obserwuj wątek
  • anm-il Re: Radiowo śmierdzi w promieniu 1,5 km. 18.11.15, 20:19
   znaleziony komentarz, nic dodać:

   A propos propagandy robionej przez 'Czyste Radiowo' - od dawna pilnują żeby nikt nie protestował przeciwko prywatnemu wysypisku BYSia i atakują wysypisko MPO żeby BYŚ mógł przejąć teren.

   Ostatnio wmawiali że szczury są z powodu MPO (rozumiem że na całym świecie z powodu MPO?;) i domagali się kontroli itd itp ale jakoś oszuści nawet się nie zająknęli się o wyniku tej kontroli.

   Cytuję:
   "Kontrola SANEPIDu potwierdza, że na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów ?Kampinoska? nie ma śladów bytowania szczurów.

   W wyniku pojawiających się doniesień o szczurach na Bielanach i pladze ich występowania, rzekomo spowodowanej funkcjonowaniem zakładu MPO, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny dnia 28 października przeprowadził kontrolę instalacji, podczas której nie stwierdzono śladów obecności gryzoni na obiekcie.

   Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie Sp. z o.o., jako odpowiedzialny podmiot, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przeprowadza cykliczne akcje deratyzacyjne na swoim terenie. Deratyzacja wykonywana jest przez specjalistyczną firmę. Najbliższa, planowa deratyzacja na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów ?Kampinoska?, odbędzie się w bieżącym miesiącu, czyli w listopadzie 2015 r."

   To tyle w temacie wiarygodności (NIE)Czystego Radiowa
  • anm-il Re: Radiowo śmierdzi w promieniu 1,5 km. 18.05.16, 16:28
   Śmierdzieć to dopiero będzie jak BYŚ zrobi zaplanowaną rozbudowę swojego wysypiska. I fakt że MPO zamknie Radiowo nic nie zmieni bo BYŚ chce mieć 3 razy większe hale od MPO! Wtedy to dopiero będzie syf tym bardziej że BYŚ już zwozi śmieci nie tylko z Warszawy
   • anm-il Re: Radiowo śmierdzi w promieniu 1,5 km. 18.05.16, 16:52
    PRAWNIK BYSIA KOLEJNY RAZ ZAATAKOWAŁ CZYSTE BIELANY, TU LINK DO ICH ODPOWIEDZI. WARTO PRZECZYTAĆ BO DOKŁADNIE OPISUJĄ PLAN ZASYFIENIA BIELAN PRZEZ BYSIA:
    media.wix.com/ugd/47197a_31e5575cf7a4414699288fa33d60ab62.pdf


    Czyste Bielany kontra BYŚ-odpowiedź na atak BYSia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka